Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

yanna.o
20. okt 2009

mně se nejvíc líbila dominika stará (překvapila), bagárová předminule, ale už mi začíná připadat tuctová.., pak chodůr a leona. Ostatní mi připadají tuctoví. šmajda je vtipný a dobře se poslouchá, ale vždyť ten hoch ještě nedodělal vejšku 😅 to by měl ne? 😀 Prostě by ten vítěz měl umět zpívat lépe než ostatní (jako vždy logicky 😉 , o to jde) a dále by měl vzbuzovat dojem, že nebude tuctový a nezapadne. chodůr umí, ví to (na tom není nic špatného) a neudělá někde ostudu (má slušný projev a umí anglicky)

yanna.o
20. okt 2009

lis, ten šampónek? 😅 😀

jaspina
20. okt 2009

I u nás ti, co vyhráli často zapadli do neznáma - viz. Drda 😝 Podle mě neměl ani Horvát vyhrát - měl to být tehdy Bende a čas to jen prokázal..
A s tím oblečením - jo mě by se potetovaný a s kérkou v 19ti letech líbil určitě víc než když 3 kola chodí oblečený jak do parlamentu.. Mimochodem - tam by se mi i docela hodil. S tím jeho stoickým klidem a nehnutelným svalem v obličeji, jak vždy jen poděkuje za postup a odkráčí... A já nikomu neberu, že zpívá asi dobře -ale mě se jeho projev fakt nelíbí - teď myslím i ten zpívaný, nejen vizuální.. Prostě mě zaujal jen 1x - ta písnička od Robiieho - to jsem fakt měla husí kůži a hleděla jsem na tu TV bez hnutí - ale od té doby je ve stínu té písničky a na ní se veze... Mě nepřijde, že by byl o třídu výš než ostatní. Než někteří jo, ale třeba se mi daleko víc líbí Denis - má 15 a zpívá parádně. Není to taky to pravé pro mě, čeho bych si koupila CD - ale fakt umí a překvapuje mě na rozdíl od Chodůra každým kolem. Šmajda se mi líbí hlavně vzhledem a tím rockovým srdcem - to je právě můj šálek čaje, to já můžu. Ale vím, že nejlíp nezpívá. Ale jeho koncert bych si klidně užila a pak možná ještě Dominiky - jinak bych asi nešla na nikoho. Leona zpívá parádně - ale prostě by mě její koncert nelákal - možná s tou její kapelou to je jiná..

jabber
20. okt 2009

nera - ano, MĚLO by se to posuzovat podle zpěvu, to jsi napsala přesně 😉 Ale vzhledem k tomu, že to posuzují úplní laikové, tak i bráno jen podle zpěvu se budou názory (a posílané hlasy, o které jde hlavně) hodně lišit. Nemluvě o tom, že spousta lidí se čistě jenom podle zpěvu rozhodovat nebude. Já tady nemluvím o sobě ani o tobě, mluvím obecně 😉 Že díky tomuhle všemu to nemá Chodúr vůbec jistý, i když je výbornej 😅 Takže asi tak.

Navíc jsem tak přemýšlela o tom, jestli mu v konečném důsledku neuškodí to, že už má skupinu, vydané cd, koncertují....jestli lidi nebudou přát vítězství někomu jinýmu, protože on už to postrčení na veřejnost jakoby nepotřebuje. Nevím, jestli jsem to napsala srozumitelně.

No však uvidíme, jak se to všechno vyvrbí 🙂

lisounek
20. okt 2009

jo mozna je samponek, ale jak pise jaspina je mu 15 a fakt ten hlas je balada

na Leonu mam podobny nazor jako na Chodura ona ma hlas jako zvon ale prave takovy podobny hlas jaky tu uz je..a ten styl rokovy mi nesedi proste celkovy dojem nic moc...

