• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
Mě přišlo trapné,co Paulina řekla na adresu Dary....to se myslím,vůbec nehodí :angry:
2. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co řekla Paulína Daře? Nějak jsem to nepostřehla.
2. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pubertacky sa predviedli ben postupil...dnes som stroha a nahnevana ze niektori ludia vidia len vyzor...preto sa obavam kvoli tomuto aby tak neodisiel aj chodur alebo leona..bohuzial mali by hlasovat len od osemnast vyssie :grinning: som zla ale mozno vtedy by to bolo o trosicku spravodlivejsie :wink:
2. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze konecne moze spavat - len neviem preco...
Když vypadla...,že konečně může Dara v klidu spát....
Myslím si že jí chtěla tímhle dokázat že jí je to jedno ale tímhle gestem to spíš potvrdila :wink:
2. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mě mrzí teda hodně. po martinovi, Leoně a Dominice byla nejlepší... zajímavý hlas, krásná... ale rozloučila se s grácií dámy, to teda všechna čest - Paulína se svým projevem byla vedlí ní jak fracek
2. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě Markéta nepřekvapila, i jsem to čekala. Byly tam dvě typově podobné, dobře zpívající blondýnky, nevím...mě tedy splývaly a prostě nejvíc hlasujou puboši, proto jdou kluci dál, příště půjde Monika, myslím :wink:
2. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci ste si vsimli, ale ked vypadla pavla, tak chodur s leonou stale hore, a ani sa nepohli s nou sa rozlucit,
myslim ze sa mohli trochu premoct, aj od nich to bolo drze / nenapadne im to aj Adela alebo Leos naznacili /
2. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zienky dobru noc :slight_smile:
2. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dneska mě skoro ukápla slza
kvůli markétě
fakt ty lidi nechápu ,byla lepší než Ben!!!no jo to jsou ty puberťačky
2. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo to drze podla mna ale asi vedeli preco tam nesli...ja by som tiez nesla nech by som niekomu prisla hocijak namyslena...ved leona s nou nechcela byt ani na izbe..preco by sa mali pretvarovat a nasilu ronit slzy a objimat sa...praveze prst hore ze sa nepretvarovali :wink:
2. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.tvojden.sk/spravy.php?id=33979&co=posli
a istvenec ma aj umelecku agenturu okrem upratovacej firmy...
2. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
příště 100%půjde zas nějaká holka
asi ta Monika
2. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to vrchol, že Markéta vypadla a Ben zustal, je vidět, že to fakt není o zpěvu, je to smutný :pensive:
2. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha a minule pri vyradovani ked odchadzali spolu sa drzali za ruky, sa pretvarovat mohla ze :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: presne...mas pravdu :wink: :wink: :wink:
2. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kacir...jasně že to není o zpěvu, vždyť hlasují diváci, je to o sympatiích, charismatu, umění zaujmout, já myslím, že Ben ještě půjde dál...a co? Zboří se svět?? :grinning: :grinning: :grinning:
Str.103 23,30 a to som nemusela byť ani Sybila aby som si domyslela že vypadne Konvičková, vedela som že pubertiačky podržia Bena a zlízne si to ona. Sa pos...e keď bude mať dať Jacksona nabudúce Ben.
tak ted už si nmuže být jistý ani bezchybný Martin, je to o pubertačkách a sympatyích, hlas nerozhoduje, jinak by Ben nepostoupil
2. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nedokažu si předsatvit že by Leona měla zpívat Madonu nebo Jacksona :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ved sa uvidi nech je vitaz koho si ludia zelaju,u nas vyhrala berkyova a uz si nanu nik nespomenie a ty co nevyhrali a mali nato cd vydavaju.s tych vsetkych sa mi najviac paci cmoro -tem ma cd-koncerty no on bol jasny favorit od zaciatku :slight_smile:
2. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martimarti- ne, nezboří, já jen že Martin je neprustřelný, ale v superstar to neplatí, je to otevřený, nikdo není jasný favorit :wink:
2. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leona by mohla madonu tu pesnicku co sa modlila pri tej soche co ozila ....,
2. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiez neviem predstavit ze by leona spievala madonu...asi preto ze leona spieva lepsie :grinning: sory ale ja madonu jednoducho nemusim ani jej spev :sunglasses:
2. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno leone daju spievat aj Misa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz fakt nevim co za pipiny tam hlasuje, dneska fakt markety je velka skoda
2. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kacir...to máš úplně pravdu :wink: Ono by se to fakt mohlo stát. Důležité je, že už všichni zaujali a má pravdu miriamtitkova, že můžeš zvítězit a časem po tobě neštěkne pes. U nás byly před tím 3 ročníky SS a jediný, kdo zpívá je Aneta, ostatní myslím zapadli... :unamused: A ti, kteří vypadli brzy jsou třeba v muzikálech, ale nikdo kromě Anety, Sámera a možná Bendeho se neprosadil sólově.
Ale něco mi říká, že Martin Chodúr dojde nejdál :wink: :slight_smile:
2. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to si viem predstavit a bendig bude thiller :slight_smile: ben billy jean :slight_smile: chodur by mohol sey-sey no to miso spieval s polom. :grinning: stara by mohla madoninu laisla bonita :grinning:
2. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok