Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

bubadlo27
2. nov 2009

stara - like a virgin 😀 😀 😀

titkovamiriam
2. nov 2009

aj to 😀 no by im davame 😀 😀 😀

vinka
2. nov 2009

Ináč k tej Berkyovej.Minule ju spomýnali,že je tehu a žije v írsku. 😉 Ale,že to jej otec zničil kariéru. 🙂 No tej Paulíny my nieje lúto.Prišla mi dosť namyslená.Asi jej otec málo SMS-iek poslal. 😀 😀

bubadlo27
2. nov 2009

vinka, urcite nemal cas, lebo pripravuje pohreb...

titkovamiriam
2. nov 2009

http://www.topky.sk/cl/15/590019/VIDEO-Supersta...
ked ste ozivili paulu aj toto som nasla na nete

berkyova fakt ? no ako spievala.... minule bola katka koscova v telke naspievala uspavanky no este som ich nevidela v predaji.

bubadlo27
2. nov 2009

ale dost uz o Paule 😉
myslim ze to vyhra niekto zo susedov, je to viac ako pravdepodobne, ale neviem ci Chodur 😕

titkovamiriam
2. nov 2009

no ved sa uvidi a uz fakt koncim 🙂

bubadlo27
2. nov 2009

vsak som pislala ze je Psycho 😀 😀 😀
no idem radsej na maggi 😉 😀 😀 😀

arleta
2. nov 2009

Tak to som tu asi jediná, ktorej Markéta chýbať nebude. Ako spievala dobre, to áno, ale v zázname som si ju nikdy nepustila, ani som sa na ňu nejako netešila.... To už skôr som bola vždy zvedavá na Bena 🙂 😝
Mne príde taká obyčajná tá Markéta...
No spravodilivé to nie je, ako aj popularita celkovo...Viď Britney Spears napr...tá ako spieva naživo... 😀

A prečo teda vlastne môže Dara kľudne spávať? O čo išlo? To mi uniklo...

A nech tam, chúdence, nespomínajú furt tých novinárov. Buď chcem pracovať v showbusinesse a rátam, žiaľ, aj s tým, alebo na to kašlem a neprihlásim sa do takej súťaže...No nieeee????
Ale tak sú to deti, je im odpustené...

Tak som zvedavá na )dalšie kolo...

Šmajdík nevypadol, jupííí, ale je fakt, že raz zaspieval suprovo, a odvtedy nič extra...No-no-no!!!

sasiki
2. nov 2009

tak pred Markétou mali ísť rozhodne Ben a Miro Šmajda............ ☹
ak medzi sebou niečo mali (Paulína a Dara), mali si to povedať z očí do očí......no čo už, deti-deti......

elise
2. nov 2009

napíšte čo povedala dare nejako som to nepostrehla 😅

sasiki
2. nov 2009

niečo v tom zmysle, že aspoň bude môcť Dara v noci spať........

pirlenka
2. nov 2009

Tak tak, narážela na to, že je ráda, že vypadla, protože se stala obětí bulvárních novinářů a že i Dara bude moc lépe spát 😝

ikarkulka
2. nov 2009

markéty je mi líto, byla jednou z mých favoritek. rozhodně měl vypadnout ben, jakkoli je mi sympatický. podle jeho reakce soudím, že ani jemu to nebylo po chuti.

leoně to včera neskutečně slušelo. ona je ten typ, kterému kila navíc rozhodně sluší. umí je nosit. navíc je neuvěřitelně charismatická.
chodúr je prostě profík každým coulem. to, jak na ulici vytáhl svoje fotky, když po něm chtěli lidi podpis, nebo jak tahal ten mikrofon, to byl prostě nářez 😀

a nedá mi to - nechcete opustit to bulvární téma? rozebírat tady, kdo má jaké auto, jakou firmu, nebo že zařizuje pohřeb mi už fakt přijde nechutný.

teodorka
2. nov 2009

zatial o tom nikde nepisu ...no zajtra budeme mudrejsie

arleta
2. nov 2009

Takže neviete, čo to mali medzi sebou Dara a Paulína?

sasiki
2. nov 2009

Ešte sa mi páčilo, že obe už exfinalistky zvládli odspievanie pesničky 🙂

majulcek
2. nov 2009

baby podla mna mala paulina tazke srdce na daru kvoli tomu ze niekde dara povedala ze pre nu bude istvancova vzdy len vokalistka...

claudee
2. nov 2009

tak ja vám skúsim niekde nájsť ten článok, kvôli ktorému to dneska paulína nandala Dare 😀 moment... 😀

claudee
2. nov 2009

áno, tiež som našla len toľko, že Dara sa vyjadrila o nej, že " je len prvotriedna zboristka, nič viac.."

