• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
taky si myslím,že to nebylo moc fér,ale tuším,že objev nominují sami lidi,že nejsou nominace vypsaný,ale to fakt netuším...
29. nov 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíme ako bude dnes... :slight_smile:
29. nov 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Dominika dobrý,ale souhlasím s Hejmou,že moc tlačila na pilu....
29. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa Chodur nepacil, ma pekny hlas, len nieco mi na nom vadi
29. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako sa mi chodur páčil na začiatku, teraz mi príde taký nijaký - všetko spieva na jedno kopyto :unamused:
29. nov 2009 o 20:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesim sa na smajdu :dizzy_face: :wink: chodur pekne, ale suhlas s bzucom, nuda dnes :unamused: .....
29. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak má oblíbená od R.E.M. v podání Chodúra byla příšerně utahaná...a to ho normálně můžu...
no a Bagárová fakt hrůza :confounded:
29. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já měla vyplej zvuk a nestihla jsme začátek. ona se nějak netrefila? jinak hezký večer:slight_smile:
29. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bagarova zajtra urcite vypadne.....

tiez sa tesim na Smajdu, a na Bendiga....
29. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priste to bude lepsi? Ten Hejma je optimista :grinning: zande priste, ven
29. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako som bola prijemne prekvapena na zaciatku superstar ze ake talenty sa tento rok nasli, tak som teraz velmi sklamana. v semifinale boli vyborni a teraz hroza. nerozumiem tomu.

Dominika podla mna velmi krici stale, Chodur zase strasna nuda /zase spieval Tom Jones :rolling_eyes: / a Monika bola uplne vedla :pensive:
29. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
harmi suhlasim s tebou :frowning2:

skoda, ze tu nie je Leona
29. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je cry me a river?no podla mna keby nema tych co mu tam spievaju a drzia nejake pozadie tej pesnicky tak uplne o nicom :stuck_out_tongue_closed_eyes: monika ta tam uz davno nema co robit a dominika hrozne krici a znie to neprijemne...martina mam rada mne sa paci jednoducho jeho hlas ...
29. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak Smajda si to dal po svým - rockově :grinning: ale těším se na Gun´s v jeho podání,tak písnička je uječená a to si myslím mu půjde :grinning:
29. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Smajda si to zaspieval podla seba. podla mna to nebolo az take hrozne , urcite som sa viac bavila ako pri predoslych :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Habera to konečně řekl : Monika to nikdy nerozbalí, nikdy nezavře. Má fakt jen tu krásnou barvu hlasu, nic víc.

Poslední dobou se mi líbí víc Miro než Chodůr. Dominika na můj vkus moc ječí, i když zpívá čistě.
29. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som povedala ze ludi prestane Chodur za kratky cas bavit. :pensive:
29. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika naozaj moze spievat len s tym pianom. koncerty urcite nikdy
no ja som sa tiez bavila lebo spievat timberlakea moze malokto to je chlap co sa narodil s takym talentom jak blazon...jednoducho na to miro nema je prenho rock vtom je najlepsi v gottovi sa mi tiez velmi pacil..ale jednoducho nezaspieva vsetko...
to je pravda, Justin je absolutne svojsky. je uzasny.
29. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Porota vedľa jak tá jedľa, ale to v poslednej dobe stále. Miro spieval výborne, po svojom. Na nič sa nehrá, spieva tak aký má hlas. Naproti tomu keď počúvam Chodúra, ten sa snaží prispôsobovať spevákom a napodobňovať ich. Ale tú druhú pesničku by mohol rozbaliť waw :grinning:
29. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
harmi : me chodur porad bavi, ale obcas se mi libi vic Miro... :grinning: treba minuly kolo.

ted byl rozhodne lepsi nez Monika a ji utesovali.... :angry:
29. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa ani original nepaci
29. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
harmi :wink: ja justina zerem pekny chlap,uzasne spieva,paradne tancuje myslim ze k nemu bol boh velmi stedry :grinning: petru tiez myslim ze moniku furt len utesuju a ostatnych kludne zvozia az na haberu ten jej dnes povedal pravdu :wink:
29. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak aby ste si nemysleli ze ja len toho chodura miro bol minule lepsi naz martin..to musim uznat a v rockovom kole bol tiez najlepsi :wink:
29. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejbypd, veru k Justinovi bol veeeeeeeelmi stedry :grinning: :dizzy_face:
29. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa Smajda vobec nepacil ale posledne kola ma velmi milo prekvapil :slight_smile:
akoze Justin je uzasny spevak, len ta pesnicka....
majacska, mne sa ta pesnicka paci. tusim ani nieje Justinovej pesnicky ktoru by som nemala rada :sweat_smile:
29. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze Bendig je dnes tiez hrozny :frowning2:
29. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok