Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

suki
17. okt 2009

tak jsem poprvé hlasovala, pro Beníka 😵 😵

miskachrumka
17. okt 2009

suki suhals stebou 🙂 mne vsetky chlpy stali a ja vlasy na hlave! 😀 😀

miskachrumka
17. okt 2009

suki aj ja som mu poslala hlas aj chodurovi 😉

suki
17. okt 2009

On má Ben totiž naprosto úžasnou barvu hlasu...krásnou 😵 😵

yvetta
17. okt 2009

no mne nie po pravde oproti ostatnym cechom 😒

miskachrumka
17. okt 2009

presne ja denis ma peknu farbu a chodur to vyhra! 😒

suki
17. okt 2009

miska super...Mně se Chodúr a Bending líbí vždycky, ale Ben se mi dneska fakt líbil nejvíc, bylo to jiný, zajímavý, charismatický, prostě všechno co tam má být a ještě je krásnej...no u mě to má jistý 😵 😵 husina, slzičky v očích a te´d si to jdu pustit znova furt dokola, protože to byl super výkon 😵

miskachrumka
17. okt 2009

stavka ze vypadne cernoch a lacko a z bab paulina a neviem kto aneta tam azse ostane ved chlapci cakajuzas na cicky 😀 😀 😀 😅 😅

jessika
17. okt 2009

No, já jsem se s manželem shodla na tom, ze Denis je ten nejmíň charismatický ze všech, Manžel dokonce po skončení rekapitulace prohlásil, že si už nepamatuje, jak vypadal. Naopak dneska překvapil ben, který k mým oblíbencům nepatří.

ellise
17. okt 2009

neuměla jsem si představit, jak bude znít Family portrait v benově podání, ale bylo to super, hrozně mi přiomíná Lighthouse family

suki
17. okt 2009

Pro mě je důležitý, že je úplně jinej, to se mi staršně líbí 🤐 😵
Já vím, že to asi určitě nevyhraje, ale na finále teda má 🙂

suki
17. okt 2009

Eliško ahoj 🙂
Naprosto super to bylo a je to navíc moje hrozně moc oblíbená písnička 😵

sofinka30
17. okt 2009

ja som uplne mimo z chodura..teda nadherny hlas ma.taky vynimocny..ak nevyhra,uz nikdy nepozeram superstar 😕 ..pekny vecer 🙂

abbi
17. okt 2009

no ja by som asi tiez bola radsej aby vyhral Chodur.. je zrelsi. DEnis je este mladucky. Jednoducho skusil superstar a vyslo mu to. Myslim, ze aj on ostal prekvapeny. Toto je jeho prvy taky prejav. doteraz moc nespieval verejne, ziadna kapela.. ani nic ... takze ked sa to este rozvinie ma sancu to dotiahnut daleko. a toto mu pomoze rozcvicit s v roznych styloch a pod dohladom odbornikov co sa im budu venovat. Teda ak postupi dalej 😉 😉

miskachrumka
17. okt 2009

suki 🙂

urbi
17. okt 2009

Jess, souhlas, mám to stejně, je milej, hezkej a hezky zpívá ale nějak pro mě nemá to NĚCO ....

Suki, kde si to pustíš? a najdu někde Chodúra? manžel byl na volejbale a cthěl by to slyšet a moje interpretace mu nestačí 🙂))

suki
17. okt 2009

já myslím, že by to snad mělo být na www.nova.cz
...bývá to tam , ale vlastně nevím, jestli teď hned. Jdu to omrknout 🙂

jessika
17. okt 2009

Jinak souhlasím, že holky jsou celkově lepší než kluci, ale na Chodúra stejně nikdo nemá 😉 A Bendig je hned za nim.

ellise
17. okt 2009

dnes to moc nešlo leovi a lackovi, ale schálně kdo vypadne ze slováků puskailer nebo lacko? Bo z čechů asi machala.

yvetta
17. okt 2009

ellise mal by Lacko, lebo Puskalier ma aspon pekne zuby 😀

ellise
17. okt 2009

ahoj suki 🙂
máš pravdu, proti minulému týdnu byl moc dobrej

suki
17. okt 2009

tak ještě to tam není 😒 😒 ale asi to tam bude zítra... 🙂

ellise
17. okt 2009

yvetta ty si zubařka? nebo veterinářka? 😀 😀

miskachrumka
17. okt 2009

ved ale leo ma hendikep 😒
ale jeho krasou postupi dalej!
alebo mozno nie mozno jeho faninky nebdu mat tento vykend kredit! 🙂

miskachrumka
17. okt 2009

jess tiez suhlasim ze bendig je hned po chodurovi 😉

ellise
17. okt 2009

miska, ale jeho handikep není poznat, já moc nekoukám jen poslouchám, pak nejsi ovlivněná obrazem, a taky, začíná mi ovulace, to by se mi líbíl každej 😀 😀

sofinka30
17. okt 2009

http://www.videotube.sk/video-videa/38043/sutaz... toto si stale pustam 😝 je super.chcela by som od neho cele pesnicky ale nikde to neviem najst

yvetta
17. okt 2009

no ja som dnes mala pocit, ze Lacko bol horsi ako Puskalier 😅

babula90
17. okt 2009

aj ja yvetta, Lacko musí von 😝

ellise
17. okt 2009

teď mně napadlo, že já jsem vlastně s Lackom navštěvovali školu ve stejným městě, ale on asi tak 20 let po mně