• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
yvetta: :grinning:
dnes byl úžasnej Ben :dizzy_face: :dizzy_face: přesně jeho styl a byl by i dobrej herec, úplně jsem v něm viděla Willa Smithe :dizzy_face: :wink:
Pak se mi líbil Denis Lacho.
Chodúr, i když musim říct, že má sice úžasnej hlas, ale nějak z toho hlasu necítím ty emoce, nebo možná že když někdo není tak perfektní jako on, tak mě víc osloví. Každopádně je super, jen z něj cítím Toma Jonese a Gotta a to fakt nemusím. I když jako superstar by se asi osvědčil.
Machala je takovej hezkej a milej :dizzy_face: jak četl, tak jsem se na konci přistihla že se usmívám jak měsíček na hnoji :grinning: :sweat_smile: :grinning: a nezpíval vůbec špatně, ale už je z Čechů nejslabší.
Bendig - takže bukvička, ne :grinning: hlas krása, zpívá, ladí, paráda, jenže si ÁÁÁÁÁLE DĚSNĚ šlape na jazyk a ve většině písniček mě to úplně fackuje do uší.
Puskailer - docela hezký, neurazilo mě to.
Šmajda - nevýrazné, hezké jako vždy, jen to háro bylo děsný, vypadal jak Bendová ve VKV :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Lacko - taky mě to nevadilo, ale jako Machala v ČR, neslabší ze Slováků.
17. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Machala a Lacko boli hrozne falosni :unamused: ale hrozne :confounded: a aj Smajda par krat zatiahol.
17. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise: ovulace :grinning: :grinning: ale Machala je fakt hezkej :dizzy_face: a taky se mnou mlátěj hormony když mluví nebo zpívá. Řekla bych, že to je to ženské opečovávatelství. Co lidi vědi, že má ochrnutý obličej, tak mu odpouští hříšky ve zpěvu a soucítí a obdivují. Já takýýýýý :grinning:
17. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no 100 ludi 100 chutiiiiiiii :sunglasses:
17. okt 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi: tak já mám hluch, takže slyším jen opravdu výrazné falešné tóny. AL eněkdy mi přijde nějaký výkon děsný a porota ho vychválí a naopak :sweat_smile:

Hele holky a vám fakt nevadí jak si Bendig při tom zpívání šlape na jazyk? :confused: :fearful:
17. okt 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise a davj si pozor na tu ovulaciu lebo ............ nikdy nevies!
a ygreen ved to zeje pekny mili ked spieva ako povedala porota tak hreje pri srdci ato slovakov bavi neviem co bavi cechov ale nas toto a myslim ze postupi! :wink:
17. okt 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska - myslíš machalu?
17. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna pekne spieva ja ho prirovanvam ku marcelovi Berkimu co sme mali tu supertar pred 2 rokmi maju rovnaky hlas!
slpvacky poznate ci nie? :unamused:
17. okt 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on má někdo ochrnutej obličej :sweat_smile:
17. okt 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ygreen ano! :wink:
17. okt 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leo Machala měl jako malej ošklivou boreliózu a má ochrnutou část obličeje, proto tak špatně mluví a moc se neusmívá :slight_smile:
17. okt 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ygreen, ja cely vecer rozmyslam koho mi Smajda dnes pripominal :grinning: :grinning: si to vystihla presne...
mne sa dnes najviac pacil Denis Lacho :slight_smile:
17. okt 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lacko bol rozhodne horší ako Puskailer.. 100%, že zo slovákov vypadne práve on.. a z českých chlapcov, no podľa spevu by mal Leo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak dneska se mi moc líbil Denis, opět :slight_smile: Je to hezkej kluk, sympatickej, nic ze sebe nedělá a na nic si nehraje a navíc krásně mluvil o svý sestře :dizzy_face: :slight_smile:
Lacko uz mal byt davno prec
17. okt 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blunka- on měl ty vlasy okolo obličeje stočené dozadujako to nosí Bendovka v poslední řadě VKV :grinning:
17. okt 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, Denis je fakt medvídek koala, mačkat a muchlovat :sweat_smile: :grinning:
17. okt 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis bol vážne dobrý, páčil sa mi o dosť viac, ako to minulé kolo, keď dal Eltona Johna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja by som na to išla vylučovacou metódou :grinning: Z českých chlapcov rozhodne nemôže vypadnúť Chodúr.. ani Bendig, obaja sú absolútny top.. dneska prekvapil pozitívne Ben, čiže hlasy by mal mať zabezpečené.. to znamená, že nám vystáva Leo Machala, a teda sa s ním v pondelok rozlúčime :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zo slovenských chlapcov bol výborný Denis, postup má istý.. Šmajda spieval pekne, vkusne a myslím, že v každom ešte ostal aj zážitok z minulého kola, keď bol najlepší, takže nevypadne ani on.. ostávajú nám najslabší Puskailer a Lacko.. Dnes ale z týchto dvoch chlapcov viac naložili Lackovi, preto predpokladám, že vypadne Marek Lacko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ygreen, ja som sa smiala s manzelom, ze by sa s tymi svojimi vlaskami viac hodil ako moderatorka do nasich vecernych sprav...zabadol by medzi nase blondinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ja ho velmi nemusim, nepaci sa mi ako spieva, nepaci sa mi jeho vizaz, a je mi celkovo taky akysi nesympaticky
17. okt 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudee - jenže Leo je hezčí než Ben, takže to není tak jistý :grinning:
17. okt 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambusko dakujéééém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. okt 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak teda musím říct, že ty šaty, co měla dneska Adéla, byly ale fakt přííííšernýýýý :sweat_smile: :grinning:
17. okt 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neviem, čo máte proti Šmajdovým vlasom :grinning: je to sympatický chlapec, skromný, na nič sa nehrá, neafektuje, a tie vlasy.. keď sa mu páčia, nech si ich má :slight_smile: mne neprekážajú :grinning:
17. okt 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber, lenže aj René Bošela bol celkom pekný, a spieval pekne a aj tak už dávno vypadol :rolling_eyes:
17. okt 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudee - no právě, je to naprosto nevyzpytatelný :sweat_smile: klidně může vypadnout Chodúr jen proto, že bude nesympatickej :sweat_smile: mně třeba zrovna sympatickej není vůbec :grinning:
17. okt 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber, a kukla si si to video, co som dala link? :sweat_smile:
17. okt 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka suhlas!
dobru noc mamicky :wink:
17. okt 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, tak chodúr neni sympatický ani mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: úplný strašný výraz tváre má, taký je pokrčený :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zabávam sa na ňom, keď má rýchlejšiu pesničku, napr Lady carneval, keď "tancuje" pri tom :grinning: to je tak strašné, až je to roztomilé :grinning:
inac totu viete riadne rozbehnut! :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok