Bývanie blízko celebrít

14. mar 2023

Ahojte, máte niekto za suseda/u nejakú celebritu? Ako sa správajú? Pokecajú, odzdravia sa? 😊

alantroj
15. mar 2023

@ankare u nas na akcii sa bozkaval skolegom - francuzak brutalny. Proste dal vyzvu ci ho bozka nejaky chlap a kamera ich snimala na cele platno

janie7
15. mar 2023

@hrabovo 😀 to si viem predstaviť s tým autom. Ja som mala možnosť stretnúť sa s ním v 2019 pred koncertom v ČR, mali sme na stretko VIP lístky, tak sme sa zakecali, že ho chalani z Teamu museli hnať na pódium a keď si potom oproti mne sadol s gitarou a začal hrať, že 7th heaven😍😀
Mohla by som ti napísať IP? Ale iba v tom prípade ak by ťa táto téma neotravovala😉

andrejkap123
16. mar 2023

@bagerka odpadla by som. Moja laska bol 😂

hrabovo
16. mar 2023

@janie7 môžeš, kľudne

mima1608
16. mar 2023

@zuzanka.zuzu áno, moja sestra cvičí s tými najmenšími bábätkami ☺️ som rada, že ste spokojní aj Vy 😅 budem jej tlmočiť pochvalu 🥰

galioska
17. mar 2023

@loyda no to sa mi nechce verit stretnut bona len tak na ulici v londyne a prihovorit sa mu ...kedze viem, ze vsade ma ochranku a aj na koncertoch sa k nemu dostanes cez vip listok😀 verim, ze mas z tej udalosti fotku😃

loyda
17. mar 2023

@galioska áno, bolo to pred jedným hotelom, kde na terase mali koncert ;)) ochranku mal, napriek tomu bol naozaj veľmi spontánny a ľudský ;)

galioska
17. mar 2023

@loyda tomu verim, ze taky je a kedy mal na terase koncert?🤔

loyda
17. mar 2023

@galioska bolo to cca 9 rokov dozadu ;) ešte niečo?🙂

mimka1402
17. mar 2023

@galioska Prečo by mal niekto pod anonymom potrebu si vymýšľať? Dala tu svoju milú príhodu a ty dobre že nechceš ju poslať na detektor lži...Sama mám rôzne príhody no nemám ani fotky, ale aj tak sa udiali. Život prináša rôzne veci. 🙂

lenka_matko
17. mar 2023

My sme minule streli Juraja “Šoko” Tabacek, spoznala ho dcéra, aj s s nou odfotil. Bol milý, usmiatý. V skutočnosti je mi viac sympaticky na zivo ako v telke 😉

galioska
17. mar 2023

@mimka1402 to mas pravdu, internet znesie. Pekny dnik🙂

ankare
17. mar 2023

@lenka_matko z neho ide taká dobrá energia. Taká dobrota a pokora.

ankare
17. mar 2023

@galioska Odveci. Ale riadne odveci. 🤦

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jamimo
17. mar 2023

@nekonecna_katastrofa tak je, veď aj celebrity kráčajú po tejto Matičke Zemi, tak je pravdepodobné že ich niekde stretneme. My sme stretli v hoteli v Brne p. Dagmar Havlovú Veškrnovú, bývala s nami na poschodí, vychádzala z výťahu s asistentkou a kyticou asi 100 ruží. My sme nastupovali, pozdravila sa, vysmiata od ucha k uchu. Na benzín pumpe Martin Nikodým, Dano Heriban. Slušné vystupovanie, úsmevy. No a top, čakala som v jednom gréckom prístave návštevu z tureckej strany... obieham prístav, vľavo, vpravo.. Odstavená prekrásna jachtička, leštil ju personál. Tak si v mysli hovorím, chudáci v tých horúčavách musia takto makať. Na palube "hosteska" v tej staromódnej bielo-čiernej rovnošate. Obsluhovala ľudí, kt. tam sedeli, boli vidno len hlavy z profilu. Vôbec som im nevenovala pozornosť, len som sa zamyslela aké je to super ak ťa niekto obslúži na jachtičke... No a tie dve hlavy? Brad Pitt a Tom Hanks 🤭 No a v inej destinácii sme mali v hoteli speváčku Omaru Portuondo z Buena Vista social club.

mimka1402
17. mar 2023

@galioska Z teba srší riadna závisť počúvaj. 😉 Ale neboj, aj tebe prajem nech stretneš takto niekoho, nech sa nemusíš odbavobať na cudzích ľuďoch takto prízemne. 🙂

dzt
17. mar 2023

@jamimo počkaj, jachta? No neviem o tom, že vlastnia jachtu. Dúfam, že to máš odfotené 🙄😅😅😅😅 (samozrejme srandujem 😝)

ankare
17. mar 2023

@jamimo to si robíš kozy?! 😯😯😯

jamimo
17. mar 2023

@dzt jachtičku mám odfotenú, bolo to v roku 2003, takže vtedy rarita niečo také vidieť. Hlavy nevidno, nechcela som tam obsmŕdať. Ja som si ale fakt primárne fotila tú loďku 🤭V okolí Bodrumu a opačnej gréckej strane Kos, Kalymnos bežne brázdia zátoky Pamela Anderson, Angelina Jolie a pod... Majú tam súkromie, krásne zátoky, jachty prenajaté s komplet personálom. Fotku s Omarou mám" odchytila" som ju v hotelovej hale, veľmi slušne som ju pozdravila a oslovila, že:Pani môžem sa vás niečo opýtať? Ona:Áno.. Ja:Vy ste Omara Portuondo z Buena Vista social club? Ona:áno... Ja som tam od šťastia a vzrušenia skoro odpadla 😉Opýtala som sa, či sa môžme spolu odfotiť. Ona:Jasné, no problem. Pýtala sa odkiaľ som a vedela.. Czechoslovakia. Do smrti nezabudnem na tu jej milotu, objatie a vôňu. O pár rokov neskôr sme boli na koncerte BVSC, vo Veľkej Británii. Potom v Bratislave, zobrala som fotku so sebou... Pýtala som sa členov kapely, či je v zákulisí, lebo ten deň nespievala. Kubánci odpovedali nie, dnes nespieva, ale videli fotku, tak som jej odkázala pozdrav, girl from Czechoslovakia in Hotel Blau Varadero 🏖️Tak jej to hádam odkázali.

zuzu13487
17. mar 2023

Nebývame v okolí žiadnej celebrity, ale postretala som ich ,hlavne počas štúdií, veru dosť a vždy všetci milí - Janko Koleník, Tánička Pauhofová a Tomáš Maštalír (ešte spolu tvorili pár) Zuzka Kanócz, Ivanka Gáborík (tehotnú s bruškom pár dní pred pôrodom), Števa Skrúcaného, Pyca a Adelu. So Sajfom a Veronikou sme robili raz jednu akciu, ešte nemali deti a úplne bolo vidieť ako ju on zbožňuje 😍. A v Prahe som dávno pradávno stretla pána Laufera 😔 s veľkou kyticou kvetov.