Červené fľaky na rúčke
@luckahakelova pripadá mi to ako nechtiac spravená podliatina. Buď sa udrelo dietatko alebo nechtiac rodič niekto potiahol za kožu ako keď si deti robili žihľavu na ruke, vtedy sa urobili takéto petéchie. Ak to má iba tam, ak by sa to objavilo aj inde, plus horúčka už aj na pohotovosť.
@lenadka možno pri obliekaní ale dávame pozor, má to už celkom dlho. Musím sa ešte určite dr. spýtať.
@luckahakelova ak to má už dlho môže to byť nejaké zvláštne znamienko, vtedy sa naozaj treba pýtať Dr.
@luckahakelova ano vyzera to na hemangion,môjmu synčekovi sa to objavilo cca10dní po pôrode na hrudníku,lekárka povedala že je to hemangion,že to bude sledovať či to nerastie,a že ako bude rásť ,tak by to malo vyblednúť a zmiznúť.
Tak máme potvrdené od pani dr. že je to hemangiom. Dnes som si ale pri kupani malej všimla že to ma aj na inom mieste. Je to nejako vazne, alebo sa nemusime báť?


@luckahakelova myslím, že je to hemangion, ale nie som si istá