Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
4. sep 2009

😀 ako to s tym suvisi?????? 😀
a pritom vobec na neho nemam chut

alicao
autor
4. sep 2009

no ze vraj v tedy je to dole viac prekrvene a ze vraj zeny maju vacsiu chut na to🙂

pralinka25
4. sep 2009

ale ja nejako ani nemam. To len ma tak napadlo. Zatil sa mi nic neprekrvuje. Ja mavam na to chut tak pred kramami. Ale teraz zatial nic

alicao
autor
4. sep 2009

ani ja som nemala...no si jasna 😀 vsetko je ine nez predosle tvoje cykly, neni o com 😀

katti77
4. sep 2009

prerušili preto, že som mala až štyri foliky a doktorka nechcela riskovať, že by to boli dvojičky, a pravdu povediac ani ja...na dvojičky sa fakt necítim...

a neviem ako vy ale ja teda po sexe ani veľmi netúžim, po všetkých tých pokusoch a tak... 😝

hrozné čo?

alicao
autor
4. sep 2009

co???? a to v heliose?? ved ja som mala tri a to sa tesila jak diva...ved to ste mali uzasnu sancu, to by som bola ozaj nasrata

pralinka25
4. sep 2009

no sme ako pokusne kraliky tak o romantike sa aj tazko pri sexe rozprava. Ale snazim sa to robit aspon tak ze manzel si mysli ze je to romantika a ja pocitam plodne dni 😀

chcela som nieco napisat ale vyrusil ma telefon a tera si neviem spomenut 😠 😅

katti77
4. sep 2009

no v heliose, ale ja som naštvatá bola len nato, že keď nechceli aby som mala toľko vajok tak mi mali dať menšie dávky, a nie ma dopovať hormonmi a potom to stopnúť...ale pregnyl mi pichli a povedali, že plnánovaný sex možno zaberie a niečo ztoho bude....ale nič sa nedialo...

a alica muž kedy ide dať spermoše, keď mi napr. v pondelok pichnú pregnyl?

pralinka25
4. sep 2009

kati spermose sa davaju hned rano v den "zakroku"

alicao
autor
4. sep 2009

katti rano v den inseminacie, potom o dve hodky ti ich vstreknu

pralinka25
4. sep 2009

aha uz viem co som chcela. Kde mas alicka fotku??????

alicao
autor
4. sep 2009

zase mi to zrusili? svinuchy

katti77
4. sep 2009

ak budú mať čo vstreknúť 😀

čo keď nebude ani jedna menej čaptavá, škulavá a tááák?

takže ak som to správne pochopila, čo u mňa niekedy je problém, tak naprl. v pondelok pichnú pregnyl a utorok idem na vklad?

pralinka25
4. sep 2009

a preco?????????? Co ta tam nevideli?????? Daj si nejaky vyrez ako mam ja. To by ta nemal nikto spoznat.

pralinka25
4. sep 2009

aha uz ju tam mas 🙂

alicao
autor
4. sep 2009

katti mi sme nemali ziadne dobre a predsa sa jedna nasla, ale asi slabucka...
hmmm....prali kusknem ci mam nejaku taku blizsiu dam si tiez oko a bude🙂

pralinka25
4. sep 2009

🙂
alebo vlasy

alic asi to nebola alica ale alico a to meno sa mu nezdalo tak isiel prec zavolat alicu.

alicao
autor
4. sep 2009

tak babulky, volala som do martina doktorovi, ze tam ziadosti neposielaju, ze to musi byt v ziline🙂)))kocurkovo.
dal mi cislo na dok.v ziline a ta mi potvdila, ze ziadost prave dnes davaju podpisovat, takze na buduci tyzden by to malo byt v heliose!!!!!!!!!!!! tak skusim sa dohodnut s doktorkou v heliku, nech zacnem brat proveru este pred stretnutim s koordinatorkou, to sa snad bude dat..

katti77
4. sep 2009

no vidíš alicka moja, všetko pôjde podla plánu, to je supeeer
proveru by si začala brať teraz po ms?

alicao
autor
4. sep 2009

nie 16dc po MS, ms mam dostat 17.9 takze 2.oktobra v den ked som sa prihlasila na konika🙂 boze dufam, ze to budem moct zacat brat

katti77
4. sep 2009

neboj budeš môcť začať

pralinka25
4. sep 2009

alic supeeeeeeeeeeer. To by bolo super keby ti to takto pekne vyslo na den prihlasenia na kona

katti77
4. sep 2009

keď to rátam, tak žiadosť by tam mala byť do 11.09. tak prečo by si nemala začať, všetko to dobre dopadne, sa teším spolu s tebou

pralinka25
4. sep 2009

boze snad nam tato tema prinesie viac stastia ako ta predosla a konecne sa to zacne hybat.

alicao
autor
4. sep 2009

lebo ta musia najprv objednat na pohovor s koordinatorkou a ako tu citam baby tak to je vzdy tak o 3-4 tyzdne neskor nez dostanu ziadost☹ a to by bolo uz neskoro

katti77
4. sep 2009

tak skús zavolať do heliosu a poradiť sa s doktorom

ale napíš mail na stránkach heliosu, tam ti doktor odpovie

alicao
autor
4. sep 2009

prali ja si myslim , ze urcite...ty zrusis kliatbu a bude uz len dobre🙂
idem zase zaucat, ale uz len chvilku...tak pol hodku, tak zatim🙂

pralinka25
4. sep 2009

ja tubudem dnes do troch a budu mi chybat 2 hodiny ktore si buduci tyzden budem musiet nadrobit. Ozaj buduci tyzden mame jarmok 😵
alic ked to tak bude tak budem tomu malemu denne prizvukovat nech zariadi babence aj vam.

katti77
4. sep 2009

pralinka aj my máme 11. jarmok

ja pôjdem domov okolo druhej, sa mi tu nechce byť a treba mi liečiť sa...ak sa mi bude chcieť tak vám zajtra napíšem ako som dopadla a kedy pôjdeme na to...

pralinka25
4. sep 2009

my mozeme byt tiez do druhej ale chybaju mi hodiny.
kokso vazne? Tak si dame spolu cigansku. Teda kazda inde ale spolu 🙂
Odkial si?