• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
klba, no nevím jak v dnešní době, ale já bych jí poslala hlas :wink: Tebe nezaujalo to věšení prádla viď? :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gombitka
http://www.youtube.com/watch?v=vtFvMxXhYSA&feature=related
nezpívala něco od gombitový šindlerová ve slovenské suprstar? jako ona měla dobrej hlas ale asi netrénovanej nebo nevím, protože pak chraptěla a ty výšky sice vyzpívala, ale neustála hlasově nebo co?
20. okt 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
draga: ale budeeeeeeeee
20. okt 2009 o 15:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
draga, vieš :grinning: :grinning: ne jako.. mně už od tohoto vyhazovu není nesympatický ani jeden. Nikdo mi nevadí a o víkendu už ani nevadil. Aneta vypadla, ale i ona hodila zpátečku, všimla jsem si, ale nehodila jí včas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Podobný problém měla asi i karolína (u mě ne, já jí nějak vždycky zapomněla, co zpívala jsem nevěděla..)
20. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanna ako si uhadla? asi preto ze mi prave dopralo doma. :grinning: ale nie piesen krasna, len tym 15-nastrocnym vela nepovie :wink: .
a maly sa uz s casti krmi sam, teraz je chvilu klud, preto pisem, je uvazneny v krmiacej stolicke, tak sa da. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yannna: schinderova naspievala J´taime od Lary Fabian...

http://www.youtube.com/watch?v=MiN1gDCm7Xw
20. okt 2009 o 15:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pamatam sa, ze bola vtedy strasne, ale strasne chora... ze este vo stvrtok nemala hlas a v nedelu nejako nadopovana spievala...
20. okt 2009 o 15:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klba - já myslím, že Ben před sebou zas tak dlouhou cestu nemá :sweat_smile: Myslím, že skončí co nevidět. Jako je pravda, že konečně zazpívat, ale myslím, že výkony superstar by měly bejt vyrovnaný - ne že mu jednou řeknou, že je v semifinále omylem a podruhý dobrý :sweat_smile:

yanna - mě tak právě přišel, no, až někdy v sobotu jsem ho najednou viděla jinak :sweat_smile: Si myslím, že i ta samotná účast v ss pro něj znamenala víc než pro ostatní, nevím no, připadá mi to tak
20. okt 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, normalne mam zimomriavky na nohach, ked tu schindlerku po tak dlhej dobre pocujem..
20. okt 2009 o 15:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klba, to dělám taky.. v jídelní židličce on si patlá :grinning:
jinak jako dobré si zavzpomínat na staré časy, to nejsou takový odrhováky jak dneska :confounded:
čeřovská
http://www.youtube.com/watch?v=-e28DCxpGTg&feature=related
pilarka
http://www.youtube.com/watch?v=h-BuwWXZ6wg&feature=PlayList&p=135F860587C708AE&playnext=1&playnext_from=PL&index=36
matuška
http://www.youtube.com/watch?v=Ifimsaport8&feature=PlayList&p=F8FF61C9CB4226C4&index=40
špinarka
http://www.youtube.com/watch?v=33_lCrJ55Yg&feature=related
ať máte pohodový den :grinning:
tohle bych si tam poslechla v tom jejich finále :grinning:
jako fakt bych byla ráda, kdyby vyhrál někdo, kdo na to nejvíc má, aby to pak nedopadlo jako vždy, že zapadne nebo zatrapčí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber ved dlhu cestu do prahy z ba. :wink: ale teraz konecne nieco spieval i ked suhlas źe pred tym to nestalo za nic, on nepatri medzi mojich favoritov, u neho nevies co mas z kola na kolo cakat.
20. okt 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber, mně přišel celou dobu, že ví, že vypadne a čeká kdy a ty kamery a že na něj všichni koukaj a že je kritizovanej, to ho prostě sebralo. ale jak už jste psaly, obecně za tím, že ho to rozhodilo víc, bude asi i něco jinýho

katrin aha, tak ona byla nemocná.. já neviděla všechny díly..
20. okt 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin, jo j taime jsem zrovna viděla.. nádhera.. v čr nikdo jako šindlerová nebo předná nebyl.. :unamused:
20. okt 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanna ona bola uplne bez hlasu.. a " jelikož" si to viem ako spevacka predstavit, tak to co predviedla na tom javisku bol nadľudsky vykon.. :slight_smile:) vsade na titulkach bolo, ze je na infuziach, ze skolabovala a tak.. bol to strasny napor na hlasivky a zima...ale zvladla to dobre. ved je tam aj viac jej videí, mozes si pozriet :slight_smile:)

musim uz letiet dneska,. tak prijemne debatenie po česko- slovenky Vám prajem :.))))
20. okt 2009 o 15:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je fakt nádhrný!, ani tady už neskřehotala. z toho mám husinu.. zpívá nebo co je s ní?
20. okt 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanna: este som chcela.. no .. ja buhuzial okrem Langerovej neviem o ziadnej vasej superstar.. nemali sme novu a o nikom inom tu nebolo pocut... asi tak ako u vas o nasich superstaristoch :frowning2:
20. okt 2009 o 15:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne předná ale predná.. pardon :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin, o těch našich neni pocut ani u nás víš :wink: úplně zapadli, tak myslím, že by měl teď vyhrát někdo, kdo na to má a nezapadne :wink:
20. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ona teraz studuje na pravnickej fakulte, aj spieva , ale menej.. asi pred pol rokom som jej pisala mail, normalne mi odpisala ais 2x, uplne v pohode sa so mnou bavila, ma aj svoju stranku. je milá.

ja jej len prajem, aby sa nasiel niekto, kto jej napise dobru pesnicku, nieco take ako J´taime, ale jej, nie prebrate.. to potom este len bude pecka :slight_smile:)))
20. okt 2009 o 16:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin, aha. díky.. no tak ať dostuduje, to je jasný, ale s tímhle hlasem ať je u mikrofonu radši než u papírů.. jen nevím, kdo by byl schopen napsat něco tak pěkného..
20. okt 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave... nejak dobry hitmaker.. uz fakt letim. pa pa.
20. okt 2009 o 16:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa :slight_smile:
20. okt 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz sme si kukli schindlerku, maly mal usta otvorene, skoro nedychal a cely cas jej tlieskal, este aj vzdusnu pusu jej poslal, mala u drobca uspech. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klba, takhle malý koukal na tu kubišku - depeš.. :sweat_smile: jdu ho vzbudit nebo usne až v 11 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pustím mu to u jogurtu :grinning:
20. okt 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: tak já prispěju tím, že všichni zpívají suprově co tam jsou a už včera to bylo pěkně o nervy, kdo vypadne a mám radost, že tam stále zůstává Leona a Matin :slight_smile:
20. okt 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame vecny problem uspat maleho ked ide superstar, on to musi dopozerat do konca, nuz tata hudobnik ma to mat po kom. :wink:
20. okt 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nás je tatin taky hudebník, ale malej spí od 19.00 :grinning: má útrum :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý chodí spát mezi 8 (to už musí ale bejt :sweat_smile: ) a 10., zpavdla mezi 9 - 9:30 výjimečně i 11. :sweat_smile:
leona a martin souhlas.. ještě se mi líbila teď dominika
20. okt 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no i ta Nikoleta :wink: no zpívají fakt krásně všichni a jsem ráda, že včera vypadla Aneta :wink:
20. okt 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
many suhlas, mame rovnaky vkus. :wink:
my chodime spat po 20, hod, ale staci ak zacuje znelku superstar(uz vie kedy to ide podla reklam na mobil.operatora a banku-pacia sa mu postavicky) a uz je pri tv, ked vypnem tv zapne si sam a darmo ho uspavame, on ma svoj program a cumi do tv kym nejdu titulky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok