Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

arleta
14. dec 2009

Lussy, ty si dobrá, že Pussykiller je starý chlap 😀
No, som zvedavá, ako to dnes dopadne. Podľa mňa sú všetci traja super, osobne ani neviem, koho by som vylúčila. Ale typujem, že najmenenj hlasov dostane Dominika.

krpito
14. dec 2009
lisounek
14. dec 2009

myslim ze podle clanku se to neda ted rict uvidime za par hodin a kdyz vypadne tak i tak bude v pohode.... 🙂

lisounek
14. dec 2009

a jestli to tak bude ze je to boj CR ku SR tak je to ubohéé 😠

lisounek
14. dec 2009

a to same by se mohlo psat o Dominice je taky slovenka

berenika39
14. dec 2009

lussy.... 😀 😀 😀 , s tebou je sranda, jako že co slovo, to perla...jen v dobrém.. 😉 😉 . Jako že "pro vás", to znamená pro nás staré? Co když my vysloužilé matky , počítám sem i kubaku 😉 😉 , posloucháme hudbu, která je pro mláďata? Co by ne, když je dobrá? Já si pouštím do ucha výhradně trance, přestože bych třeba na akce typu Transmission nešla.

docela jsem na večer zvědavá

ygreen
14. dec 2009

lussy: a vidíš, kdyby jsi jela pu pussykillerovi, tak bych to chápala, není to žádný chcípák, i když vypadá, že by člověka každou chvíli pokousal 😀

Ukážete mi někdo foku vikuni 😀 😀 😀

Já ani nevím komu fandím, můj oblíbenec Miro podle mě neukázal včera žádnej zázrak. To Dominika mě šokovala pozitivně Tlakovou níží a Martin se mi taky moc líbil, i jak tam mluvil o rodině. Takže dnes nepošlu hlas děj se vůle lidu 😉

lussy23
14. dec 2009

Beronika - myslela som to tak, že tým pesničkám viac rozumiete.
toto som našla: http://ahaonline.cz/cz/spolecnost/43393/nova-a-...

lenkavano
14. dec 2009

holky prosím vás proč mě zase kamenujete?já proti neteři lussy nic nemám 😎 tou brutalitou jsem myslela jen ráznost.nic jiného.ach jo.

swatka
14. dec 2009

Ahoj tak jsem četla jeden zajímavý článek (jen předem chci napsat že tímto rozhodně nechci urazit žádné fanynky)
Nic méně podle průzkumu sázkové kanceláře se snaží zmanipulovat hlasy tím že hlasuji podle toho jak se jim to hodí a z čeho pudou mít věčí zisk dnes by měl podle toho vypadnoüt kluk nejlépe pry Martin nevím nerozumím tomu ja se v té sazkové branži nevyznám ..ale díky tomu že vypadl minulý týden Bendig psali že pry měla jit Dominika ale pry se ji navýšili hlasy skoro o třetinu na úkor Bendiga a tím získali S.kanceláře pry několik desítek tisíc na víc.A tet by se jim hodilo kdyby šel kluk nejlepe pravě Chodůr ..tak nevím pokud je a spon něco na tom pravdy tak myslím že ty moje 2 sms nikomu nepomůžou ... ale kdo ví 😉

karla6
14. dec 2009

Šmajdíček nevypadne, musí to vyhrát, je tam nejlepší. 😉

Swatko, Krpito, takových blbostí se píše, nevěřte všemu, co čtete. Psala jsem pro noviny a nechala jsem toho, protože mě ničilo, jak upravovali mé články jen proto, aby to lidi zaujalo a měli větší zisk. Nechápala jsem, jaký blud pod mým jménem vycházel. Podobné výmysly se dostávají do novin přímo v redakci, jsou to naprosto nepodložené žvásty. Po mé zkušenosti jako redaktorky v "solidních novinách" (žádný bulvár) si už nekupuju ani noviny, protože si nehodlám číst blbosti, které si tam vymysleli, případně zkreslili.

martimarti
14. dec 2009

Šmajdíček 😀 😀 😀 ....ženský, kolik je vám let? 😀 😀

lenkavano
14. dec 2009

musím se přidat k lussy taky mi tam včera strašně chyběl Bendig.v Baroku byl kouzelnej 😉

lisounek
14. dec 2009

kdyz v Baroku kazdy zazpival vseho vsudy vetu 😀

mikalove
14. dec 2009

ja si myslím,že vypadne dominika

nera
14. dec 2009

ja viem, že koľko ľudí toľko vkusu...musia byť aj hluchí, aby počúvali takých ako napr. Tokio hotel a pod...chlapčekov, ktorí iba žmurkajú a žiaľ iné nič nevedia...a hoci som z KE...aj som si pustila Šmajdu tú tretiu pesničku od Aerosmith...no podľa mňa hrozné,.....zato Chodúra -Lady Gaga som si už pustila x-krát....tam je vidno aj počuť hudobné vzdelanie a ja si myslím, že ak niekto chce spievať tak by ho mal mať....neuznávam tých čo nemajú ani obyčajnú ZUŠku(či teraz je to ĽŠU).

karla6
14. dec 2009

martimarti, je mi 38 😀

Nera, to máš s Tvými názory blbé. Asi se Ti nežije lehko. Můj otec má absolutní sluch, hrával na housle a byl ladič houslí, naučil mě poslouchat hodně. ZUŠku nemám, ale vyrostla jsem v polomuzikantské rodině (i když oficiálně byl otec jen dělník). Chodur možná má ZUŠku, ale je nudný. Superstar nemůže být nudná.

Šmajdíčku můj bojůůůůj! 😀 😀 😀

blazka24
14. dec 2009

ako vidím sú tu rôzne názory, no sluch nie je len o tom že chodíš do ĽŠU dosť tam chodia detí učiteľov - som chodila na flautu tak viem a to neznamená že majú sluch na spev - chodia tam totižto aj tí čo sa učia tancovať 😀

myslím že vyhrá chodúr alebo šmajda..........

fanys
14. dec 2009

Hudebné vzdelání nemám ☹ ale vím od koho bych si koupila desku nebo kam šla na koncert.a souhlas s karlou-chodúr mne nudí.moc.kdyby se narodil o desítky let dřív tak možná mohl konkurovat panu Gottovi 😀 jinak jak je rádoby suverenní,neempatický,namyšlený king tak k tomu že mne nudí tak mne i prudí. 😝 a moc mu přeju at vylítne a to dnes-bohužel tomu ale nevěřím.

martimarti
14. dec 2009

Karla6...druhá puberta? 😀 😀 😀 😉

kubaka
14. dec 2009

karla - mám stejnou zkušenost 😀 Po 15 letech jsem pověsila psaní na hřebík. Přišlo mi nechutné nechat se nutit psát něco, co bych si ani sama nepřečetla, protože mě to nezajímá. 😀
Nekupuju noviny a když koukám na zprávy, žasnu, jak jsou často neprofesionální, vytrhané z kontextů, zaujaté, neobjektivní. Bulvár si prostě vymýšlejí redaktoři (to je ten blízký zdroj-) to nemá s realitou nic společného. Oni ten papír potřebují jen prodat, co napíšou je zcela vedlejší.

můžete mi ale prozradit, co je s tím mullerem? vím, že bral drogy, teď mi přišel nějaký nadopovaný nebo v depresi, podle zpomalených psychických reakcí. Jak nečtu noviny, tohle mi uniká. 😅

ukana
14. dec 2009

kubaka, R.M. je maniodepresivny, je uz roky na liekoch, ale je pomerne stabilizovany...preto zrejme aj tak pribral 😔 ako vedlajsi ucinok 😒

martimarti
14. dec 2009

Kubaka, sám tam říkal, že je maniodepresivní, já to vidím na nějaké léky 😒 ☹ Pamatuji si ho chlapa jako hora plného energie když zpíval, včera to byl pro mne smutný pohled ☹ byl ho jen stín.

nikinka82
14. dec 2009

Ja by som uprednostinila Dominiku pred Šmajdom... 😅 tak uvidíme.. myslím, že by mal vypadnúť Slovák 🙂 aj keď máte pravdu, že riešiť to ako súboj SR - Čr je blbé....

kubaka
14. dec 2009

já si to myslela, ale zrovna jsem asi neslyšela, že to říkal. To vypadá, že byl zrovna v té depresivní fázi. Asi funguje, a je stabilizovaný, ale tenhle útlum vnímání léky nedělají 😒 Tu tlouš'tku ale je vedlejší účinek antidepresiv. No chudák, je mi ho taky líto.

Beren - my staré vysloužené rašple 😀 holt máme jiné priroty než sedmnáctky 😀 Mě se na Mullerovi líbí, že ta hudba je oduševnělá, má sílu, prostě koule - a dohromady s texty, které jsou o něčem je to paráda.
David je prostě kýčař - nemůžu si pomoct

někdo psal "chudák Lady Gagga" - no spíš chudák Chodúr. Neuměla jsem si představit, co z té bezduché slátaniny udělá a předělali to naprosto geniálně, jak tu někdo už psal. Byla z toho fakt pěkná, svižná písnička, ani jsem ji nepoznala.
😀

majina.b
14. dec 2009

karla6 súhlasím na 100%

lisounek
14. dec 2009

at vypadne Chodurr sakraaa prosim 🤐 🙄

jajdaelda
14. dec 2009

holky, jak tipovala porota? Nějak jsem to nestihla :(

lisounek
14. dec 2009

jeste netipovali 😉

nera
14. dec 2009

moment niekto ma nepochopil...ja som myslela o normálnych čo normálne odchodili si hudobnú...resnejšie vedia čo to je hrať z nôt, rytmika....a nebudem tu všetko uvádzať....
karla - predstav si žije sa mi celkom dobre.... 😵 a nezabudni všetko je relatívne...pre Teba je Chodúr nudný, pre mňa Šmajda.... 😉
Ja som tým myslela len to, že je viac skupín či hudobníkov všeobecne čo majú hudobné vzdelanie ako tých čo nemajú...tí musia mať dar od boha a tých je málo....pochopené?
A zabite ma, ale mňa viac bavia tí čo vedia spievať ako tí čo žmurkajú...OK robia šou, ale ten spev mi chýba...ale ako som hovorila koľko ľudí toľko chuti....