Chcem sa naučiť robiť gélové nechty

veronika_novakova
15. jún 2012

Ahojte mamičky. Som na materskej a rada by som na naučila robiť gélové nechty. Neviete mi poradiť, kde by som sa to mohla naučiť? alebo kde kúpiť vybavenie? Máte už niekto skúsenosti?

besanel
15. jún 2012

ahoj,ja som sa to naučila sama..veľa rokov som chodila na nechty tak som to tam odkukala ako to robia..veci som si potom nakúpila vo wexe v ba aj mi tam poradili čo všetko na to potrebujem..nie je to veľmi zložité

sissy27
15. jún 2012

@veronika_novakova ak si ich chceš robiť pre seba, tak na youtube je dosť videí, ak sa tým chceš živiť, je vhodné zaplatiť si akreditovaný kurz, kde sa naučíš nie len ako spraviť gelové nechty, ale napr. aj o chorobách prirodzených nechtov, kedy je / nie je vhodné aplikovať gelové nechty a pod., skrátka všetko, čo by si mala ovládať... sady na gelové nechty sa bežne kupujú cez net, alebo v špecializovaných predajniach (napr. wexa)... kde to nájdeš? google.sk...

besanel
15. jún 2012

ak by si chcela nejaké rady rada ti poradím 😉

lejduska
15. jún 2012

@veronika_novakova ahoj, ja som kupovala sadu odtial, a potom aj dalsie vyrobky
http://www.nechtovyshop.sk/?utm_source=Newslett...

teraz uz dokupujem z kamenneho obchodu

luciannka83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henikav
16. jún 2012

Super tema, to by som sa aj ja rada naucila, ale vobec neviem kde a cim zacat, co kupit a tak... 😉

petulka_1
27. jún 2012

ahoj...ja som sa naucila tiez robit nechtiky sama... chodila som na gelove tak odtial som nieco pochytila a zvysok z netu a z youtube. 🙂 , ale stale sa este je vela co ucit 😉, pretoze stale nieco nove pribuda. momentalne sa mi velmi zapacila one stroke technika len neviem ci sa nato odhodlam.
@besanel ak by si vedela poradit ja mam otazocku ? robievas aj s akrylovymi farbami? ak ano tak s akymi? niekde som citala ze sa mozu pouzit aj normalne z papirnictva, tak ma zaujima ci to uz niekto skusal? alebo len urcene na nechty?

tbvizaz
2. aug 2012

vela vela vody pretecie kym sa to naozaj clovek nauci ,triky su v tom
ze sa treba nazucit robit zaklad ako spravne nalepit typ,ako ho spravne zbrusovat a HLAVNE akymi pilníkmi a ktory pilník je naco dobre,potom naniest zakladny gel a v akej hrubke prrtoze ten nesmie byt hruby ,a hlavne co je narocne je C obluk ,sluzi na to aby ten typ drzal k prirodnemu nechtu ,
Inak vela krat robia halo stzchto gelovyh nechtov a to musis mat a hento....je to hovadina da sa aj z lacneho krasne nechty spravit 🙂
ja sa tomu tiez venujem uz par rokov 🙂

kamcatka1978
5. sep 2012

Na kvalitné gélové nechty musíš mať aj kvalitný materiál - ja nakupujem na http://www.umelenechty.sk a ešte nebol problém - ani s výsledkom, ani s obchodom. 🙂

evelin04
21. nov 2012

Ahoj najlepsie nakupis na mmb alebo teraz je akcia v Lidli 🙂

sallina
4. dec 2012

Ahoj, pozri sa sem: http://www.umelenechty.sk/post/tipy-na-nechty-7/ - je tam pekne zhrnuté, na čo nezabudnúť pri gélových nechtoch 🙂

nanulik
7. jan 2013

ahoj🙂 našla som tuto diskusiu, tak sa pripájam, ježiško mi priniesol sadu z lidlu. zatial sa len učím čo a ako. už som nechty nosila ale robiť ich sebe to je o niečom inom.
čo sa týka maetriálu tak som si na mmb objednala nejaké veci, pilníky, gely, primer aj top coat, aj nejaké ozdoby

boos71
30. jan 2013

ahojte koceny aj ja chcem toto skusit robila som dlhe roky ale momentalne nie je roboty kedze dohodari nie su a chcem sa aj ja nejako zivit aspon tak a nechty su pekna vec a preto by som chcela ci by ste sa tiez nepodelili o radi aj so mnou chcem to skusit aj ja....dakujem vam za vsetky radi co mi date. 🙂

aeaeppp
3. feb 2013

predam veci na nechtiky ak by niekto nieco chcel
http://ostatne.bazos.sk/inzerat/22102857/potreb...

maruska24
4. feb 2013

@boos71 určite len cez akreditovaný kurz čo trvá dlhšie ako jeden deň ak sa tým chceš aj živiť, lebo iba tak po domácky na vlastných nechtoch...ja ako zákazník by som k tebe nechodila. Robiť kvalitné nechty to nie je len nacápať gel a dať do lampy vytvrdnúť a skasírovať cez 20 eur. To je aj o vedomostiach, praxi a zručnosti. 😉

tamia
7. feb 2013

Ahojte,
možno budet trochu mimo témy, ale chcela by som sas spýtať. Mám gelové nechty a nevydržia mi dlho, gel mi praskne, alebo sa odštiepi a potom mesiac chodím s takými špatnými nechtami. Moje nechty sú dosť krehké a lámavé a myslela som, že gelové nechty budú fajn, ale vadí mi, ked ich mám poodštiepané. vyzerá to špatne. Môže to byť chyba nechtárky alebo gélu. Prípadne nejaké rady ako si udržať mesiac nepoškodené gelové nechty.

monikajaco
7. feb 2013

@veronika_novakova ja som si pozrela vela videa na youtube.com .... je tam toho strasne vela a objednavam si nechty a gely z netu z ebay.com .... robim ich len sebe ja som klasik len priesvitne a na vrch lak ...samozrejme ze na ziadnu odbornicku sa ani z vlaku nechytam ale dnes uz po vyse 2 rokoch skusania som celkom dobra ...

monikajaco
7. feb 2013

@tamia ja si myslim ze je to jednoznacne chyba nechtarky a gelu ... vyskusaj inu a uvidis ... ja nosim nechty uz dlhe roky a som profi kadernicka a drzia mi stale uzasne ... teraz si ich robim sama ale predtym som si ich davala robit profesionalne a nikdy mi nepukali ani pri mojej praci .... takze skus zmenit tetu nechtarku ;)

tamia
7. feb 2013

@monikajaco dakujem za odpoveď. no zdá s ami, že ked použije gel ktorý nepáli, ked ruku vložim do lampy, nechty mi nedržia dobre. a ked zese dá "pálivý" gel držia lepšie. hovorila, že vraj nepoužíva lacné gély ale ja ako laik to teda nerozoznám. takže nemože to byť v tom, že mám veľmi jemné nechty?
mne sa to potom nepáči ked ich mám všeliako opilníkované, ved gelové n. som si dávala zato, aby som mala pekné ruky. ☹

maruska24
8. feb 2013

@tamia a chodíš nechtárke čo má aj poriadny certifikát, alebo len takej domáckej čo sa to učila cez net? lebo v tom prípade to robí zle a ešte aj používa nekvalitné gély lacného sortimentu aby ona ušetrila a na klientoch zarobila. Zmeň nechtárku a uvidíš či bude zmena. Je inak dosť možné, že ti to necháva v tej lampe krátko. Ja som tiež natrafila na takúto odborníčku, reklamu mala kade kde, certifikát žiaden a mne dosrala vlastné nechty, lebo to vôbec nevedela. 😠

barcelona94901
8. feb 2013

@nanulik Ahoj,aká je tá sada z lídlu?

nanulik
8. feb 2013

@barcelona94901 ja som spokojná tie dva týždne mi nechty držia. len tam chýbali nejaké vecinapr. primer a top. a pilník bol dosť slabý. ale gel a lampa su dobré

barcelona94901
8. feb 2013

@nanulik tak to je super,dakujem 🙂

monikajaco
8. feb 2013

@tamia ja naozaj moja neviem niesom nechtarka ale snad by stalo za pokus sa ist aspon niekde ine opytat a povedat inej nechtarke aky mas problem ....mozno ti povie ona lepsie ako odbornic v com to je ...

pralinka6245
9. feb 2013

v prvom rade sa treba naučiť základy, ako správne pripraviť nechty aby dobre držali, aby si si nepoškodila tie svoje alebo nechytila mykózu... v poslednej dobe sa mi zdá že veľa dievčat sa tvária ako nechtárky a spôsobia svojim zákazníčkam viac škody ako úžitku. Na začiatok si kúp určite sadu. Teraz ich je strašne veľa na internete a laik ktorý nevie čo treba a čo nie sa v tom asi ťažko vyzná keď v každej sade je niečo iné. Nedávno som práve pozerala sadu pre neter a tu je môj jasný víťaz http://www.gelovenechty.sk/vyhodne-sady/sada-na... je tam všetko čo treba na začiatok, myslím že by ti nemalo nič chýbať a nie sú tam všelijaké nepotrebné blbosti ako v niektorých sadách ktorých ceny sa šplhajú do závratných výšok. A hlavne je to kvalitná značka, používam ju niekoľko rokov. Lebo som si všimla že veľa sád čo predávajú, majú uv gély Lina, tie sú strašne nekvalitné čínske. Takým sa radšej treba vyhýbať 🙂

lienkka
22. mar 2013

ahojte ak by niektora z vas chcela sadu na gelove nechty tak ma kontaktujte na e-mail l_ienka@centrum.sk pekny den vam vsetkym a prajem vela krasnych gelovych nechtikov

brisilda
7. apr 2013

@nanulik ahoj, ja som si tu sadu kupila dnes ale hlavne pre tu lampu kedze nechty si planujem robit sama uz dlhsie ...v nak. kosiku cez jednu stranku mam veci cez 100 € no zaujima ma ci tie gely ktore su uz v tej sade su kvalitne? navod som tam nemala tak by som sa aj rada informovala ako dlho ich treba nechat zatvrdut? Dakujem

nanulik
7. apr 2013

@brisilda myslíš gel v tej lidlovej sade? no myslím že na učenie stačí ale na nejaké profi robenie by som ho neodporučala. ked si robím nechty na tipy, tak mi nechty asi tak dva týdžne vydržia

brisilda
8. apr 2013

@nanulik ano ano v tej sade 🙂 ja som si to kupila len pre vlasnu potrebu a nevedela som ci ich hodit na bazar alebo pouzit 😀 ...takze asi ich pouzijem a dalsie kupujem cez eshop uz overene 🙂

helenkasabinka
11. apr 2013

ake uv gely sa vam najlepsie osvedcili? s akymi sa vam najlepsie pracuje?