• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
bambusko - ano, viděla jsem ho už dřív :slight_smile:
17. okt 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten Chodúr bude fajn kluk, ale vypadá trochu "divně", tak trochu jako student astrofyziky :grinning: :grinning:

A já se musím zeptat znovu - vám vůbec nevadí jak si Bendig šlape děsně na jazyk, mě to děsně prudí, zlatej Leo, toho by počítače ve studiu namachrovaly, ale to šlapání nikdy nezmizí :pensive:
17. okt 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

sa tu smejem na vašich hláškach :grinning: - Bendová atď...

u mňa vyhráva Denis - na svoj vek je výborný spevák a zvláda to v pohode. :wink:

Chodúr spieva super , ale pôsobí na mňa akosi "obstarožne", tiež vidím v ňom T. Johnsna, Gotta :unamused:

Bendig - je super, niečo na spôsob Vierka Berkiová

Vypadnúť by mal Lacko, Thomas, Leo - no uvidíme ako to dopadne
17. okt 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ygreen, ja nechápem, ako to myslíš :sweat_smile: šlape na jazyk? v akom zmysle? čudne vyslovuje alebo ?
17. okt 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ygreen - souhlas, taky mi to vadí, na druhou stranu Zagorka si taky šlape na jazyk, takže to asi není nic proti ničemu :sweat_smile:
Přesně jak tu někdo napsal už dřív - Chodúr mi připadá jako takovej starej mladej a příliš sebevědomej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi šušle nie?
17. okt 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudee - jako že při sykavkách strká jazyk mezi zuby :slight_smile:
17. okt 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, prostě si při mluvení strká jazyk mezi přední zuby a jakoby ho zkousává. Jako když se vyslovuje anglické the
17. okt 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zagorka je pipinka :grinning: diblík :grinning: ale nešlape si tak moc jako tenhle bukvička :grinning: mě prostě nějak nezajímá, i když zpívá výborně, asi proto, že se mi kvůli němu fakt neplaší hormóny :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevšimla som si to :fearful: asi sa na budúce viac sústredim na jeho ústa :grinning:
17. okt 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda zle som sa vyjadrila.. všimla som si to, len mi to neprekáža nejak extra..
17. okt 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A všimly jste si, že z profilu má Denis nosík trošku nahoru? :grinning: Mi to přijde roztomilý :slight_smile:
17. okt 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambusko, tak na tom videju má Chodúr dokonca sexappeal :confused: , inak ani za mak...ako teraz vyzerá :grinning: . Dnes som ho nestihla. :frowning2:
Šmajdík, nooo, porota mu asi nechcela prihoršiť, chcú, aby postúpil, ale nebolo to ako minule, zaťahoval a bolo to dosť vysoko na neho...Iank dosť často mávam pocit, že tie hodnotenia korigujú, aby vypadlo/nevypadol daný človek.

Inak súhlasím úplne s úvahami Claudee, že vypadne Machala a Lacko. Aspoň dúfam.
Ben zažiaril, ja som vedela, že táto pesnička mu sadne...Aj Puskailer prekvapil, nepočula som hodnotenia poroty, fdnes som od toho odbiedala...
17. okt 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kým som napísala príspevok, koľko reakcií...Veru, dnes sa to tu rozbehlo...
17. okt 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
100 ludi 100 chuti .. mne sa Ben nepacil, skôr vyvolal emocie, urobil asi spravne teatro, no mna to neoslovilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré...student astrofyziky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, ďalší výrok na zapísanie.
17. okt 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak po dnešku bych vyhodila Lea a Thomase
17. okt 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som normalne nechapala na tom videu ze je to chodurik mechurik..ano,posobi ako sedlacik a sebavedome,ale zlato..nieco ako ticha voda.. u mna je jednotka. :dizzy_face:
17. okt 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani so mnou Benovo vystúpenie nič nespravilo :rolling_eyes: po chvílke som mala pocit, že celá pesnička je v jednom tóne :stuck_out_tongue_closed_eyes: spieval furt rovnako, a vlastne mne ani nepríde, žeby spieval, pre mňa skôr recituje :rolling_eyes:
17. okt 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj to o tej ovulácii to je dobré...a obstarožný... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , aj ja sa zabávam tuná... :grinning: :grinning: :grinning: .
MMCH-ja som asi ovulovla minulý týždeń, keď ma očaril Šmudlík /t.j.Šmajda/ :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi, aj mne sa paci, ze je taky akoze nic, ale pritom zivel :grinning:
17. okt 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudee - uplne si to vystihla, presne to som mala na mysli :wink:
17. okt 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som asi do nho :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejlepší byl Hejmův vtip o hořícím lese a pandě :grinning:

claudee - přesně, mně připadá, že Benovi byl slušel nějakej rap, nechápu proč si nevybere něco takovýho :sweat_smile:
17. okt 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty hormóny :grinning: :wink:
17. okt 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber - třeba to není jeho styl a hlavně by neoslovil široké publikum. Ale má krásnou barvu :dizzy_face:
17. okt 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa zdá, že Bendig strašne zdôrazňuje hlavne písmeno "P" a stále sa zalizuje ako mačka, inak na také chabé telíčko má silný hlas, prekvapil ma.
17. okt 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jab - a taky se krásně hýbe. Chodúr se klátí jak ruský medvěd :grinning: (tančí stejně jako můj manžel :grinning: :sweat_smile: )
17. okt 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber, alebo prosne nech radšej ostane pri tancovaní, to mu ide o mnoho lepšie ako spev :grinning:
jj, ten vtip bol zabiják :grinning: len neviem, čo na to povedia zelení z greenpeace a tak :grinning:
17. okt 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ygreen - myslíš barvu hlasu? :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok