Chcem urobiť dobrý skutok, a preto darujem vecičky

lienocka119
20. dec 2011

Ahojte mamicky. Citala som si jeden casopis a konkrétne príbehy ako ludia niekomu pomohli na Vianoce, aky mali úzastny pocit a cele sviatky mali iny nadych. Inspirovalo ma to natolko, ze stale na to myslim , a aj ja chcem niekomu urobit radost, pomoct, potesit. Mam vela malych chlapcenskych veciciek ktore by som mohla darovat. Mate s tym niekto neaku skusenost?

pleval
21. dec 2011

ahoj,skus charitu,tam presne vedia,ktore rodiny to najviac potrebuju.Mozes sa spytat aj u vasho farara,ten urcite pozna rodiny v nudzi. 😉

lienocka119
autor
21. dec 2011

Dakujem. Trosku som badala aj na internete a nasla som super stranku mamymamam.sk . Su tam prosby o pomoc a je naozaj z coho vyberat. Tolko smutnych zivotnych pribehov. Dufam, ze to niekto nezneuziva. To by ma naozaj nahnevalo. Volala som aj na jeden inzerat, mala to byt slobodna mamicka a telefon mi dvihol jej manzel. Bolo to dost trapne. Preto som opatrnejsia.

pleval
21. dec 2011

napisala som ti IP 🙂

zigzag
25. jún 2012

darujem klietku s dvoma vtacikami, Presov, nestiham sa starat, len do dobrych ruk 😉

judita69
10. jún 2013

@zigzag
@zigzag 🙂 mala by ssom zaujem o to.dakujem

karolinka1983
24. nov 2014

Chcela by som sa opýtať na vecičky pre devctko som snov sama ma bez delkovu dijetu sme radi ze mame aj zaplateni najom a veci na devcatko ani nemame stoho zit placem tu stale uz nic nevlacdeme dakujem vam pomoze mi aj pre cerku oblecenie som trosku postihnuta pisanim dakujem vam ozvi ste sa mi

romana19
14. jan 2015

darujem všetky inzerované veci na mojom bazáriku.

1234567ja
8. feb 2015

@lienocka119 ahoj chcela bi som sa opitat ak mas este tie vecičky velmo bi mi pomohli

potmehutik
18. sep 2015

Ahojte, chcem sa spýtať či nemáte niekto na podarovanie stoličku na kŕmenie bábätka a jesenné a zimné veci pre chlapca na vek 6 až 9 a 9 až 12 mesiacov. Momentálne máme 5 mesiacov.
Ďakujem

galka1709
18. okt 2015

Dobrý deň,prosim vas kto by daroval pre samostatnú matku z 4 detmi.. detské potreby čo nepotrebujete ZADARMO . Som len na materské a neviem pre moje DETI podať čo by potrebovali lebo z materskéj sa nedá bez manžela aj nájom musím vyplatiť. Tak veľmi pekne by som poprosila takého človeka kto by bol dobrosrdečný...velkosti na chlapcov 74,98,120.a cerka ma velkost 92.velmi vam budem vdačna

potvuurka
26. nov 2015

Mamina potrebovala by som vecičky. Obuv pre moju 8r dcérku. Vďaka