Chalan, ktorého som spoznala fajčí trávu

27. júl 2021

Ahojte,spoznala som super chalana 25 inteligentný,milý,dobrý,zdá sa podľa slov že verný typ no fajčí travu a skúsil raz aj huby....poznáme sa par mesiacov a chce viac ako len kamoš . No neviem ja som tiež skúsila ale on tak raz za týždeň dva si dá to je dosť čo? Máte niekto partnera ktorý fajčí ovplyvňuje ho to?

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. júl 2021

@hettinka tak sčítany zle som sa vyjadrila

casavina
27. júl 2021

Načo si ťahať problémy do života?

hederamonstera
27. júl 2021

To vobec nie je casto, a aj vysoko inteligentni ludia si daju nejaku tu “drogu”(podla mna silne slovo pre travu). Za mna su hlupi ludia co piju, lenze to je legalne a tak to ludia vnimaju ako OK.
Vsak sa este viac spoznajte a uvidis, ci ho trava nejako negativne ovplyvnuje.
V nasom vztahu som bola ja ten hulic, dokonca aj pocas manzelstva, aj denne - na vecerny relax. Manzel tiez nema nejaky extra pozitivny vztah k trave, ale ked videl, ze nam to nijako negativne nezasahuje do zivota, tak to neriesil.

zanetakovacsova
27. júl 2021

Tráva nie je droga ako taká. Využíva sa aj v zdravotníctve. Takže ak to nerobí v enornom množstve myslím si že je to v pohode

taskataska
27. júl 2021

skusil raz aj huby, bububu
tesim sa na to mnozstvo prispevkov, kde z neho spravia fetaka z lavicky v parku co okrada dochodkyne :D

maro1995
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hederamonstera
27. júl 2021

Inak aj huby som raz skusila a bol to uzasny zazitok. Skusila by som to viac krat, aj LSD ma laka ale s tym manzel nesuhlasi, takze nebudem robit proti jeho voli (aj ked je to moj zivot, ze?). A to si myslim, ze patrim k inteligentnym, zodpovednym ludom.
Mna fascinuje ludsky mozog a nase vedomie, sprtam sa vo volnom case v neurovede, kvantovej fyzike, psychologii a pod. Takze ja mam ciste svedomie a uz sa tesim, ze veda sa opat otvorila tymto latkam a opat sa dokazuje ich pozitivny vplyv na liecbu depresii a posttraumatickych poruch. Samozrejme, neuznavam ak clovek tymto latkam podlahne a ovplyvnuje im to negativne zivot. Ale nie vzdy to tak proste je a ludia by sa mozno aj divili kolki ludia v ich okoli pravidelne hulia a mozno aj tvrdsie drogy beru a vobec by to do nich nepovedali.😁

maro1995
27. júl 2021

Niekoho to.ukludni, nirkomu to pomôže v zdraví, ti ludia su v pohode len sa mi nepaci ze to na nich vidiet su taky zaujimavy sak sama musis vediet ake mas predstavy o partnerovi

autor
27. júl 2021

Tak vraj má niekedy stavy a strachy

danielahamar
27. júl 2021

kolkí hulia a ani o tom nevieš, stačí robiť len s ludmi a padne ti sánka, aký riaditelia fičia na tráve, ale zas to nechcem ospravedlnovať, lebo sú ludia, kt. tráva zatemnuje mozog, teda to čo z neho ostalo ešte

autor
27. júl 2021

@hederamonstera aký zážitok opis

777januska777
27. júl 2021

Tak ja osobne nemám rada ani človeka co si potrebuje dat alkohol každý týždeň. Tráva to iste. Ak by to bolo raz za čas, tak v pohode, ale pravidelne každý týždeň je pre mňa osobne dosť. Tak ako alkohol aj tráva sú drogy a ak ma človek potrebu to uzivat na pravidelnej báze, tak za mňa osobne je to závislosť.

vanda323
27. júl 2021

Ovplyvňuje to človeka, môj ex fajčil trávu, bol rušňovodič, nabúral zhuleny s vlakom, kradol peniaze, zlato...

hederamonstera
27. júl 2021

@taskataska uz to tu mas, ale naburat s vlakom si urcite necakala😂

taskataska
27. júl 2021

@hederamonstera esteze nepresiel do prostismeru 😂😂😂

maro1995
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
27. júl 2021

@vanda323 a kam tým vlakom nabúral? Ako pochopím že prehliadané signál, a vlak sa môže vykolajit, alebo nedobrzdi pri posune pretoze v závislosti od počtu vagónov je vždy iná brzdna draha, ale myslím ze aj slovenské vlaky a trate majú už nejaké to zabezpečenie ako samo brzdenie alebo výstražný ton a posun nevykonáva sam

sense
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liusa82
27. júl 2021

Ja som mala chvilu takéhoto frajera.A to som pri tom ani nevedela.Inak by to frajer ani nikdy nebol.Mne sa len náhodne prekecol.Podla mňa mariša škodi aj v malom množstve ked je často.Tí luda su po čase pomylení.Ja by som dala ruky od neho preč.Videla som ho aj v stave ked tu marišu mal v sebe.No vyzeral ako diabol a naspidovana veverica v jednom 😀 a tie mudre reči ako ožrani.Prirovnala by som to k alkoholizmu. Fakt ruky preč.A tiež to bol vzdelaný pán manager

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akbara77
27. júl 2021

Aj marihuana je droga...aj keď je to bylinka...prenechaj ho týmto bylinkarkam, ktoré tvrdia, ze je to v pohode.Nie je.

zanetakovacsova
27. júl 2021

@akbara77 áno radšej nak slope a nak ju zbije ako psa že?! 🙂 myslím si aj keď ja trávu neuzivam ale môj názor je taký že radšej nak si dá niekto trávu ako nejaký alkohol. Krajiny kde je to legálne sú úplne bez problémov to iba veľa ľudí sa nechá oklamať aké je to zlé lebo už ľudia XY rokov dozadu videli že to je dobré na cukrovku, rakovinu atď lenže potom by všetky lieky boli na nič a nemali by z toho peniaze 🙂 trošku ak by človek študoval 😉

maro1995
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankare
27. júl 2021

Od takého ruky preč! Držím palce!

ninusa221
27. júl 2021

Mala som nie ďakujem.. ale mala som 16 trvalo to 2 roky… a spoznala som takych ludi to uz fakt boli díleri a nekončí to len pri tráve. Utekaj lebo miesto večernej romantiky budeš balit pakle trávy🤞🏼

akbara77
27. júl 2021

@zanetakovacsova a prečo by ju namiesto fajčenia mal bit a piť???? To kde si na to prišla?

akbara77
27. júl 2021

@zanetakovacsova ake jej priateľ nema rakovinu ani cukrovky.Len je závislák.Ano, aj canabis sativa spôsobuje zavislost.Neviem odkial mas ty informácie,že nie.Proste ano.

ninusa221
27. júl 2021

Ale mne napriklad vtedy konecne doktorka povedala ze mam konecne dobre výsledky ked som aktívne tu travu fajcila takze je na tom urcite nieco

caroline_
27. júl 2021

Vzdy lepsie ako keby pil alkohol