• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
tak jsem poprvé hlasovala, pro Beníka :dizzy_face: :dizzy_face:
17. okt 2009 o 22:09  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suki suhals stebou :slight_smile: mne vsetky chlpy stali a ja vlasy na hlave! :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suki aj ja som mu poslala hlas aj chodurovi :wink:
17. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
On má Ben totiž naprosto úžasnou barvu hlasu...krásnou :dizzy_face: :dizzy_face:
17. okt 2009 o 22:10  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne nie po pravde oproti ostatnym cechom :unamused:
17. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ja denis ma peknu farbu a chodur to vyhra! :unamused:
17. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska super...Mně se Chodúr a Bending líbí vždycky, ale Ben se mi dneska fakt líbil nejvíc, bylo to jiný, zajímavý, charismatický, prostě všechno co tam má být a ještě je krásnej...no u mě to má jistý :dizzy_face: :dizzy_face: husina, slzičky v očích a te´d si to jdu pustit znova furt dokola, protože to byl super výkon :dizzy_face:
17. okt 2009 o 22:12  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stavka ze vypadne cernoch a lacko a z bab paulina a neviem kto aneta tam azse ostane ved chlapci cakajuzas na cicky :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, já jsem se s manželem shodla na tom, ze Denis je ten nejmíň charismatický ze všech, Manžel dokonce po skončení rekapitulace prohlásil, že si už nepamatuje, jak vypadal. Naopak dneska překvapil ben, který k mým oblíbencům nepatří.
17. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neuměla jsem si představit, jak bude znít Family portrait v benově podání, ale bylo to super, hrozně mi přiomíná Lighthouse family
17. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pro mě je důležitý, že je úplně jinej, to se mi staršně líbí :zipper_mouth: :dizzy_face:
Já vím, že to asi určitě nevyhraje, ale na finále teda má :slight_smile:
17. okt 2009 o 22:14  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eliško ahoj :slight_smile:
Naprosto super to bylo a je to navíc moje hrozně moc oblíbená písnička :dizzy_face:
17. okt 2009 o 22:15  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uplne mimo z chodura..teda nadherny hlas ma.taky vynimocny..ak nevyhra,uz nikdy nepozeram superstar :confused: ..pekny vecer :slight_smile:
17. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som asi tiez bola radsej aby vyhral Chodur.. je zrelsi. DEnis je este mladucky. Jednoducho skusil superstar a vyslo mu to. Myslim, ze aj on ostal prekvapeny. Toto je jeho prvy taky prejav. doteraz moc nespieval verejne, ziadna kapela.. ani nic ... takze ked sa to este rozvinie ma sancu to dotiahnut daleko. a toto mu pomoze rozcvicit s v roznych styloch a pod dohladom odbornikov co sa im budu venovat. Teda ak postupi dalej :wink: :wink:
17. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jess, souhlas, mám to stejně, je milej, hezkej a hezky zpívá ale nějak pro mě nemá to NĚCO ....

Suki, kde si to pustíš? a najdu někde Chodúra? manžel byl na volejbale a cthěl by to slyšet a moje interpretace mu nestačí :slight_smile:))
17. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já myslím, že by to snad mělo být na www.nova.cz
...bývá to tam , ale vlastně nevím, jestli teď hned. Jdu to omrknout :slight_smile:
17. okt 2009 o 22:18  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak souhlasím, že holky jsou celkově lepší než kluci, ale na Chodúra stejně nikdo nemá :wink: A Bendig je hned za nim.
17. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes to moc nešlo leovi a lackovi, ale schálně kdo vypadne ze slováků puskailer nebo lacko? Bo z čechů asi machala.
17. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellise mal by Lacko, lebo Puskalier ma aspon pekne zuby :grinning:
17. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj suki :slight_smile:
máš pravdu, proti minulému týdnu byl moc dobrej
17. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ještě to tam není :unamused: :unamused: ale asi to tam bude zítra... :slight_smile:
17. okt 2009 o 22:22  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvetta ty si zubařka? nebo veterinářka? :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ale leo ma hendikep :unamused:
ale jeho krasou postupi dalej!
alebo mozno nie mozno jeho faninky nebdu mat tento vykend kredit! :slight_smile:
17. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jess tiez suhlasim ze bendig je hned po chodurovi :wink:
17. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, ale jeho handikep není poznat, já moc nekoukám jen poslouchám, pak nejsi ovlivněná obrazem, a taky, začíná mi ovulace, to by se mi líbíl každej :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.videotube.sk/video-videa/38043/sutaz/martin-chodur-supreme-cesko-slovenska-superstar toto si stale pustam :stuck_out_tongue_closed_eyes: je super.chcela by som od neho cele pesnicky ale nikde to neviem najst
no ja som dnes mala pocit, ze Lacko bol horsi ako Puskalier :sweat_smile:
aj ja yvetta, Lacko musí von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teď mně napadlo, že já jsem vlastně s Lackom navštěvovali školu ve stejným městě, ale on asi tak 20 let po mně
17. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok