Chodíte na Vysokú školu ekonómie a managmentu?

ma_jus_ka
11. nov 2011

Ahojte 🙂, chcela by som sa spýtať, či niektorá z vás nechodí na VŠEMvs, to je jedno v ktorom IKS 🙂.. ide ohľadne cudzieho jazyka.. či nemáte nejaký učebný text pre 1.ročník. Pýtam sa preto, lebo máme na výber nemecký a anglický jazyk. Maturovala som z nemeckého, viem ho lepšie ako anglický, ale zas... keďže je anglický ten svetový a viac žiadaný, chcela by som prejsť na neho.. Základy z neho mám, ale slabé, zo školy :(.. Ja len, či by som ho zvládala... Ďakujem vám za odpovede

megan6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vivien5555
15. jan 2018

@vivi25 ahoj aj ked už si zrejem doštudovala ale ja som 3.roč. Bc. a potrebovala by som niake podklady na skúšku Finančno ekonomická analýza 🙂

vivien5555
15. jan 2018

@vivi25
@petrakovacova1992
@vivika79
@petrakovacova1992 ahojte ja som 3.roč. Bc. Brezno a potrebovala by som niake podklady na skúšku Finančno ekonomická analýza 🙂

vivika79
17. jan 2018

@vivien5555 ahoj ja som menila PC takze ti zial nepomozem, stary mi skapal. ja som uz v 5.rocniku... drzim palce 🙂

vivien5555
17. jan 2018

@vivika79 aj ja by som bola keby som si nepozastavila na dva roky študium :D

vivika79
20. jan 2018

@vivien5555 ja som prerusila len rok, takze som to uz mohla mat z krku...ale co uz nejak dobojujeme 🙂 a snad nam to nieco aj v zivote prinesie a prida 🙂

vivien5555
21. jan 2018

@vivika79 no snad hey :D teraz mi treba pisat bakalarkua už len pri pomyslení na túto povinnosť mi je zle :D

vivika79
21. jan 2018

@vivien5555 mne tiez nie je lepsie, o tyzden mam statnice z NJ a pisem mgr pracu ☹(( uz nech to mam z krku cele

andrejocka14
7. feb 2018

Ahojte, má niekto skúsenosti s IKZ Lučenec? resp. vyberajú sa tam nejaké odbory? dá sa to v pohode zvládať aj popri normálnom živote práca rodina? :D

vivien5555
7. feb 2018

@andrejocka14 Ahoj ja som IKS Brezno čo teoreticky neni tak daleko .... neviem ti nič povedt konkretne co sa tyka LC len napr. tento rok IKS LC chodilo k nám do BR na prednášky a skúšky niektoré v rámci šetrenia že profesor nemusel ist prednasat aj do BR aj do LC

andrejocka14
8. feb 2018

@vivien55555 ďakujem za info , a vo všeobecnosti je to ťažká škola alebo dá sa to zvládnuť v pohode aj popri práci?

vivien5555
8. feb 2018

@andrejocka14 vo všeobecnosti to záleží od profesora ...vela skušok je cez internet takže pohoda ..niektore skušky su tazsie ale kedze sú pisomnou formov tak je to lepšie ...ja ju zvládam popri podnikaní a pracovaní v rakúsku

susanzs
15. jan 2019

Ahoj, najde sa tu aktualne niekto, kto studuje verejnu spravu na VSEMvs v BA? potrebovala by som nejake aktualne info, dakujem 🙂

liviajenisova12345
16. sep 2019

Ahoj, chcela som sa spýtať kto nastupuje tento rok na vsemvs, IKS Zlaté Moravce. Ďakujem.