Chodíte na vianočné nákupy do Parndorfu?

denka7483
13. dec 2012

ahojte 🙂 chodievate niektore nakupovat do Parndorfu ? neviete ci sa tam teraz oplati ist pred vianocami ? 🙂)) 🙂

sissy27
13. dec 2012

@denka7483 nikto ti nepovie, či sa to oplatí práve tebe... sú ľudia, ktorí si nevedia vynachváliť, ale ja osobne som tam dávno nič normálne nenašla, ceny také isté ako v BA, výpredaje a zľavy sú len vymyslené alebo na druhotriedny tovar... sem tam sa dá natrafiť aj na niečo dobré a cenovo výhodné, ale to je skôr o šťastí.... jediné, čo tam mám naozaj rada, je mustang - skvelý personál, nosia ti rifle do kabínky,takže sa nemusíš stále vyzliekať-obliekať, pozrú na teba a vedia veľkosť aj strih, dievčatá sú milé a ochotné a hovoria aj slovensky a maďarsky, aspoň základy... a teraz pred vianocami masovka, hlavne slováci a miestni turci, ja osobne radšej nakupujem cez net

maruska24
14. dec 2012

@denka7483 už dlho tam nemali nič prečo by sa tam oplatilo merať cestu. Je to už skôr brané, ako "odhodený tovar" pre Slovákov a Maďarov za vysoké ceny. Málokedy sa už teraz tam dá výhodne nakúpiť. To skôr vo Viedni ak sú zlavy, ale ak to tam nepoznáš alebo nemáš známych, tak len zbytočne precestuješ a nič nekúpiš.

mima4
14. dec 2012

@maruska24 prosím ťa a kde vo viedni? daj nejaky dobry typ 😉

denka7483
autor
16. dec 2012

diky baby za info no asi mate pravdu a este som sa chcela opytat nakupuje aj cez ebay ?