Cena balíka na Filipíny

6. jan 2021

Ahojte
Posielal niekto z vás balík na Filipíny? Ako? Slovenská pošta neposiela, dá sa kuriérom ale za 100 eur... Chccem známemu zo Slovenka poslať par horalok a fidoriek a nechcem za to vyvalit 100 eur.... Balík ma do dvoch kilogramov

deedol
6. jan 2021

si si ista, ze slovenska posta neposiela? v cenniku filipiny normalne su, za 24€ 2 kg balik.https://cennik.posta.sk/

kiwi3
6. jan 2021

@deedol tiez som to akurat pozerala

nika82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sissy27
6. jan 2021

@deedol
@kiwi3 baby, môžu mať aktuálne obmedzenia kvôli korone. Aj v prvej vlne to bolo, nedal sa balík poslať hocikam, napríklad do PL. List ano, ale balík nie. Takže kľudne Filipíny môžu momentálne mať výnimku.

kitty88
6. jan 2021

Na Filipiny cez Slovensku postu mozes poslat momentalne len listove zasielky, takze ak je to zasielka do 2 kg, v pohode ako obycajny alebo doporuceny list. Staci pozriet obmedzenia na stranke SP 😉 ja pracujem na poste

abdn16
6. jan 2021

Balik ss teraz neda poslat ale kazdopadne, Slovenskou Postou neodporucam.2 pokusy o zasielku do Filipin zlyhali. Nic nedoslo, ziadne sledovacie info... jedna zasielka posielala v oktobri, druha 1.decembra (ma len vystup z krajiny) este stale dufam, ze to dojde. Posielala som asi pred dvoma v lete, vtedy to doslo, ale trvalo to tusim 5 tyzdnov.