Bývanie blízko celebrít

14. mar 2023

Ahojte, máte niekto za suseda/u nejakú celebritu? Ako sa správajú? Pokecajú, odzdravia sa? 😊

janie7
15. mar 2023

@hrabovo Juuuj, Pali je moja mega láska, od mojich 11tich som bola do neho paf a ešte stále som😍😍 Manžel si už zvykol. ☺️
U nás v baráku býva 1 slovenský herec, hráva ale iba vedľajšie úlohy, vždy keď sa stretneme alebo ideme spolu vo výťahu stále sa spolu rehoceme. Je veľký vtipálek.

hylary
15. mar 2023

Aj ja mám 🤣 a dokonca 2 🤔

moncek88
15. mar 2023

@andrejkap123 Adela? a neviem ako sa vola 🙈

flofi
15. mar 2023

Tema sa moze premenovat na : Uhadni celebritu 🙈

zuzanka.zuzu
15. mar 2023

@mima1608 jaaaj aha tam chodíme 😀 tam je to super, mega super, aj dievčatá aj chalani 👍 tam sa ani nedá byť zlý 🙂

zuzanka.zuzu
15. mar 2023

@mima1608 počkaj... tvoja ségra tam robí???? až teraz som si uvedomila čo si napísala 🙈 WAW ozaj šikovný kolektív a sú tam milí aj na necelebritné mamičky a detičky 🙂

777januska777
15. mar 2023

@marsmykkok súhlasím s tým, ze si vyberajú slobodne, ale problém je skôr ten, ze si to podla mňa vsetci až tak neuvedomujú co to povolanie v konečnom dôsledku znamená. Ono tu negatívnu stránku života často vidia až neskôr.

majinka81
15. mar 2023

@kittykat22 😆😅🤣ja zase keď sme išli z mesta domov Lelkeš so Sklovskou sa šmýkali pred operou podnapití on o 2 hlavy nižší ako ona.

majushka
15. mar 2023

Mame viacero, dokonca pozdravia prvi.

mon29
15. mar 2023

@lenkapap toto ma normálne zaujíma, aspoň ulicu daj😆

limoncino
15. mar 2023

Ja som kedysi pradavno mala za suseda Mateja Landla. Veľmi mily človek, prišiel sa predstaviť, privítal nás na poschodí. Na rozdiel od jeho ženy nás stále zdravil, prihováral sa vo výťahu, pomohol s kočíkom. Chodila za ním aj jeho mamička, tiež veľmi milá pani.

i_j_k
15. mar 2023

Bývam v Ivanke pri Dunaji a môžem povedať že až na Bičana mám veľmi príjemný dojem úplne zo všetkých ktorí tu žijú (Durovcik ide s chlebom na bajku usmiaty, Dangl na zmrzline s dcérami veľmi milá rodinka, Nela Pocisková s deťmi na ihrisku - úplne normálna mama, Deák vždy milo odzdravi..) Viac ich je tu veru, ale týchto mám v pamäti ako mojich naj 😉👍

i_j_k
15. mar 2023

A ešte musím dodať Roman Pomajbo, lebo ten je topka hádam že pre celú dedinu 🙏❤️

galioska
15. mar 2023

po rokoch byvania v uk v podnajma sme sa stali priatelmi s nasim majitelom domu. ( Vlastni kopec domov, bytov noe len v uk) Nikdy nemal najnovsie auta, mobili, vacsinou bol v pracovnom, slusny, uctivy, nenamysleny a hlavne svoje bohatstvo nepotrebuje zvyraznovat znackami🙂 Dokonca nam pomahal s kupou nasho vlastneho domu a stale sme ako rodinni priatelia🙂

bagerka
15. mar 2023

Ja keď som bývala v Dubline, išla som domov, otváram dvere a z bytu oproti vychádzal sused. Pekne pozdravil, ja som odzravila a zavrela. A potom mi došlo-
Colin Farrel..už som ho ale nikdy viac nevidela😁

galioska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
galioska
15. mar 2023

a inak super tema🙂

gab1sol
15. mar 2023

@limoncino Matej má na Kysuciach chalupu (v dedine, odkiaľ pochádza mamina). Raz sme išli lesom na prechádzku a dostali sme sa tam úplnou náhodou. Zavolal nás na frťana, poukazoval nám to tam. A potom, že zavolá aj suseda. A došiel Geišberg. 😁 Veľmi podarení boli, obaja… 👍

hrabovo
15. mar 2023

@janie7 je to sympaťák, stále sa ho dá stretnúť, chodieva na návštevy. Pamatam si ešte ako dieťa, vždy keď prišiel na parkovisko, tak to bol pánko 🙂 jediné auto s vyklápacími svetlami, červené...

lenka1208
15. mar 2023

@limoncino jeho zena robila sestricku u nasej pediatricky a veru nikdy nebola ani trochu mila

kikaaa444
15. mar 2023

@pink_lady to by ma zaujimalo ktorá 🙂 neprezradíš ? 🙂🙏🏼

loyda
15. mar 2023

@galioska ja som v Londýne na ulici stretla Bona z U2 😍 milujem U2. Môj vtedajší frajer ho stopol a povedal mu to🤦ale bol veľmi milý, chvíľku pokecali o Slovensku, vtipný bol...aj ma objal. Ja som sa nezmohla ani na slovo a triasla sa ešte asi 2 dní 😂😂😂

ankare
15. mar 2023

@i_j_k Bican je aj v skutočnosti divný? Poznám ho len z telky,ale mega nesympatický je.

i_j_k
15. mar 2023

@ankare poznám ho len spoza volantu jeho auta, chodiť som ho ešte nevidela (mimo TV) a teda nejazdí úplne že vzorne podľa mňa

angel993
15. mar 2023

@pink_lady na Instagrame až dokonalo dokonalá 🤣

flofi
15. mar 2023

my sme raz boli s muzom v ikey, ja som sla uz dole na nakupy a on bol hore kde je vystaveny nabytok a sedel v kresle.. volali sme cez videohovor lebo som mu ukazovala lampu ci sa mu paci, a zrazu za nim stoji Kramar a robi sasky, rozky mu robil a tak.. vobec by som to donho nepovedala

limoncino
15. mar 2023

@gab1sol za čias kedy som ho ja poznala stále spomínal milovanú chatu 😁

limoncino
15. mar 2023

@lenka1208 vtedy mali toho najmladšieho ešte úplne bábätko a dobre že ho nevykotila ako rýchlo otacala ten kočiar aby sme ho náhodou nezahliadli. Málokedy pozdravila a večne oduta bola

kuko55
15. mar 2023

Paraaaadna téma⭐️⭐️⭐️My bývame mimo BA, takže len čo som stretla- Maziková na akcii-prosto HURIKAN....Banasova na firemnej akcii - profesionálna....Ten z 5 proti 5- na pohľad premotivovany a hneď by dával autogramy....pan Bucko, recitator, príjemný pan....Chcela by som vidieť nejake páry....napr. Sajfu s manželkou... Ostrihonka feministka, pričom on totálny sexista, to by som si pozrela na vlastné oči.