a posledni pisen Dominiky fakt nadhera 😵

jabber
20. okt 2009

lisounek - přesně, to jsem psala včera - taky si myslím, že on to strašně moc chtěl dokázat, chtěl to ukázat všem co o něm pochybovali 😔

lisounek
20. okt 2009

jabber: ja mela Lea rada pro to jaky byl a posledni pisen se mi libila 🙂 fakt jsem to vcera obrecela s nim.. 😅

penny13
20. okt 2009

Yanna- Bohužial nemáme novu, tak sme tým pádom nemohli sledovať Českú superstar, takže nemôžeme posúdiť, aký tam bol ispeváci.
Inak Lucka(moja sestra) mu niekedy povie, že on by tam mal ísť odnotiť miesto Haberu. 😀
Ja si myslím, že pravdu máte v niečom všetky, čo sa tu ,,hádate!". Katrin, Ciatka, Yanna i Jaspina. Je medzi tými jedenástimi taký king, spieva úžasne. Len neviem, ako by zaspeival trebar Michaela Jacksona alebo napríklad tú kristínku, čo spieval Bošela. Viem, čo by sa mu naprosto hodilo: Tom Jones, Elvis, Gottt a Desmod. No musím povedať, že na 19ročneho je vyspelejší rovnako ako Ahmad. ALE: Moja sestra to tu už písala. Superstar je len o peniazoch. Mnohí speváci nepotrebovali žiadnu šou a sú ešte úspešnejší než všetci dokopy. Typy Ako Gott či Marika Gombitová sú kapitoly sami o sebe, také talenty už asi nebudú.

jabber
20. okt 2009

lis - já taky 😅 a to jsem teda naprosto nečekala, že budu brečet, až vyřadí jednoho z nejslabších zpěváků tam 😅 vůbec - že budu někdy brečet u superstar 😀

yanna.o
20. okt 2009

jaspi, jabber, taky souhlas. ono si v podstatě tady všechny rozumíme, jak to myslíme a krásně si to i vysvětlíme 😀

jaspi, on by i se stoickým klidem vypadl, nedělal by scény.. není to asi tak, že bere postup automaticky, z důvodů, které píše jabber i ty, může i on vypadnout kdykoliv a asi to i chápe

já nevím, na čí koncert bych šla.. kdyby ne na chodůrův z jaspi uvedených důvodů, tak já bych nešla na nikoho, protože tamto zas budou tuctovky a nebo zas nebudou mít takový hlas, resp. vím, že jsou občas falešní nebo uječení a jak se mi ten hlas nelíbí, tak na to dlabu 😝 😀

ráda bych slyšela leonu, kdyby zpívala to, co jsem psala, aby zpívala 😀
je fakt, že zpívá i bobek nebo petr spálený atd. a ty písničky mám ráda a hlasový rozsah nemají 😉

no těším se na další kola moc, to už asi budou zpívat ty různé věci jako muzikály, 60. léta a tak..

lisounek
20. okt 2009

jabber: presne manza na me koukal jak na blazna 😀

lisounek
20. okt 2009

jo taky se tesim az budou mit ty urceny pisne...

penny13
20. okt 2009

A mimochodom leo naozaj krásne spieval to Sanny.

yanna.o
20. okt 2009

jé my se shodnem i na tom, že máme všechny pravdu 😀 penny to napsala taky 😀

peny, já viděla jednu slovenskou superstar u našich, jak tam zrovna byla predná v zelenym sáčku 😀 mnohem mnohem lepší než 2 díly české (kde nebyla langerová), to bylo trapné. trapní moderátoři, ti soutěžící zpívali jak ti, co vyřadili v divadle a ti nejlepší jako ti, co teď vypadávaj a byla tam sem tam jedna výjimka, nic moc.. nuda.. vím, že jsem "záviděla" slovákům kameru, žádné šílené střihy, vtipnost soutěžících i to jak umí zpívat a dobré moderátory 😝

jaspi, no ty si ty jména zapadlých vítězů vybavuješ.. já si absolutně nemohla vzpomenout 😅

jaspina
20. okt 2009

Ano Superstar posuzují laici - ale o tom to přece je ne? Že si vybere národ a ne jen ti, co mají hudební sluch a chodili do Lidušky 😉 Každý si vybírá podle sebe a za sebe.. Jinak by to hned na začátku mohli seřadit podle Habery aspol a nebylo by na co koukat..

katrin21
20. okt 2009

jaspina: mala som pracu, tak odpovedam az teraz..

