Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

claudee
12. okt 2009

yanna, píšeš, že:,,lidem nesympatická Aneta".. no asi je tým ľudom sympatická, keď ju tam ešte chcú mať 😀

jabber
12. okt 2009

yanna - no měla jsem pocit, že dneska jí trošku spadnul hřebínek, když ji 3 ze 4 porotců jmenovali jako nejslabší 😝 😀

yanna.o
12. okt 2009

claudee, no já právě nechápu celou dobu, co je to za lidi, co posílaj ty sms 😀 😀 jsem věděla, že jsou kolem exoti, ale že jich je tolik? 😅

jabber
12. okt 2009

možná jich tolik třeba ani není, možná Adriana dostala hlasů 5 a Aneta 7 😀

yanna.o
12. okt 2009

jabber, myslíš, že se to od ní neodrazilo.. když královnou je teď ona? 😀 Ale co jsem jí tak pozorovala, tak vypadala, že to tak trochu i čeká. Však se dočká krasotinka 😀

yanna.o
12. okt 2009

jabber, tak nějak to možná bude s těmi hlasy 😀 😀

claudee
12. okt 2009

no zjavne ano 😀 tak keď už Haberu uchvátili jej troječky, tak čo potom 13 až 18ročné deti, čo posielajú sms.... 🙄

jabber
12. okt 2009

si právě myslím, že myslela, že královnou je teď ona a dneska se dozvěděla, že si to ale myslí jen ona 😀

yanna.o
12. okt 2009

dobrá dobrá.. je to pro mě přeci jen cizí stvoření z marsu. 😀 Jen bych radši poslouchala skřehotání adrianky, než to jak je aneta královnou, ale vydržím i několik kol 😀 nechám to na lidech, kterým je sympatická 😀

yanna.o
12. okt 2009

jabber, ano dozvěděla se to. Jen být porotcem tak jí řeknu rovnou, že není královnou 😅 😎
že nejen že ten zpěv není tak dokonalý (to řekli), aby tuhle soutěž vyhrála, ale že by se měla nad sebou zamyslet (to už neřekli) 😀

lenkavano
12. okt 2009

mám dojem že si Aneta myslí že oslnila kozama,bohužel ji to Habera jednou i potvrdil.ale přitom se úplně hnusí.dnes zase vyšly nějaké její fotky.vyhazov dopadl podle mých představ akorát u kluků bych vyhodila spíš Lea.

ikarkulka
12. okt 2009

hurá, adriana je pryč. ale vlastně mi jí nakonec bylo líto, asi to její divný chování bylo spíš způsobený nerovzitou. jinak mi jako fracek nepřijde.
hurá, lucia je pryč. všimla jsem si v tom medailonku na rozloučenou, jak ji maminka na castingu líčila. řekla bych, že je to jedna z těch, co se v dcerušce vidí a plní si přes ní svůj sen.

ale kluky jsem teda vůbec nepochopila. proč rené??? ☹ a proč ahmad? já vim, že nebyl nejlepší, ale taky nebyl nejhorší a byl to sympaťák (narozdíl od těch pubošských šamponů).

no vlastně co se ptám... kdo jim tak asi posílá hlasy... 😀

yanna.o
12. okt 2009

karkulko, ona se tam celou dobu trápila a čekala, kdy vyletí. Celý její chování bylo způsobený trémou a nervozitou. Mně jí taky bylo líto. Ale skřehotala až moc no.. 😝
a taky se ptám, kdo jim posílá hlasy.. taky nevím, proč rené a ahmad.. ze stejných důvodů..

lenkavano 😀 😀 nevím koho oslní kozama, mě teda rozhodně kozama neoslnila 😝 😎 😀

jabber
12. okt 2009

Mně to tehdy přišlo, že si z ní Habera spíš dělal srandu...aspoň tak jsem to pochopila já 😀

yanna.o
12. okt 2009

jabber, jo jo.. to by sedlo, je to takový vtipálek 😀 já jsem to teda nezaregistrovala, nějak mi to zrovna uniklo

lenkavano
12. okt 2009

no ale podle jejího výrazu si myslela že ji lichotí.ona je fakt hnusná.myslím že by byla schopná se svlíknout i přímo tam.fuj fuj 😝

yanna.o
12. okt 2009

lenka, jo je to humusačka 😝 😝 o tom žádná 😀

jabber
12. okt 2009

Adriana neměla na tu soutěž nervy a jestli je taková trémistka, tak by je nejspíš neměla ani kdyby třeba vyhrála. Vůbec nechápu, proč se tam přihlásila, ale asi se trošku nervově přecenila 😅

Myslím, že s Rolincovou a Jandovou v porotě tam kozama těžko někdo někoho oslní 😀

lenkavano
12. okt 2009

ale kdo se mi tam strašně líbí je Adéla.kam se Mareš s..e.

ikarkulka
12. okt 2009

jestli myslíte ty fotky ve spodním prádle, tak ty mi přijdou ok. evidentně to bylo focený jako reklama nebo něco podobnýho. není tam nic nevkusnýho ani nechutnýho. a figuru má hezkou, tak proč by nefotila spodní prádlo.
to mi jako vůbec nevadí, nevím, proč se nad tím tak pohoršujete.

no a že se někde namazala a ukázala prsa? podle fotky nebyla jediná. ruku na srdce - nikdy jste neudělaly nějakou takovou blbost (nemyslim nutně svlíkání)?
tak je trošku jednodušší a tričko vyhrne raz dva no 😀

yanna.o
12. okt 2009

jabber, asi se trošku nervově přecenila.. 😀 to se občas někomu tak stane.. 😅
s těma kozama máš recht, rolincová i jandová maj kozy jak vozy... kam se na ně Aneta hrabe.. 😝 Ale jestli má dojem, že je královnou, tak si klidně může myslet, že se hrabe.. 😀

lenkavano
12. okt 2009

no právě že je jednodušší 😀 😉

jabber
12. okt 2009

Adéla je super, akorát mě trošku ruší, že je vyšší než Mareš 😀

yanna.o
12. okt 2009

karkul no dovol?! 😀
.. jinak ne.. o to nejde.. dočti předchozí stranu 😀 😉

yanna.o
12. okt 2009

lenka.. ano všimla jsem si už, že je krapet jednodušší

yanna.o
12. okt 2009

mně se líbí oba leoš i adela jako duo, jim to spolu sedne 😀 ne jak minule, kdo nám to tu moderoval? ta ženská, co si nemůžu vzpomenout na její jméno a to nudný mejdlo vedle ní mužského pohlaví, který neznám vůbec.. 😅 na to se nedalo koukat, tak to znudili celý, že jsem byla tak znuděná, že jsem to přestala sledovat.. 😀

lenkavano
12. okt 2009

Holky ale myslím že ji jen kvůli tomu potápí i Darina ikdyž ta by měla co říkat,že? 😝

jabber
12. okt 2009

yanna - mejdlo 😀 😀 😀

yanna.o
12. okt 2009

já už vím... 😀 laďka něgrešová nám to tu prasila.. spolu s tím sladkým chlapcem, který tomu nasadil korunu 😀 😅

yanna.o
12. okt 2009

tím chlapcem nemyslím brzobohatého ale toho dalšího