Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jajdaelda
29. nov 2009

taky si myslím,že to nebylo moc fér,ale tuším,že objev nominují sami lidi,že nejsou nominace vypsaný,ale to fakt netuším...

leniciatko
29. nov 2009

uvidíme ako bude dnes... 🙂

jajdaelda
29. nov 2009

tak Dominika dobrý,ale souhlasím s Hejmou,že moc tlačila na pilu....

majacska
29. nov 2009

mne sa Chodur nepacil, ma pekny hlas, len nieco mi na nom vadi

bzuco
29. nov 2009

tak ako sa mi chodur páčil na začiatku, teraz mi príde taký nijaký - všetko spieva na jedno kopyto 😒

ukana
29. nov 2009

tesim sa na smajdu 😵 😉 chodur pekne, ale suhlas s bzucom, nuda dnes 😒 .....

jajdaelda
29. nov 2009

tak má oblíbená od R.E.M. v podání Chodúra byla příšerně utahaná...a to ho normálně můžu...
no a Bagárová fakt hrůza 😖

jituskak
29. nov 2009

já měla vyplej zvuk a nestihla jsme začátek. ona se nějak netrefila? jinak hezký večer🙂

majacska
29. nov 2009

Bagarova zajtra urcite vypadne.....

tiez sa tesim na Smajdu, a na Bendiga....

yenn
29. nov 2009

priste to bude lepsi? Ten Hejma je optimista 😀 zande priste, ven

harmi
29. nov 2009

tak ako som bola prijemne prekvapena na zaciatku superstar ze ake talenty sa tento rok nasli, tak som teraz velmi sklamana. v semifinale boli vyborni a teraz hroza. nerozumiem tomu.

Dominika podla mna velmi krici stale, Chodur zase strasna nuda /zase spieval Tom Jones 🙄 / a Monika bola uplne vedla 😔

majacska
29. nov 2009

harmi suhlasim s tebou ☹

skoda, ze tu nie je Leona

bejbypd
29. nov 2009

to je cry me a river?no podla mna keby nema tych co mu tam spievaju a drzia nejake pozadie tej pesnicky tak uplne o nicom 😝 monika ta tam uz davno nema co robit a dominika hrozne krici a znie to neprijemne...martina mam rada mne sa paci jednoducho jeho hlas ...

jajdaelda
29. nov 2009

no tak Smajda si to dal po svým - rockově 😀 ale těším se na Gun´s v jeho podání,tak písnička je uječená a to si myslím mu půjde 😀

harmi
29. nov 2009

Smajda si to zaspieval podla seba. podla mna to nebolo az take hrozne , urcite som sa viac bavila ako pri predoslych 😝

petruna
29. nov 2009

Habera to konečně řekl : Monika to nikdy nerozbalí, nikdy nezavře. Má fakt jen tu krásnou barvu hlasu, nic víc.

Poslední dobou se mi líbí víc Miro než Chodůr. Dominika na můj vkus moc ječí, i když zpívá čistě.

harmi
29. nov 2009

ja som povedala ze ludi prestane Chodur za kratky cas bavit. 😔

harmi
29. nov 2009

Monika naozaj moze spievat len s tym pianom. koncerty urcite nikdy

bejbypd
29. nov 2009

no ja som sa tiez bavila lebo spievat timberlakea moze malokto to je chlap co sa narodil s takym talentom jak blazon...jednoducho na to miro nema je prenho rock vtom je najlepsi v gottovi sa mi tiez velmi pacil..ale jednoducho nezaspieva vsetko...

harmi
29. nov 2009

to je pravda, Justin je absolutne svojsky. je uzasny.

sonya16
29. nov 2009

Porota vedľa jak tá jedľa, ale to v poslednej dobe stále. Miro spieval výborne, po svojom. Na nič sa nehrá, spieva tak aký má hlas. Naproti tomu keď počúvam Chodúra, ten sa snaží prispôsobovať spevákom a napodobňovať ich. Ale tú druhú pesničku by mohol rozbaliť waw 😀

petruna
29. nov 2009

harmi : me chodur porad bavi, ale obcas se mi libi vic Miro... 😀 treba minuly kolo.

ted byl rozhodne lepsi nez Monika a ji utesovali.... 😠

majacska
29. nov 2009

mne sa ani original nepaci

bejbypd
29. nov 2009

harmi 😉 ja justina zerem pekny chlap,uzasne spieva,paradne tancuje myslim ze k nemu bol boh velmi stedry 😀 petru tiez myslim ze moniku furt len utesuju a ostatnych kludne zvozia az na haberu ten jej dnes povedal pravdu 😉

bejbypd
29. nov 2009

a inak aby ste si nemysleli ze ja len toho chodura miro bol minule lepsi naz martin..to musim uznat a v rockovom kole bol tiez najlepsi 😉

harmi
29. nov 2009

bejbypd, veru k Justinovi bol veeeeeeeelmi stedry 😀 😵

harmi
29. nov 2009

mne sa Smajda vobec nepacil ale posledne kola ma velmi milo prekvapil 🙂

majacska
29. nov 2009

akoze Justin je uzasny spevak, len ta pesnicka....

harmi
29. nov 2009

majacska, mne sa ta pesnicka paci. tusim ani nieje Justinovej pesnicky ktoru by som nemala rada 😅

harmi
29. nov 2009

boze Bendig je dnes tiez hrozny ☹