Chĺpky. Ako sa ich zbaviť?

leila13
20. apr 2008

Ako sa zbaviť chĺpkov? Alebo aspoň aký je najlepší prípravok na zastavenie rastu chĺpkov? 😠

katka183
20. máj 2013

nechcete niektorá epilátor philips?bližšie info v správe

adri266
15. jún 2013

no ja som dnes vyskusala veet voskove pasiky a nula bodov, na vosku ostalo len par chlpov, vsetko ostalo na nohach a najhorsie je, ze som sa potom nemohla zbavit toho prebytocneho vosku 🙄 🙄 🙄

janulienka1603
2. júl 2013

ahojte. poraďte prosím nejaký dobrý prístroj na laserové odstránenie chlpov - na doma. aké používate vy a či ste spokojné 🙂 dakujem pekne za všetky info 🙂

petula8
6. júl 2013

ja používam depilátor remington a práve som si kúpila remington i-ligt 4000 na trvalé odstránenie chlpkov. Gély na holenie nepoužívam lebo mám po nohách červené bodky a nevyzerá to veľmi dobre.

sonidlo2
15. nov 2013

@aadelaa ahoj, kupila si si ten pristroj nakoniec? aj ja zvazujem jeho kupu a neviem sa rozhodnut, maju tam nejasne napisane ci je to trvale alebo nie

adena1
19. nov 2013

@katka183 ..je pouzivany ?

adena1
21. nov 2013

@katka183 ..je to laserovy epilator ?

adena1
21. nov 2013

uz ste mi pisali zabudla som🙂)

viaven
29. dec 2013

Ahojte, neviem či je tato tema ešte aktualna, ale na vianoce som dostala pristroj Lehr 2, velmi dlho som ho chcela, žial na moje blede chlpky nefunguje. Ak by niektora mala zaujem, na cene sa dohodneme ;-D

bizuka
5. feb 2014

Ak by ste mali záujem o Rio Lahr2, mám na predaj.nevšimla som si, že nemá veľkú hlavicu a ja ju potrebujem. použitá 3 krát na podpazušie.

keira
8. mar 2014

@viaven a co je to

viaven
8. mar 2014

@keira pristroj na domacu epilaciuu trvalu po opakovanom pouziti. Nie je vsak vhodny na blede chlpky.

lucinka10011
22. máj 2014

@alibaba32 a vysledok ??

adena1
12. jún 2014

mam na predaj laser ..derma perfekt ..,ma niekto zaijem ..je este v zaruke ..kupila som ho od znamej ..je fakt ze treba na to cas ..chlpky zmiznu casom

adena1
12. jún 2014

@aadelaa ahoj..mam na predaj derma perfekt ...je to fajn ale treba na to cas a ja ho nemam ..myslela som ze si ho najdem ale skutocnost je ina ..

stiborovamar
3. dec 2014

Predám laserový depilátor Lahr 2 je nový a raz zapnutý. Predávam ho s dôvodu, že mám 2 a využívam iba jeden. Depilátor som kúpila 3.11.2014 takže ma plnú záruku. Kúpila som ho v akcii za 129 eur. K depilátoru prikladám zaručený list , manuál k používaniu depilátora. Cena 100 eur + dohoda

nanonika
4. dec 2014

@stiborovamar Aké máte s Lahr2 skúsenosti? Funguje alebo ste ešte nezbadali rozdiel?

stiborovamar
5. dec 2014

no kedze mam 2 kusy tak som vyuzivala a rastu menej kedze kazdym pouzivanim sa folikul (vlasova cibulka ) oslabuje a priblizne do pol roka sa cibulka ma znicit takze chlpky rast nebudu - je to trvale ostranenie chplkov , ale rast sa obmedzil

damianko2202
4. máj 2015

baby prosím vas , baby zajtra sa chystam kupit pristroj z druhej ruky lahr 2 ..... ako zistim ci to neni daka napodobenina od ciny? ,,,, prosím za kazdu radu budem velmi vdacna

shogun
27. máj 2016

@petula8 ahoj, mozem sa spytat, ci si to pouzivala ten na trvalo pristroj a pomohlo?dakujem

secretadmirer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivk44
11. júl 2022

@bibula už máš patentovaný krém ?? Kde ho viem kúpiť ?