Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

arleta
13. dec 2009

No chudáci, ak si to tu náhodou čítajú, alebo ich rodiny...že čo ľuďom vadí na nich...neuveriteľné...sto ľudí, sto chutí...
Nepáčilo sa mi , že médiá manipulujú, konkrétne jedno nemenované periodikum napísalo x dlvodocv, prečo by namel vyhrať chodúr... 😠 😠 😠 a že chceme slovenské finále a tak...Handba novinárom!!!

O.i. bol tam i rozhovor s Mullerom, pesničky vyberal aj on spolu s produkciou podľa toho, ktorá by mohla komu sadnúť, že Šmajda zaspieval Deep Purple lepšie ako oringinál /už neviem, ktorá pieseň to bola/ a na prerazenie v showbusinesse má šancu napr. Chodúr práve preto, aký je!!!!
Toľko v skratke.

arleta
13. dec 2009

snáď sa to dalo prelúštiť, píšem rýchlo, lebo ma volajú povinnosti...

srdcko81
13. dec 2009

baby tu nejde len o spev-ved to tak neprezivajte-jasne ze Bendig mal super hlas,aj v tej spolocnej piesni ked spusti on-tak to parada.No Chodur-arogantn,neprijemny,kazda pesnicka od neho-rovnake podanie-mohol by spievat arie v opere a nie nejaký pop.Dominika má tiez krasny hlas a tiez sa vie prisposobit kazdej pesnicke-no a Miro nieco mu ide nieco nie-ale je bavic-a baby ho proste zeru-hlavne tie mladsie 😀 Ale aj starsim sa páci-no ja by som bola velmi rada keby chodur zmizol-nemam ho rada od vtedy co spieval Gotta -Lady Karneval-strasne cosi-ked si mladý chalan vyberie taku pesnicku-a ked ho clovek vidi ako sa pohybuje-tak sa musi rehotat-lebo to ako keby dostával do tela 220V a sem tam sa tým skratom dostal do rytmu-elektrický tanec-horor-ako taky Gasparko-mohol by ostat pred branami finale-ale myslim,ze to sa nestane-predsa zostal y ceskeho naroda sam a urcite si ho budu chciet cesi nechat vo finale-no aked to vyhrá-tak ma trafi. 😀 😀 😀 Nic v zlom len moj nazor

arleta
13. dec 2009

A tak nech je aký je, hlasisko má dobrý, aj keď mne sa páči viac Šmajda... charizmou.
mne to je fuk vlastne, kto vyhrá, ani neviem, koho by som ja vylúčila!!!

Ináč, tento ročník Superstar má najviac talentov podľa môjho názoru...Chodpr, Dominika, Miro S´majda, Bendig, Leona, Ben, Markéta, + - Denis...a veru aj Ben, lebo je odlišný a tiež má charizmu.

jituskak
13. dec 2009

srdcko81: nemyslím si, že Chodúr bude ve finále, protže si ho tam chceme nechat. já ho tam nechci 😀 a poměrně dost lidí má na něj stejný názor: nudný a arogantní. no uvidíme. chleba levnější nebude at vyhraje kdokoliv....

dada1212
13. dec 2009

Ja by som to najviac priala Dominike Starej,Šmajdovi sedí len jeho štýl, ostatné mu nejde, čo samozrejme nie je vôbec prekážka, aby sa presadil, len podľa mňa by mala byť Superstar "univerzálnejšia" v speve.
A čo sa týka Chodúra, tomu strašne stúpla sláva do hlavy a je strašne namyslený a arogantný, aj ked je už starší, to, že je od začiatku favoritom a všade je chválený nejako neuniesol a tá arogancia a povýšeneckosť z neho doslova kričí. 😒

srdcko81
13. dec 2009

jituskak-mas pravdu-ale je mi neprijemný-ale fakt chleba lacnejsi nebude 😀 Joj tak dufam ze viac takých ako Ty je u susedov 😀 😀

arleta
13. dec 2009

Mikalove, aj taký môže byť pohľad...A čo to tam je pod tým článkom? To fakt je Langerová na ženy? 😕 😕

mikalove
13. dec 2009

len ma zarazil ten nadpis.
hej,na baby je 😀

arleta
13. dec 2009

Ja neviem, mne arogantný nepríde ani povýšenecký, len proste nedáva najavo svoje emócie. No...Ani ja ho až tak veľmi nemusím, ale, ako som písala vyššie, spieva ohromne!!! To sa mu musí uznať.
Aj tá Maria od Chodúra sa mi páčila, vuidela som záznam a takisto aj Šmajda a Queen, Občas tá porota prestrelí.

I presne tak, nohy v teple, hodiť sa do "klidu", chlieb lacnejší nebude!!!

srdcko81
13. dec 2009

mne sa na chodurovi nepaci-ze je taký,ked aj niekto vypadne-ani poriadne ruku nepoda 😝 nemusi tam plakat a hadzat sa o zem,ale aspon trochu zucastnenie by mohol prejavit-ale mne to tak pripadá,ze vtedy preziva pocit vítazstva a ciela-kde ho nominuju od zaciatku-a napr.ako niektomoze vyhrat v ankete ze ,,objav roka"ked este nenahral ziadnu vlastrnu piesen?To fakt nechapem a pride mi to trafene 😠

ygreen
13. dec 2009

starwendulka: co je to za omezenej názor??? proč by jako nemohl v tak napjaté situaci oplakat vyhození svých přátel. To že s nimi už nebude blbnout na hotelu, to že je uvidí jednou za týden, apod.
To je stejný jako říct, že každá blondýna musí být blbá a bruneta frigidní 😝 přičmoudlej zloděj a holohlavej skinhead. Jdi se s prominutím s tímto názorem zahrabat 😝

Já jsem taky rockerka a možná nečumim na pilčnerku 😀 a neslzim u Steelový, ale to snad neznamená, že mě nedokážou rozeřvat a vystresovat třeba státnice, maturita, odjezd milého přítele, vybírání dárků do dětského domova, nebo jen příspěvek v tv o týrání zvířat, kupříkladu???

Hlavně aby si tvoje děti nikdy nepřivedly domů nějaké protějšky vhodné k zaškatulkování 😝

Holky a čím víc média pomlouvají Chodúra, tím víc je mi sympatický 😵 on totiž takový vůbec podle mě nebude. Hele viděli jste jeho rodiče? Nikdy nepřijeli. Drží mu prý a palce a jsou na něj pyšní,a le je to jeho "boj". Oni se na něj dívají v televizi. A byli to takový divný "socky". Od té doby se ničemu u MArtina nedivím. Prý ho pokaždé podporuje přítelkyně přímo v hale. Nikdy o ní nikde nic nebylo, asi prostě chtějí soukromý. Podle mě to bude hodnej kluk. Viděli jste to video na youtoube s Benem, to byla prča. A jak hezky o něm mluví Ben? Třeba na svym facu? Já si prostě myslím, že je fajn, ale má omezený tunel vidění světa - hudba, hudba, hudba......lidi

draga
13. dec 2009

srdcko jj já jsem taky ta co mě chodur neokouzlil je pořád stejný, všechno zpívá na jedno brdo...a navíc mi vadí jak ho všude tlačí...jsem to tu psala nedávno, např. v mladé frontě příloze byl minulý týden rozhovor s jeho maminkou a bráchou...proč? nechápu...s nikým jiným tam rozhovory nebyly...taky nechápu ten objev roku...

majacska
13. dec 2009

teraz som pozerala na streche, a Denis bol v nom fantasticky 🙂

draga
13. dec 2009

http://www.pikoblog.com/martin-chodur-je-jeho-s...

tak pár odkazů asi na tom něco bude??? proč si hraje na takovýho slušnáčka?

ygreen
13. dec 2009

draga: já si spíš myslím , že tam je vystajlovanej, stejně jako tady. Koukej, jak chodil oblíkanej do rádia? V děsnejch košilích, děsnejch jeansách. Koukni na jeho rodiče. Ty mu moc stylu do života nepředali

draga
13. dec 2009

no nevím mě se líbí víc teda na těch fotkách a videu...v ss je taakovej slizáček 😝

majacska
13. dec 2009

nech mi kazdy prepaci, ale Muller s tou pesnickou je trapny... 😒

majacska
13. dec 2009

Muller je velky spevak, ale len svojou vyskou....

smajlik
13. dec 2009

teda Muller mě překvapil vzhledem a i hlasem, teď jak mluví s finalisty tak mu moc nerozumím, přijde mi takový opuchlý ... 😀 a to mi jako zpěvák nevadí

jituskak
13. dec 2009

ježiš, nějak přibral, ne?

smajlik
13. dec 2009

jituskak: koukám že jsi na tom stejně jako já :D

chymenitta33
13. dec 2009

Ahojte🙂

Adela je pekná jednoduchá a tie šaty krásne...a ten Richard fakt pribral fest 😕

harmi
13. dec 2009

to uz bol tusim Muller este pribratejsi ako teraz 😕

Dominika to zaspievala krasne. konecne nekricala. mne sa to velmi velmi pacilo 😵 😵 a to Mullera nemusim ale tuto pesnicku mam rada asi aj preto ze je z mojho oblubeneho filmu 🙂

majacska
13. dec 2009

teda Adeline saty prenadherne... 🙂

chymenitta33
13. dec 2009

Dominika pekné také nenásilné,,,peknéé 🙂

majacska
13. dec 2009

aj mne sa velmi pacila Dominika...