Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

swatka
10. nov 2009

No ja nevim nechci se chodura nějak zastávat ale připadá mi že na něho tetka je nějaká šilená medianí kampaň nevim možna je to jen můj nazor....četla jsem si claude ten otkaz a zda se mi to hrozně jednostrane...ale nevim at je chodur jaký koliv zpivat umi to je fakt a toto je pěvecká soutěž...myslim si ale že blesk mu de hodně po krku tetka...a kdo vi jak pišou že je namyšlený ..možná byl myšlenkama někde jinde co ja vim ...

martimarti
10. nov 2009

Já si také myslím, že ten živý přenos musí být takový stres a adrenalin, že řešit, kdo se s kým objal a kdo komu podal ruku nebo nepodal mi přijde absurdní...prostě kdo ví, kde kdo byl myšlenkama, že jo? 😉

krpito
10. nov 2009

a dievčence, viete že ruku netreba podávať, hrozí prasacia chrípka ? 🙂

sasiki
11. nov 2009

a celkovo riešiť, keď ich osobne nepoznáme..................

jevel
11. nov 2009

no ale Ištvancová sa riešila dobre nie? 😀

lussy23
11. nov 2009

Len tak narýchlo. Máme informatiku, tak som sem prišla. 🙂
yanna.o - Ja chodím na pokec a tam hore sú také odkazy. Takže tam som to našla.

Mne ten bulvár lezie na nervy. To nevedia, že existujú aj ľudia, ktorí su hanbliví a neradi sa objímajú a bozkávajú?
Ja sa napríkla hanbím objať čo i len kamarátku, nie to ešte človeka, ktorého poznám sotva dva mesiace.
To ešte neznamená, že je povyšenecký. ☹ Okrem toho, keď je niekdo tak často chválený, asi mu stúpne sláva do hlavy. A 19rokov ešte nie až taký vyspelý vek.

sasiki
11. nov 2009

jevel neviem, tú som veľmi neriešila, chcela som, aby vypadla, lebo jej spev ma nudil - až na to kolo, kde spievala Jacksona, tam sa mi páčila. Podobne ma nebaví Denis (aj keď iným sa napríklad veľmi páči), Ben a Monika ma začína nudiť tiež....
Inak keď sa rieši objímanie......ja mám švagrinú, ktorá to neznáša, neobjíma, nepusinkuje pri privítaní či lúčení......takže sú aj takí ľudia, ktorí takto emócie nevyjadrujú 😉 🙂

cokosusenka
11. nov 2009

Holky nereste jestli podal nebo nepodal a proc atd. Stejne to nevyresime.
Hlavne at pekne zpivaji

sasiki
11. nov 2009

podal-nepodal, vypusinkoval-nevypusinkoval, spieva dobre!!!!!

lussy23
11. nov 2009

Ten bulvár je hrozný. ☹ Najprv sa obuli myslím do Anety. Tá vypadla , tak si naľli novú obeť ,,malú nevinnú" Paulínku. A teraz zase rýpu to ,,kinga" Martina. Veď ho ani nepoznajú. nevedia, aký je.
Sasiky - aj ja som taká. Neznášam keď ma niekto bozkáva(neviem, čo budem robiť pri frajerovi 🙂 ). Objímať to áno, ale len s rodinou. Ja byť v Superstar sa s nimi hanbím aj rozprávať, nieto ich ešte objímať. 😉 Ale asi by som im povedala, že gratuujem, veľa šťastia a tak. 😉
Mimochodom aj mne sa páčil Paulinin Jackson.

alusha
11. nov 2009

lussy, neboj sa, pri frajerovi ti to vadit nebude 😀

krpito
11. nov 2009

jéééééééj baby, čo sa deje, bulvár nepíše a nepíše 🙂

mirka1308
11. nov 2009

ahojte, aj ja by som sem chcela napísať svoj názor 😅
dosť ma šoklo, keď vypadla Leona 😕 ☹
ona a Chodúr boli moji favoriti 😉
teraz vôbec nechápem ako je to možné, že tam ostal ten strapatý blondiak-veď tá pesnička od Jacksona čo spieval to bol des 😠 a tá jeho hruďka 😝 nechápem čo tam na tom pódiu robil 😨
to že vypadla Leona jasne ukazuje, že tam posielajú hlasy decká zblbnuté vzhľadom, a pritom Leona je kočka s úžasným hlasom!!! 😔
Škoda že ju neuvidíme v tomto rockovom kole ☹ určite by bola super 😵 ale verím, že o nej ešte budeme počuť 😉
Inak bulvár mi ide dosť na nervy, už ani nečítam tie kraviny typu kto koho objal, ako sa tváril a pod. 😝 😝
je to úbohé čo píšu, veď človek nie vždy má náladu škeriť sa, tie decká sú tam v jednom kuse v napätí 😨
a dotoho idú riešiť nejaké objímanie??? 😝
Nie každý rád objíma cudzieho človeka, tak prečo sa to musí na verejnosti??Pekné divadlo že?? 😝

jituskak
11. nov 2009

jedna pěkná písnička na doboru noc🙂

olivova
11. nov 2009

no tak ja neviem, co je na chodurovom spravani divne...O mne potom tiez musia hovorit, ze som povysenecka a namyslena 😕 . Tiez neznasam pusinkovanie (vyhradne mozu manzel, a moje deti a nik iny - neznasam to ani od mamy), dotyky a objimanie taktiez len ti isti....Tiez by som sa na nu len kukala, ale to neznamena, ze by mi to nebolo luto, len by som neobjimala, nepusinkovala a neviem co este...Hraju sa na psychologov?

lucaska
11. nov 2009

jituskak 😉 😉 😉 😉 😉

tina888
11. nov 2009

mne sa páči chodur-nie ako vyzerá ale má neskutočny hlas. 😔 Lenže tam nejde o hlas ale o sympatie-smsky.Jednoznačne by mal vyhrať-ale nevyhraje.no on aj bez superstar bude slávny... 😎

ygreen
11. nov 2009

holky, já jen - taky nejsem muckovací typ, taky s es každym hned neolizuju a neobjímám, ale řekla bych že tady je to trochu o něčem jiném. Je to vypjatých emocích, podobně jako třeba čekání před maturitou, státnicema, apod. A jsou to skoro ještě děti. Je to o přátelství, radosti, vypjatých nervech, zklamání, očekávání, smutku. Proto i mě přijde divné, že Chodúr se chová tak jak se chová. Tedy divné - vlastně ne - protože je od počátku HVĚZDA a je mu jasné, že se JEMU NIC NESTANE. A proto to tak neprožívá. Příště by ho měli vydusit a dát do čekárny, protože když vypadla Šenková, tak se může stát ledacos, i když, on ví kolik dostal hlasů a že to bude jen hra Leoše a Adély.

martimarti
12. nov 2009

Ygreen, do role velké hvězdy ho ale pasovala porota a diváci. Porota je jím naprosto nadšená a okouzlená, má standing ovations prakticky po každém vystoupení, mluví se v souvislosti se SS jen a jen o něm...no, já bych v jeho kůži skoro být nechtěla, nebylo by mi to příjemné. Ani bych se nedivila, kdyby mu to ostatní krapet záviděli a podle toho se k němu v zákulisí /kam nevidíme/ chovali. Musí být pro ně těžké soutěžit s tím, že ať zazpívají jakkoliv, Chodúr bude vždycky lepší. A soutěž je i prezentována tak, že Chodúr si jede pro vítězství a ostatní pouze přihlížejí. Což je samozřejmě blbost, rozhodují diváci a může klidně vypadnout už brzy.
Také myslím, že Leona prostě vypustila jedovatou slinu a povedla se, mluví se o tom, jak jí nepodal ruku. Tohle Leoně trochu vyčítám, nevíme, jaký byl mezi nimi vztah a jak se ona třeba chovala ona k němu, třeba skutečně neměl důvod jí ruku podávat. Ale to už je jen spekulace ☹
I toto ryze ženské fórum dokládá, jak my ženské někdy dokážeme být pěkně jedovaté a zákeřné /vím o čem mluvím.. 😉 /

jituskak
12. nov 2009

já souhlasím s Ygreen. Zpívá parádně, ale jeho vystupování mi přijde moc sebejisté. i když, kdo ví, jak bychom byli sebejistí my, kdybychom zpívali jako on, co? 😉

martimarti
12. nov 2009

Ještě si myslím, že by porota měla trošku sestoupit na zem a přestat ho tak strašně moc vychvalovat a opěvovat ho, aby mu tím nakonec spíš neuškodila.
Jinak mě Chodúrovo chování sebejisté nepřipadá, naopak se drží dost zpátky, když si vybavím takového Sámera kdysi v SS, to bylo na pár facek 😀 Chodúr je sebejistý pouze při zpěvu a tam je to u mne v pořádku 😉 🙂
Ježiš, já tady řeším 19tiletého zpěváka 😀 😀 😀 to bych do sebe neřekla 😉 😀 Už končím

yanna.o
12. nov 2009

já minule ale viděla v chodůrových očích nejistotu, netvářil se v pohodě.. spíš jako čekal.. minule vypadla totiž konva a prvně zas ta debora (já jí neslyšela, ale vy všichni tvrdíte, že byla dobrá, tak vám to věřím).. a teď když vypadla leona, tak si chodůr už asi radši nemyslí nic.. vždyť sám ví, jak leona zpívala ne?

yanna.o
12. nov 2009

marti 😀 😀 jak hluboko jsi klesla viď 😀 no nejseš sama 😅 to víš, to už není jak za starých časů. Televize a monitor jsou metly lidstva 😒

diddi
12. nov 2009

uz su niekde vycapene pesnicky?

nikulka83
12. nov 2009

Bendig - Don´t stop me now od Queen
Šmajda - Smoke on the water od Deep Purple
Chudúr - Crazy od Aerosmith
Ben - American woman od Lennyho Krawitze
Dominika - Nothing compares to you od Sinead O´Connor
Lacho - Always od Bon Jovi
Bagárová - něco od Katie Perry, neznam název

diddi
12. nov 2009

no ja sa teda tesim - ked po vypadnuti Leony moc nie...na Aerosmith, Bon Jovi a Sinead...ta American woman uz teraz nejde Benovi...preboha!

jajdaelda
12. nov 2009

jako Lachovi dají opět pomalou písníčku???
A co je na Lenny Krawitz rockovýho??
A proč nedají český rock?? takových hezkých písniček máme..

Asi nejvíc mi jde ta písnička k Dominice...

jabber
12. nov 2009

Hm, tak to jsem teda zvědavá 🙂