Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

ellise
6. okt 2009

nemyslím že jednou spletené číslo mohlo mít vliv, protože napsané bylo číslo dobře. A když hlasuješ tak většinou až dozpívají všichni a koukáš na obrazovku a opisuješ číslo, nikdy to číslo nepíšeš když ho říká

kutcher
6. okt 2009

Tak splist se muze kazdej, ale nechala bych udelat spesl pulhodinovej spot s duelem jenom mezi temahle dvouma holkama a myslim si, ze by Deb postoupila a at mi nikdo nerika, ze by to neslo udelat - kdyz sem prijede papez nebo ma projev prezident, taky nam furt skacou do filmu a serialu s tema svejma kratkejma zpravama, jakoby uz jen tech reklam nebylo dost a Marese bych tu zmenu programu nechala zaplatit, stejne ma penez jako ja za 200 zivotu!

marinka
6. okt 2009

Já si myslím, že to vliv mít nemuselo, ale MOHLO a už jenom to by se prostě mělo vzít v úvahu..Prostě neměla úplně stejné podmínky jako ostatní 😖

miskachrumka
6. okt 2009

no mne sa najviac paci Adriana Kopecka ma nadherny hlas uplne iny taky sme tu este namli 😉 !a vsetci ostatny su hlasovo skor rovnaky! 😒

shaarka
6. okt 2009

adriana ma hlas? som myslela, ze ona vie len sepkat a knucat 😀

loretka1
6. okt 2009

adriana bud nekoho tak uchvatila ze se moc libi anebo nekoho primo odradila!jinak verim tomu,ze prave kdyby tak neskripala,ze hlas urcite ma.nemusela tak kopirovat tu zpevacku uskrehotanou trapnou 😝

miskachrumka
6. okt 2009

ma mne sa paci jej hlas !

andy.a
6. okt 2009

pamätám si Alexandru Okálovú,ktorá v SHS tuším 2 v semifinále tiež spievala Beuatiful od Christinny Aguilery a to bol teda naozaj super výkon 😵 😵 😝
čakala som že Adriana "Croft " to zaspieva aspoň tak dobre...predtým som jej fandila,ale sklamala ma 😕

hlas má zvláštny,ale ťažko povedať,či je to hlas,alebo či len tak afektuje 😕

škoda Deborah,bola určite lepšia ako Adriana 😒

tú Sašu Okálovú som hľadala na nete,či niekde nie je tá pesnička v jej podaní-na porovnanie-ale nenašla som 😕 😕 😕

klara.t
7. okt 2009

Já myslím, že to, že se Mareš spletl, nemělo až takovou váhu. Prý na to blbé číslo přišlo jen 26 hlasů a ty by stejně výsledky neovlivnily.
Jinak já jí sice nefandím, ale patřila k těm lepším. Adriana mě dostala - bylo to jako skřehotání nějakého ptáka. Vůbec se mi to nelíbilo. Příjde mi trochu nevyrovnaná, až labilní, rozklepaná. Ta by měla vypadnout.

České dívky se mi zdají lepší než ty slovenské. Tam se mi všechny zdají úplně stejné. Líbí se mi Markéta Konvičková. Příjde mi, že už v nějaké superstar byla nebo ne? Také se mi v divadle líbila Aneta Galisová, ale teď mě to trochu zklamalo. Když vypadne Adriana (doufám že je na řadě), zbydou tam opravdu dobré zpěvačky.

I čeští kluci se mi zdají být lepší než slováci. O Chodůrovi nemá ani cenu psát - má krásný hlas, ale u něj mi chybí charisma nebo něco takového. Hlas má dobrý podle mě i Ahmed, ale tomu asi ublíží jeho původ. Také Ben se mi líbí - sice nezpívá tak, že bych si z toho sedla na zadek, ale má charisma, vypadá moc dobře a zpěvem mě překvapil. Překvapil mě i malý Bendig. Ten mi nesedí vzhledově a tím, že je takový dětinský, ale hlas má fakt dobrej. Příště asi vypadne Ahmad nebo Leo, i když bych je ráda viděla v dalších kolech. Ze slováků myslím Lacko nebo Šmajda - ten vypadá děsně s těma vlasama. Někdo to považuje za moderní, ale co slyším názory lidí kolem, tak každý řekne: co je to tam za exota s tou helmou? 😀

dai
7. okt 2009

mne sa tiez pacil adrianin hlas, ale naposledy bola suverenne najslabsia, to co predviedla nebol spev - to nebola ani pesnicka, len nejake vzdychy, neviem to ani identifikovat, ale nedalo sa to pocuvat 😖 urcite mala suverenne vypadnut ona...ta deborah patrila k najlepsim spevackam, nehovoriac ze krasne vyzera a vystupovala velmi prijemne, zial asi dopadla nato ze je nemka ☹myslim ze slovaci moc cechom hlasy v tychto prvych kolach posielat nebudu a cesi su pri nemcoch na tom podobne ako slovaci pri madaroch... toto sa urcite prelomi ked budu ti ludia znamejsi, ale teraz este nemali sancu zaujat niecim inym ☹
myslim ze ceske dievcata ani nie su tak lepsie ako slovenske ale su omnoho vyraznejsie...
co sa tyka chalanov, tam uvidime - ten ben mi pride rovnako precenovany ako thomas - podla mna nie je na nom nic zaujimave ( vkus mam trosku iny, pride mi uplne obycajny, bez charizmy ) a hlas ma priemerny, z ceskych krasne spieva ten malicky ciganik - ma fakt nadherny hlas, zo slovakov taky kratkovlasy brckavy...

titkovamiriam
7. okt 2009

este som sem neprispievala mne sa z chlapcov paci chodur a z dievcat ta z brna 😀 meno neviem.no slovensky chalani su velmi velmi slaby a dievcata sa mi zdaju vyrovnane,jedine co sa nepacilo ze mala vypadnut ta druha-za prve nespieva nic moc,za druhe je afektovana a to jej ,,umelecke meno,,brrrr

lussy23
7. okt 2009

Tak dvoch som uhádla(Maščúchovú a Ločaja). 😉 😀 Z tej Deborah som bola prekvapená 😲
No podľa mňa sa tým netreba až tak zaoberať. Superstar vždy bola skôr o sympatiach ako o speve..... Jediný kto sa v Slovenskej superstar uplatnil je Cmorík. V českej neviem....
No rozhodne v týchto šou ide len o sledovanosť a prachy. Však na Slovensku i v Česku je kopa úspešnejších spevákov a nepotrebovali na svoju karieru žiadnu šou. Napríklad Karel Gott, Marika Gombitová, Kuly.....
Mne sa páči , že tie rozhodnnutia bývajú v pondelok. Je to tak lepšie. Však kto by to chcel o pol noci pozerať?
Inak by sa mi páčilo, keby to bolo ako pri lets dance. Ostali by tam stáť, napr. dve slovenky, ktoré dostali najmenej esemesiek a POROTA by vybrala vypadavajúcu. Takto by iste vypadla tá Kopecká!

iris
7. okt 2009

Měla vypadnout Adriana, Debory je škoda...A hlavně...já bych to taky nedělila Češi - Slováci...prostě ti, co by měli nějméně hlasů, by měli vypadnout...

lussy23
7. okt 2009

Ako je to s tým hlasovaním? Tak môžem hlasovať i pre čecha? Lebo zo Slovákov sa mi páči iba Tomas. 😔
Nemyslím si, že Deborah vypadla preto ,že je nemka. je tam viac takých zo zahraničia. Thomas, Ben a Ahmand.

suki
7. okt 2009

Můžeš hlasovat pro koho chceš, i pro Čecha i pro Slováka 😉

beruska2x
7. okt 2009

lussy .. ale Ben a Ahmand ziji v Cr a ona ne... to je rozdil, nema tu podporu bez spoluzaku kamaradu atd... Thomas je mazlik pro toho baby budou hlasovat vzdycky 😀

duska1122
7. okt 2009

tak ja som pozerala ako blb ze debora vypadla mala pekny hlas taky osobity sice aj ta druha ma ale nevie s nim voooobec narabat, asi s k nemu prisla ako slepe kura k zrnu 😀

sasiki
7. okt 2009

lussy zo superstar prerazili viaceri, nie síce tí, čo vyhrali prvé miesto, ale počuť aj o Zdenke Prednej, Dominike Mirgovej, sem-tam Samo Tomeček, boli časy keď aj Tomáš Bezdeda............(ten viac asi keď chodil s Adelou)....takže môže to byť štart pre viacerých. Adriana má zaujímavý hlas, to áno, len by mala začať aj spievať....na Deborah sa teda nechytá. Mne sa nepáči jej osobnosť, vždy sa hneď rozplače, zloží, aj keď jasné, je to pre všetkých zúčastnených veľký stres, ale tak nehrabem sa tam, kde to nezvládam.

titkovamiriam
7. okt 2009

aj podla mna je nespravodlive ze vypadaju jeden s cr a jeden so sr - chalani by vypadli urcite dvaja so sr,malo by to byt podla hlasov a ako citam slovaci malo hlasuju uz asi maju sutazi takehoto typu plne zuby.

sirinka
7. okt 2009

a podla mna by mal odtial vypadnut hejma... 😕 😝

suki
7. okt 2009

siri 😀
a proč?

beruska2x
7. okt 2009

Hejma je jeden z prednich hlas. odborniku, pry ma absolutni sluch... to je zase slepa zavist 😀

suki
7. okt 2009

to nevím, ale minule mi přišel jako jedinnej objektivní a taky se tam snažil být trošku milej na ty lidi, teda měla jsem aspoň takovej pocit 🙂

ciatko
7. okt 2009

mne sa paci, ze habera povie vzdy k veci, co konkretne bolo dobre a co zle v speve. hejma toto nikdy nerobi, zhodnoti spevaka ako celok + nejaka metafora a kvazi vtipna prupovidka k tomu. a sorry, ale ked daval na vyhadzov tu Baloghovu, tak to asi nie je s nim vsetko v poriadku, ved ona spievala zo svk spevacok najlepsie😕😕

titkovamiriam
7. okt 2009

Hejma je super-mne sa porota celkom paci ,zo vsetkych mam najneradsej daru ale nie preto ze je porotkina ale preto ze ju naznasam ako spevacku 😅

jaspina
7. okt 2009

Já bych vyrazila hlavně Darinu.. přijde mi taková pipka arogantní.. 😝 A jinak musím přiznat, že u mě vede Slovensko - šmajdík! Ale já to beru víc podle sympatií jak podle zpěvu.. Když ale třeba chodúr umí zpívat, ale větší charisma má můj pes... Takže za mě Šmajda - akorát by se mohl trochu učesat, když už jde do televize 😉

ciatko
7. okt 2009

jaspina
tiez si myslim, ze Smajda to este rozbali, holt, nirvana nie je typ hudby, ktora lahodi nasmu posluchacovi...v divadle mu povedali, ze spieva genialne, myslim, ze to este na nas rozbali. tiez mu drzim paste😉

nellie_
7. okt 2009

mne tam tiez vadi darina.. a hlavne ked zacne tymi rukami tam "repovať" 😀 ci jak mam tie posmrtne krce ruk nazvat co tam ona robi 😀 😀

hejma - ten mi az tak nevadi.. len ta trvala mi pride divna.. je ako pudel nabrčaveny.. 😀 😀

baby a ja som asi divna.. ale ja som tu Deboru orevala.. 😅 😅 neviem ci to bolo mojim PMS alebo cim.. 😀

bejbypd
7. okt 2009

baby musim sa dary trochu zastat na jednej prehliadke v prahe sme sa s nou stretli bola som tam s kamosom ktory robi vizazistu a aj modela a on sa s nou pozna...cely vecer sme stravili s nou a je strasne zlata,super sa s nou kecalo,je mila,ustretova usmiata naozaj take zlaticko...no je pravda ze jej velmi zalezi na vyzore aj inych ludi no ale takych by som naratala este vela co im zalezi privelmi na vyzore...no mne sa zo slovenska paci rene bosela a z cechov chodur... adriana je hrozna dufam ze vypadne a slovenky tam ani neviem ci sa mi nejaka paci...

nellie_
7. okt 2009

bejby ved ja to beriem, ze môze byt v sukromi fajn.. ja len pisem ze ako konkretne na mna pôsobi z TV 😉

a ta adriana by veru mohla vypadnut - ved ma hlas ako keby fajci denne 5 skatuliek a lapa po dychu... 😅

a tiez myslim, ze nie je fer ten styl vypadania - jednoznacne su cesi lepsi.. 😉