Chodíte na Vysokú školu ekonómie a managmentu?

ma_jus_ka
11. nov 2011

Ahojte 🙂, chcela by som sa spýtať, či niektorá z vás nechodí na VŠEMvs, to je jedno v ktorom IKS 🙂.. ide ohľadne cudzieho jazyka.. či nemáte nejaký učebný text pre 1.ročník. Pýtam sa preto, lebo máme na výber nemecký a anglický jazyk. Maturovala som z nemeckého, viem ho lepšie ako anglický, ale zas... keďže je anglický ten svetový a viac žiadaný, chcela by som prejsť na neho.. Základy z neho mám, ale slabé, zo školy :(.. Ja len, či by som ho zvládala... Ďakujem vám za odpovede

katkagb
7. dec 2011

Ja som teraz začala chodiť do IKS Zlaté Moravce a ty? Z aj nám dala knihu a teraz aj test s klúčom. Hádam to zvládnem. Už som zo školy preč 25 rokov. Mali ste už skúšku z Verejnej správy?
😀

vivi25
20. jan 2013

Ahojte

ja tiez studujem VSEMvs, som teraz v druhom rocniku, ak chceste ozvite sa mi na mail:

vislobodova@gmail.com
dakujem 🙂

romca123
20. jan 2013

@vivi25 aj ja som v 2.ročníku IKS Čadca

vivi25
20. jan 2013

@romca123 možes mi napisať tvoju mailovu adresu, alebo mi prosim napis na mail-vislobodova@gmail.com, dakujem?

vivika79
24. máj 2013

ahojte @vivi25 @romca123, chcela by som sa vas, druhacok spytat, ci vidite nejaky rozdiel oproti prvemu rocniku na vsemvs? lebo koncim momentalne prvy rocnik, chybaju mi este dve skusky, PH a VS a neviem ci mam pokracovat v studiu. je to strasny masaker v BA ☹, zial nam neotvorili IKS v DS, tam mi skoncila kamoska, vraj ze v pohode... No ale BA je vsetko len nie v pohode, tak zvazujem ci prejst niekam inam alebo ci by bol druhy rocnik lahsi. no fakt neviem. dakujem za odpovede 🙂

vivi25
25. máj 2013

ahoj, len tak pre info-IKS DS-ja tam chodim a kebyze si mam vybrat este raz tak urcite tam nejdem....je to na dlhsie rozpravanie ale nic tam nefunguje nemame nic k dispozicii len malu triedu kde sa poriadne neda pohnut na strednej skole fakt skoda hovorit. uprimne ti poviem ze ja by som na VSEMvs nikdy uz nesla, ale urcite by som si nasla kvalitnejsiu skolu ako je tato. Ja vsak uz jednu vysoku mam a potrebujem ekonomicke vzdelanie potvrdene na papieri takze mi to je v celku abolutne jedno. Upozornujem ta ze druhy rocnik je oproti prvemu riadna makacka je tam 9 skusok za kazdy semester + sminarne prace v rozsahu cca 30 stran, takze som fakt stastna ze to vsetko mam za sebou. Samozrejem rozhodnutie je na kazdom z nas...drzim palce, ak nieco kludne mi napi. V.

katkagb
24. sep 2013

ahoj vivka79 , ja chodím do IKS Zlaté Moravce, teraz tretí rok, myslím že tu sa nemôžeme sťažovať ako vy v DS. Naša manažérka sa o nás stará. Nás je v ročníku cca 70.
No a teším sa na tento ročník 😉 . Ešte stále nemáme pridelených školiteľov na bakalárky.

alena2727
22. nov 2013

Ahojte,ja tiež študujem na všemvs ,externe 1.ročník,mame testy z financie a mena,neviete ake boli otazky ak ste už mali z tohto predmetu TEST? ĎAKUJEM

andy989
6. dec 2013

Ja tiež študujem na VSEM VS v Bratislave. Chcel som sa spítať či niekto náhodou nemá testy z Financie a mena. Dosť by sa mi zišli.

monakovi
4. feb 2014

Ahojte nechystá sa niekto do IKS Nové Zámky?

cowboyka1908
20. jan 2015

ahojte, tiež študujem na všemvs iks prešov 2 ročník mgr. sk. VS, ak by niekto niečo potreboval, kľudne sa ozvite 🙂

vava101
1. sep 2015

ahojte nechystá sa niekto študovať VSEM VS v Čadci? 🙂

simona9511
27. sep 2015

@vava101 ánno chystám 🙂)

anickakubaskova
29. sep 2015

Ahoj aj idem do Čadce 🙂

anickakubaskova
29. sep 2015

@ma_jus_ka ahoj ja idem tiež na anglický jazyk

vava101
30. sep 2015

@vava101
Áno aj ja idem.....3.10.2015

vava101
30. sep 2015
vava101
30. sep 2015

@anickakubaskova
Aj ja idem do Čadce....

anickakubaskova
1. okt 2015

tak sa stretneme 🙂

anickakubaskova
1. okt 2015

@vava101 tak sa stretneme

vava101
4. okt 2015

ja tiež študujem na všemvs ,externe 1.ročník ,mame testy financie a mena,neviete niekto aké otázky boli ak ste už mali z tohto predmetu TEST? Ďakujem veľmi pekne

vava101
4. okt 2015

@alena2727
Ahoj, prosím ťa aj ja som študentka 1. ročníka asi sme sa aj videli. Chcem sa ťa opýtať čo všetko sa učíš na tie testy z financie a mena - lebo je toho veľa.

alena2727
5. okt 2015

Ahoj Vava,ja som už v 3 ročniku v Žarnovici.Nemám žiadne testy z prveho ročnika ale možem sa opýtať našich prvakov.Kto Ťa to uči?

vava101
5. okt 2015

Ahoj učí nás Dušan Pavlík. Ďakujem Ti si zlata 😉

petrakovacova1992
13. okt 2015

Ahoj. Ja som Začala chodit externé do prvého ročníka IKS Bratislava. Ja ani neviem kde si mám zvoliť aký jazyk chcem študovať na tejto škole. Ale mám podobný problém. Maturovala som z nemeckého jazyka,ale tiež by som radšej študovala anglický jazyk. Kamarát, ktorý študoval na tejto škole mal jednu knihu na cele tri roky..len neviem tiež akú presne knihu mám mať na anglický jazyk. Asi som ti veľmi nepomohla 🙂

vivika79
2. nov 2015

@alena2727 ahoj alenka, ja som tiez 3rocnik IKS BA externe... mozno si budeme vediet v niecom pomoct. Co studujes? VS ci M?

nutelockapo
2. mar 2016

Zdravím. viem, že je to staršia téma, ale je tu niekto kto by mi vedel povedať ako zamestnavatelia vnímajú absolventov mgr 🙂?

majulka0509
16. jan 2017

Ahojte, obnovujem temu 🙂 najde sa tu niekto kto studuje, alebo sa chysta studovat vsemvs v BA? Mala by som par otazok 😉

petrakovacova1992
17. jan 2017

@majulka0509
ahoj. Ja študujem na tejto škole. Kludne mi napíš email keď sa chceš niečo opýtať.(petra.kovacova1992@gmail.com

micinkake
18. jún 2017

ahojte, je tu niekto kto študuje IKS v PO? chcela som sa niečo poradiť. som nováčik 🙂