Cestovanie v MHD - zážitky

15. feb 2022

Podelte sa prosím o svoje zazitky, skusenosti s cestovanim v mhd a s revízormi. Ďakujem

nelca0510
15. feb 2022

Začni ty. Zbierať materiál na nejaký článok?

autor
15. feb 2022

No moje skusenosti osobne su dost negativne. Raz som nevedela nájsť rychlo svoje oznacene lístky a uz bola revizorka arogantná a druhy krát stala v ulicke a po par sekundach, ja mysliac si ze to je pani ktora si nevie rychlo oznacit listok, som par sekund čakala až zablokovala oznacovace 👌🏻a spustila tu svoju bezpredmetnu a nekonciacu sikanu.. Tak som zvedava ci len ja ako zodpovedny, slušný cestujuci mam negativne skusenosti cestovania v mhd alebo aj ostatní obyvatelia a cestujuci v slovenskej hromadnej doprave. Az zvazujem sa prepravovat teda vyhradne inymi prostredkami ako mhd a neprispievat tak na vyplaty tymto ludom s pracudesnymi sposobmi.

0silvia0
15. feb 2022

U nas v Trnave revizorov nemame, lebo nemame elektricenky, takze nemam zazitky ziadne🤷‍♀️, ale v BA ked prisiel revizor, ukazala som listky a vsetko bolo ok.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca0510
15. feb 2022

Nemám žiadne negatívne následky. Vždy mam lístok, hneď označím,keď nejde označovac idem k druhému. Vždy boli v pohode. Cestovala som dlhé roky v BA

lindous
15. feb 2022

MHD využívam každodenne už dlho a nejaké tie negatívne skúsenosti mám, ale so spolucestujúcimi... Za tie roky a veľa kontrôl som asi iba raz stretla vyslovene nepríjemného revízora, bola som síce len svedkom situácie, ale očividne ju nezvládol veľmi profesionálne a riadne mu rupli nervy... Inak sú tie skúsenosti skôr úplne neutrálne...

akrobrab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karelova
16. feb 2022

@akrobrab no tak ja by som svina bola a tu pokutu jej nezrusila.

autor
16. feb 2022

@akrobrab ale jasne ked tam je umyselne cestovanie na čierno, neni o čom..Chyba bola na strane cestujucej