pirlenka
2. nov 2009

...no a každé kolo jí chtěla vyhodit 😀

arleta
2. nov 2009

Aha, tak len kvôli tomu? No ale je to pravda, čo povedalla dara...Dievča je to milé, ale čo sa týka spevu...Nech sa nehnevá, nemá sa prečo cítiť ukrivdená... 😝

arleta
2. nov 2009

Dara s veľkým D...chybička...

petruska77
2. nov 2009

mne sa nepaci, ako sa do pauliny vsetci navazaju... ved je to len mlade dievca, ktore chcelo byt superstar, za to akeho ma otca predsa nemoze... a to, ze ci posielal alebo neposielal hlasy, to sme sa docitali v bulvare, a ked tomu chcete verit tak tomu verte... kazdy rodic tam posiela hlasy svojmu dietatu, urcite nebolo sam, navyse pochybujem, ze by ich poslal tolko aby ju to dokazalo udrzat v sutazi... paulina podla mna vedela spievat velmi dobre, smolu mala ze v prvom semifinale si vybrala zlu pesnicku a uz sa to s nou viezlo a keby zaspievala akokolvek dobre, uz nemala sancu... mne jej bolo celkom luto, tato sutaz jej skor uskodila ako pomohla... a je mi dost smutno aka nevravizovst a osobna zast vladne aj tu v tejto teme 😔

jabber
2. nov 2009

Tak Markéta je teda překvapení 😕 😅 měl jít Ben, to je jasný, na druhou stranu, jestli by Markéta šla příště - je to skoro jedno 😅 na finále stejně neměla
Já se začínám pomalu děsit, že to Ben celý vyhraje 😝 😀 Ale mám pocit, že už by radši vypadnul - sám musí přece dobře vědět, že tam zůstává na úkor mnohem lepších zpěváků 😅

A už jsem myslela, že půjde Denis 😅 naštěstí ne 🙂

jevel
2. nov 2009

podľa Benovej reakcie , tam zostáva aj proti svojej vôli, sa len trápi.

tiež Paulína nemôže za to akého má otca (až choro ju pretláča), ale málokto ju asi pozná osobne že? 😅 Na vačšinu ľudí pôsobí nesympaticky, ale v skutočnosť môže byť iná. 😉
Ja im už v tejto fáze ten stres nezávidím.

môj favorit je Denis - i keď to minulé kolo dovrzal 😀

jittuss
3. nov 2009

Já pevně doufám že vyhraje Chodur,je to univerzální zpěvák ,zazpívá vše,a to si myslím ,že superstar by měla umět nakonec je jedno v jakém pořadí kdo vypadne,ale Markéta je pořád lepší zpěvačka než Ben a Šmajda.A to co řekla Paulína Daře,jen potvrdilo jaké je to ještě nedozrálé dítě,to že Dara o ní měla něco říct ve smyslu,že bude u ní vždy jen sboristka je jen Dary názor a jako porotce má na něj právo.Díky bohu že aspon ta Ištvancová už vypadla,nemohla jsem na ní ani koukat na ten její nafoukanej ksicht

jaspina
3. nov 2009

Tak mě bylo té Paulíny líto.. Mě na začátku nebyla sympatická, ale pak už jo... A vůbec mi nevadí, co řekla Darině - oni jim kolikrát taky řeknou horší věci než musí, tak proč by měli jen tupě poslouchat jak ovce..? Cítila se od ní ukřivděně, tak to dala najevo no. Mě osobně by taky Darina nedělala vůbec dobře 😝 A ona podle mě byla teď i vůči tomu všemu otupělá - kvůli chystanému pohřbu. A ještě ty kecy s jejím tátou.. Bože, tak podporuje svoji dceru - no a? Všichni rodiče to dělají a nejsmutnější je, jak se lidi nechají ovlivnit tou špínou, kterou si pár novinářských blbečků vymyslí ☹ Teď by se zas mohly objevit kraviny typu: Musel platit pohřeb, tak už neměl na sms a tak vypadla 😝 Fakt trochu k zblití 😝

duska1122
3. nov 2009

baby a preco si myslite ze chalani budu spievat jacksona a dievcata madonnu ja skor tipujem takeho bendiga na madonnu.
ssuperstar nieje spravodliva co si budeme nahovarat keby bola tak su vo finale iny ludia 😉 vypadol kto vypadol raz pojdu vsetci a uprimne som rada ze ben ostal na koho by sme potom frflali

jaspina
3. nov 2009

Ono je to spíš soutěž o sympatiích - protože ty hlasy posílají laici a takže to nemůže být v tomto směru spravedlivé..