Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
4. sep 2009

kontrolujes aj krcok?
No dobre teda tak podla chuti.

kolko ma rokov? To je miesto tej Majky? Dufam ze aj namiesto teb budu coskoro hladat zastupovanie 😎

alicao
autor
4. sep 2009

Ano, mam tusim 24, taky mladas🙂 aspon si ho vychovam🙂
Krok si tiez kontrolujem a napodiv to tiez vsetko sedi tak ako ma. ked som bola tehu tak som ho mala ako skala tvdy od ovulky az po ...vies co , ked mam ovulku tak si nan ani nedociahnem...kontrolujem si to takto len treti mesiac

pralinka25
4. sep 2009

ked mi to tento mesiac nevyjde skusim to aj ja ale budes mi musiet dat podrobnu instruktaz

alicao
autor
4. sep 2009

prali dam..v prvom rade si ostrihaj nechty...ale ja si myslim, ze to uz nebudes potrebovat, uz len dva dniiiiiii, neviem sa dockat 😀

pralinka25
4. sep 2009

ja tiez alic. Uz by som najradsej testovala ale bolo by to zbytocne. Este je skoro a bola by som sklamana a minula by som zbytocne 3,90 😀
Aj ten 13 den sa mi zda skoro ale dlhsie uz nevydrzim.

alicao
autor
4. sep 2009

to je akurat prali, a je to den 3.3.3. navyse Alicky, takze dve palicky🙂

pralinka25
4. sep 2009

no ale ked su tam same trojky mozno budem mat aj 3 palicky 😀 😀 😀
mali sme svadbu 03.06.09 cize tiez 3+3+3

ked to tak bude trojka sa stane nasim stastnym cislom 😵
a navyse ked to bude na alicku tak to bude znamenie ze aj k tebe pride alicka coskoro.

alicao
autor
4. sep 2009

idem sa naucit modliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttttttttttttttt 😀

alicao
autor
4. sep 2009

pockaj pockam...ty si sa vydavala tento rok?? to asi nie , nie? 😀
co vcera u zubara?

pralinka25
4. sep 2009

ne pomylila som sa mala tam byt 6 na konci 03.06.06 a v nedelu bude 06.06.09. myslela som o 2 kroky dopredu 😅

alicao
autor
4. sep 2009

pralinka, si mimo 😀 v nedelu bude 03.09.09 😀

alicao
autor
4. sep 2009

teda 06.09.09

pralinka25
4. sep 2009

alic naucim ta modlitbicku

pralinka25
4. sep 2009

jezisi kriste anoooooooooooooooo

dnes je evidentne zly tlak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale aj ty si sa pomylila 😀 😀 😀 sme sa tu zisli 😀

pralinka25
4. sep 2009

a katka nas opustila????????

alicao
autor
4. sep 2009

asi maka, niekto musi na nas zarabat 😀

pralinka25
4. sep 2009

😀 ale sak nech to neprehana. Takto sme tu zostali same.
Tusim aj ty makas

alicao
autor
4. sep 2009

prali, vies co som prave pocitala? ze keby mi robili transfer v decembri tak by sa to narodilo 6.9.2010 na Alicku 😀 😀 to by bola ina nahoda 😀

alicao
autor
4. sep 2009

trosku som pisala maily o chvilku pojdem papat...

pralinka25
4. sep 2009

to by bolo super. Ale zas chuda male malo by len jeden sviatok. Budes jej musiet dat 2 mena 😉
Idem papat. Hladna som jak vlcisko

alicao
autor
4. sep 2009

uz som napapana🙂

katti77
4. sep 2009

no nemaklala som, ale padol nám internet tak som to musela dávať do poriadku

určite im nič nebudem hovoriť, ale bojím sa, že to na mne zbadajú, fakt som dosť chorá a počuť to aj na hlase a tak...

pralinka držím na nedelu palčeky nech sú tam dve čiaročky

alica: tak ja si nekontrolujem nič ani teplotu ani krčok, to sa len ešte viac deptáš...a ideš skúsiť aj to IUI, či už to necháš na to IVF?

alicao
autor
4. sep 2009

katti, nedeptam sa z toho, ja to beriem informacne a len tym potvrdzujem moje vnutorne pocity, rano vstavam vzdy rovnaky cas tak to tam pichnem a ja, cez vikedny nemeram az taka zavisla nie som🙂
to ivf zalezi od tej ziadosti, ale myslim si, ze to nestihnem v oktobri, takze by sme v okt aspon tu IUI a v novembri IVF.
a s tym tvojim hlasom, ked prides do ordinacie tak ani slovko neprehovor, a ked sa ta nieco opyta tak mu napises, ze mas taky strach ze nevies ani rozpravat 😀

katti77
4. sep 2009

od strachu som onemela, hej 😀
len vtip je ten, že ja som vždy ukecaná a vtipná 😎 keď som tam, a teraz budem akože zakríknutá, to mi nikto nezožere...poviem mužovi čo sa má pýtať za mňa a ja sa budem snažiť byť ticho...to si neviem predstaviť 😀

skúsiť treba všetko, možno niečo vystrelí a podarí sa aj IUI

alicao
autor
4. sep 2009

katti mas tri dni na vyliecenie, takze cez vikend cajikuj, v pondelok to bude urcite lepsie

katti77
4. sep 2009

ok, nikto ma z postele nedostane až do pondelka

a ako to vlastne prebieha, v pondelok mi pichnú pregnyl a potom?

alicao
autor
4. sep 2009

kati, ked ti zmeraju foliky tak sa rozhodne kedy ti pichnu pregnyl, mozho aj hned..a potom na druhy den od pregnylu by ti mali zaviest kamaratku hadicku do.....vies kam🙂

pralinka25
4. sep 2009

tak aj ja uz som napapana.

Kati veru pekne pod perinu cajiky a vitaminky. A mozno nejaky sexik na vypotenie 😉 😀

alicao
autor
4. sep 2009

katti a preco ti prerusili to prve iui?

alicao
autor
4. sep 2009

prali ty si ozaj tehotna, lebo nehovoris dnes o nicom inom len o sexe 😀