Chcem odísť od partnera

majkake
3. júl 2012

ahojte kočky mam dve detičky a mometalne s partnerom je to velmi zle cakala som stale ze sa zmeni sle nie nerozumieme si a uz ine riešenie ako sa rozist a tu je ten problem že kampojdeme , poberam len rodicovsky a neviem co robit poradite niečo , prosim vas nepiste tie ktore chcete poucovať alebo odsudzovať cloveka nato nemam naladu , potrenujem poradit dakujem

katren
3. júl 2012
xlucia
3. júl 2012

@majkake takze cakas tretie? su centra pre matky z detmi. ale deti tam nemozu byt same kym ti budes v porodnici

sisaha
3. júl 2012

@majkake a ake stare mas deti? lebo v pase mas ze cakas jedno.. Nemôžeš odisť k rodičom? Alebo niekde do podnajmu s podobne "postihnutymi"? Ako prve si vybav vyzivne na seba a dieta..

majkake
autor
4. júl 2012

nie necakm babo mam dve deti jedna ma 3 roky a druha pol roka, a rodicov uz nemam a fakt neviem co robit

bodka13
4. júl 2012

@majkake a prečo máš v pase,že 18.októbra čakáš dieťa 😕

PS: dá sa tu niečomu veriť?

betina1984
4. júl 2012

Asi si tu robi prdel z nas... 🙂

janaalzbeta
4. júl 2012

no máš tam,že čakáš..........dobre neriešim................... Môžeš od mesta dostať metský byt/ či sociálny. Sú aj centrá pre pomoc matkám v núdzi. No skús zotrvať vo vzťahu kým si nenájdeš dobrú prácu a možno sa všetko urovná a bude vš.ok...............................................

katren
4. júl 2012

@majkake ja som ti poslala link, kde sa pozri, su tam centra pre matky s detmi ked nemas kam ist.....ale tiez necakaj, ze to bude zadarmo....

@bodka13
@betina1984 tiez mam pochybnosti.....das odporucanie na centrum pre matky a ona v dalsom komentari napise, ze fakt nevie, co bude robit..... 🙄