deculo, .. no to je takové deťátko 😉 , že je akoze este deculko 🙂)

yanna.o
20. okt 2009

já u toho teda nebrečela, co děláte? 😀 jako lea pominu, to je jasný. Ale kdo mi už s tím připadá trapný jsou ty 2 porotkyně. Jandová má výraz jak když se děje něco naprosto strašného a občas u toho má pusu napnutou jako by chtěla zvracet (pardon) a pořád řvou. Obě ale hlavně teda ta jandová. Jako já nevím.. ale ony řvou a my se smějem.. 😅 😀

jabber
20. okt 2009

jaspi - tak tak, o tom to je 🙂

yanna.o
20. okt 2009

a pokud jde o charizma, říkáte furt, kdo ho nemá a kdo ho teda má?
tady mrkněte na kubišku, to je třída, v tý době tak provokuje 😀

https://www.youtube.com/watch?v=jQ6jmRjLibI
penny13
20. okt 2009

yenna 🙂 Čo sa týka tej českej videla som len obrázky. Celkom sa mi páčil ten, mal takú šatku na hlave, lebo nemal vlasy.

yanna.o
20. okt 2009

v práci asi nemůžete mít repráčky co? 😒

klba
20. okt 2009

kocky, kto vam ma stihat, nestiham citat, co tolko pisete 😀
mna napr. v tomto kole neoslnila monika, proste nesedel mi ten vyber, mohla si vybrat nieco ine, pritom jej fandim a okrem toho ze vie dobre spievat aj dobre vyzera, posobi na mna velmi milo.

penny13
20. okt 2009

klba- veru, veru. na chvíľu to zminimalizujem , po minútke na to kliknem a už je tam nový príspevok. 😀

katrin21
20. okt 2009

klba: presne, ma super hlas, ale vyber piesne nevysiel.. bola rovnako neznama ako DOminikina na konci, ale ten efekt je 100 a 1. Dominika zabodovala a Monika- pekne ale nudne... ale aspon posobila ako slniecko " sunny day".

yanna.o
20. okt 2009

přenosilka

https://www.youtube.com/watch?v=UKWZxBWRPgA


tu by mohla zkusit leona

jabber
20. okt 2009

yanna - já vůbec nevím, co se stalo 😀 Prostě mě to celý nějak dostalo - jak se takovej idol holek, takovej na pohled frajer a drsňák takhle rozbrečí před celým národem, vlastně dvěma 😅 Nějak mi došlo, že on měl tu motivaci vyhrát možná největší ze všech 😅 že pro něj by to vítězství (na který samozřejmě ani náhodou neměl) znamenalo mnohem víc než pro ostatní 😅 Prostě to jeho strašný zklamání bylo na mě silný kafe 😅 😀

klba
20. okt 2009

penny ja neviem co skor, ci konovat alebo krmit maleho pri tom rychlom tempe. 😀
katrin presne si to vystihla 🙂

mne sa napr. paci aj leona, prave preto ze jej hlas je iny, mozno preto ze mam rockera muza 😉, jasne ma svoj metalovo rockovy styl ale nemusi spievat kazdy spevak len v popovom style, takych je tu vela. 😝

a z chalanov ma prekvapil ben, konecne sa "vymackol" co v nom je, farbu hlasu ma krasnu a piesen mu sadla ale este ma pred sebou dlhu cestu. 😅

klba
20. okt 2009

yanna no neviem ci by s tou piesnou v dnesnej dobe uspela 😅 .

jabber mna to tiez dojalo, necakala som ze ho to tak rozplace.

yanna.o
20. okt 2009

jabber, mně nepřipadal ani jako frajer ani jako drsňák. Ale připadal mi jako někdo, kdo takhle chce vypadat. Jako drsný fotbalista. Pak jsem se dozvěděla o té borelioze, tak jsem na něj změnila pohled jako že mi přestal vadit. Jinak ho beru jako fotbalistu, co umí zpívat (já nezazpívám ani prší prší 😀 ), takže mě prostě rozbrečet nemohl 😅 😀 😉
klba, malý spí.. jinak chce, abych si s ním šla hrát a volá mě nebo chce na nočník nebo něco vyvede

draga
20. okt 2009

holky to je výborný, kdybysme hlasovaly my, tak už tam chodur nebude... 😀 souhas s tím, že je pořád stejný a jak už jsem tu psala hrozně mi vadí jak porota ty ostatní s ním pořád porovná , přitom já bych si jeho desku nekoupila mi připadá fakt nudnej a takovej důležitej...ať rovnou jde někam vystupovat a nemachruje že jo 😀 no Thomas zubatý ten je mi nesympatickej už od začátku, přesně Siss je to Keny a pořád básní o té svojí Barbie z Londýna...tak a´t za ní fičí a bude mít klídeček *vieš* 😎 😀