Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ceresit - skúsenosti

ela120
27. okt 2014

mali ste niekto ceresit?ake mate skusenosti?sa oplati?

dr_smajlik
27. okt 2014

Kúpila som ho cca týždeň a pol dozadu... ceresit aero 360° za cca 12 eur... máme dosť vlhký byt a začali sa nám tvoriť po stenách plesne a po oknách ráno steká voda....

Odkedy sme ho kúpili, je to lepšie, ani periny do ktorých si večer líham nie sú vlhké na pocit ako predtým. Na obale však píšu, že tableta vydrží približne 3 mesiace, to ale pochybujem, nakoľko už sa asi polovica rozpustila za týždeň. Je to v pohode ale postačujúce určite nie, ja osobne uvažujem o kúpe elektrického odvlhčovača, ktorý je síce drahší, cca 100-150€ ale kolegynka mi poradila, že oni tiež veľa investovali do tabliet ceresitu a kupovali tablety každé 2 týždne a vcelku do toho investovali podstatne viac ( 2 náhradné tablety stoja cca 6 €).... keď si kúpili elektrický odvlhčovač, za 1,5 dňa nepretržitej prevádzky im to zo stien stiahlo 2,5 litra vody a teraz už zapínajú len občas a stiahne to asi 0,5 l vody ( je z toho použiteľná destilovaná voda dobrá do žehličky vraj).... neviem, ja som od ceresitu čakala viac...

miku1
27. okt 2014

@ela120 Používam ceresit v kuchyni, za deň sa tam dokáže nazbierať teda dosť tej vody. Tableta ani z ďaleka nevydrží 3 mesiace. U nás je to max. 1 mesiac, keď nie menej.

lucia_242
27. okt 2014

aj ja som ho pouzivala v byte,mali sme vlhku izbu...ceresit pomohol,zbavili sme sa vlhkosti a plesne v izbe...tableta vydrzala cca mesiac...ale pomohlo...

slavuska30
27. okt 2014

my máme Ceresit v oboch detských izbách a teda tabletka nám vydrží maximálne 1 mesiac, vody sa nám v nádobe vytvorí riadne, nevšimla som si, že by sa to nejako lepšilo...

klincek
28. okt 2014

@ela120 funguje, ale zaraky necakaj. predovsetkym tableta sa mina ovela rychlejsie nez hovori reklama 😉. je to skor prva pomoc pri suseni pradla v byte, pri vareni bez digestoru (resp. ak kapacita digestoru nestaci), do panelakovych kupelni bez okien a do malych priestorov, ktore sa nedaju vobec, resp. len tazko vyvetrat. ak mas s vlhkostou v byte problem vacsieho rozsahu, pomoze skor elektricky odvlhcovac, pripadne az stavebna uprava priestoru.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli