• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
beru : to me taky napadlo...

hlasy neposilaj jen lidi, co se jim ty holky libi, ale spousta pratel, rodina....
5. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No každopádne atraktivita lidí co tam zůstali dost klesla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 21:01  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suki : taky si to jinak nedovedu vysvetlit...

kazdej si myslel, ze postoupi, pak tu nema zakladnu v kamaradech....a je to....SKODA
5. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misto debbie bych vyhodila minimalne 8 lidi.... :unamused:
5. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj ach jo... teda to mě nepotěšilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem si říkala, že dnes určitě vyadne někdo, kdo mi vadit nebude a teď tohle :sweat_smile:
5. okt 2009 o 21:02  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si nemyslim, na to je brzo.. je tam dost holek co jdsou dobry, u kluku je to horsi :pensive:
5. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruna tak tak souhlas, ale bohužel je to jak to je...
5. okt 2009 o 21:02  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já vím , ale ona měla strašně zajímavej hlas...hrozně krásnej a zpívala úžasně...
5. okt 2009 o 21:03  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suki, jasně, nemůžou za to jen češi, ale už jen tím jak je to rozdělený, i to hlasování mi přijde logičtější že češi pro čechy, slováci pro slováky...no musim se přiznat že u mě teda vedou češky, líbí se mi tři..teda vlastně už jen dvě. Slovenky nic moc, i když ta balogová není špatná :wink: ale kluci slováci jsou fajn :wink:
5. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to škoda....
Tak určitě se uchytí, někdo se jí ujme, o to se myslím někdo z poroty postará...doufám
5. okt 2009 o 21:04  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, jeden z nejzajimavejsich hlasu a zpivala tak nejak lehce....ta druha to tlacila z paty... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a nektere ty holky byly falesny a nebo mely debilni pisnicku nebo se debilne tvarily....

no hold s tim nic neudelame....snad o ni jeste uslysime....myslim, ze se neztrati
5. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto vypadol, nepozerala som :confused:
5. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikol, ján ločaj.. lukáš michna..deborah kahlová..barbora maščuchová..

debbie :frowning2: :frowning2: :frowning2: škodaaa prevelikáááá..
5. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suki, nedivila bych se kdyby si jí vzala do parády Jandová, ta z toho byla úpně vedla, tekly jí i slzy
5. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslím, že to, že vypadla Deborah je pre to blbé hlasovanie - delenie na Čechov a Slovákov....na chlapcov a dievčatá..........
5. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaleilah, jak je to rozdělené, kde jsi přišla na to, že češi hlasují pro čechy a slováci pro slováky? já jsem v tom případě asi hodně naivní, já jsem si myslela, že hlasuje kdokoliv pro kohokoliv, prostě podle toho, jak umí zpívat... :confused:
5. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...to se fakt tak bude dělit? na kluky a holky a čechy a slováky? oni udělali takhle pravidla? hm, tak to jsem nevěděla, každopádně je to divný, jaký smysl teda mělo spojit oba národy dohromady.....
5. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak po dnesnom odchode debory zacinam pochybovat o utajeni hlasovania a o fer postupe :angry: :angry: :angry:
5. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechapu dneska teda, hlavne z holek :astonished: :astonished: :astonished:
5. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky,z řeči,jak to dneska v přenosu říkal Leoš,jsem pochopila,že všichni hlasují pro všechny,žádné Slováci pro Slováky a Češi pro Čechy. A to rozdělení kluci a holky by mělo být jen asi po tři večery,až zůstane 12finalistů a pak teprve se bude po jednom vyřazovat.Si teda myslím,že tak to je. jinak jsem byla moc zklamaná kvůli Deboře,myslím si,že měla letět Adriana,ta je určo z těch holek nejslabší,mě se zprvu líbila,ale to co předvedla v neděli,to se mě vůbec nelíbilo. A vyhazov fakt záleží jen na smskách,což znamená,i když seš super a nikdo ti nepošle hlas,klidně vyhraje ten horší :unamused:
5. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, hlasuje každej pro toho, koho chce :wink: I když je z té druhé země.

Nicméně dneska velká škoda Debory :frowning2: Zpívala moc hezky, hezky vypadala, hezky vystupovala. No i já jsem pomohla k jejímu neúspěchu - neposlala jsem jí ani hlas, protože v těhle prvních kolech neposílám a věřím, že favoriti tam prostě projdou. A ejhle, Craft šla dál, Deborah končí :pensive:
5. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si myslím, že vyletela len preto že má korene v Nemecku, spievala určite pekne a ja by som vyhodila Adrianu.
5. okt 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adriana neumí zpívat, neumí se chovat a to, jak si změnila jméno, byl vrchol trapnosti. :grinning:
nicméně všichni víme, že v soutěžích tohoto typu nejde až tak o výkon, jako spíš o sympatie apod. ale tak co, svět se nezboří. je mi jí líto, zpívala fakt krásně a těšila jsem se na ní v dalších kolech. nicméně ani tak mě to nepřinutí posílat sms.
5. okt 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já myslím, že u holek je mnohem větší šance, že vyletí nějaká favoritka, než u kluků..Protože kdo posílá nejvíc hlasy? Mladé holky, pubošky a ty těm svým favoritům, kteří se jim nejvíc líbí, tu sms pošlou..U holek si asi fakt hodně lidí řekne - ta je jasná, té posílat nemusíme a radši pošlou sms někomu, kdo se jim líbil o trochu míň, ale taky by byli neradi, aby vypadl. A kdo ví, možná opravdu hodně pomůžou i hlasy kamarádů, spolužáků, lidí ze stejného města (čím menší městečko, tím větší podpora spoluobčanů :wink: ) a v tomhle byla Deborah prostě v nevýhodě.. :frowning2:
5. okt 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem se dneska dočetla, že Mareš u Debie spletl telefonní číslo, na které se posílaly hlasy :confused: Pustila jsem si záznam a fakt to řekl blbě, na konci místo 13 řekl 9. Myslíte, že to mohlo mít na hlasování vliv??
6. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna to mohlo ovplyvnit.....
inac deb bola superna.... :unamused:
6. okt 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kdo mel 9? snad ne ta pipina co mela vypadnout misto Deb
6. okt 2009 o 17:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Číslo bylo pro všechny stejné, jen jiný tvar sms. Takže když to někdo posílal na to číslo, co řekl Mareš, tak se to vůbec nezapočítalo :sweat_smile: Já myslím, že by z toho měli odvodit důsledky, když se to spletlo jenom u ní, to je fakt nefér..Dala bych jí ještě šanci a vsadím se, že tentokrát by došla hóódně daleko :wink:
6. okt 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to si děláte srandu, že Mareš spletl číslo :unamused: . Každej normální člověk vidí, že ona vypadnout opravdu nemohla. Mělo by se to anulovat, to je nefér.
6. okt 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem to četla na diskusích na stránkách superstar.tv, že to spletl a hned jsem si pustila celý záznam a opravdu to řekl blbě :confounded: Napsané na obrazovce to bylo správně, ale on to řekl špatně..
6. okt 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok