Chudnime s dobrou náladou

morskeprasiatko
3. jún 2013

ahojte baby!som mlada baba ktoru uz vobec nebavi vazit 74-75kg na 165cm.povodne som mala 52-53kg a to asi 4r dozadu ale potom som dasko spohodlnela a vytvorila som si zly vztah k jedlu..fakt.casto sa prezieram a to hlavne sladkeho..skusila som koopu diet a to na zaciatku som chcela schudnut len asi 6kg lebo som pribrala na 59ale tym zlym sposobom chudnutia som sa dostala az na 75kg zufale viem a nedopuste to iste co ja!zacnime spolu pekne a pozvolna chudnut ved cim viac ludi tym lepsie 🙂 a nechcem diety a uz ani stres z toho co zjem ci nezjem!baby ja startujem zajtra a to dufam uz na aspon 90%!cakam na vase prispevky a mooc sa tesim ze budeme spolu chudnut a dufam ze nas bud vela a pozitivne naladene kocky 🙂 zatial pa 🙂

modrazaba
3. jún 2013

ja som v priebehu 3 rokov pribrala z konfekcnej velkosti 38 na 40. Kila radsej ani nenapisem 😀 😀 😀 hrozne je, ze niektore nohavice som musela vyradit zo satnika. aj som zacala chudnut, ale dlho mi to nevydrzalo. az 2 dni 😀 ja totiz mam taku teoriu ze "salat je len pre zajace" a musim mat maso ryzu zemiaky. teraz som obmedzila sladke - teda uplne som vyradila kolace a zakusky a uz tyzden sa odhodlavam cvicit 😀 ale asi tiez zacnem az zajtra 🙂

zvedavazalubena
3. jún 2013

Pridavam sa, potrebujem dat 5 kg dolu ale hlavne trvalo 🙂!!!

zvedavazalubena
3. jún 2013

Zajtra zaciname 🙂?

morskeprasiatko
autor
3. jún 2013

ahoj modra zabka 🙂 ked si musela len niektore nohavice dat prec zo satnika tak to si na tom este oomnoho lepsie ako ja!ja som uz pribrala cca 23kil!cize mozno jednu nohu napcham do nejakej gate :( cize uz fakt mam naj cas s tym daco robit.a kolko mas rokov?a vahu?

morskeprasiatko
autor
3. jún 2013

ahoj zvedava ano zajtra 🙂 napis aku mas vysku vek vahu a co su tvoje slabosti a ako si pribrala 🙂

modrazaba
3. jún 2013

@morskeprasiatko rokov mam 38, kil mam 65, meriam 170 cm, ale mala som krasnych 54 kg 😢 spominam este so smutkom aj na nohavice konfekcnej velkosti 36 - to bolo pred 3-4 rokmi, ale to sa mi uz nepodari znova obliect, staci mi ked budem mat zase 38 konfekcnu a obleciem moje oblubene rifle. mam aj DVD na cvicenie, zajtra idem na to 😀
to ako sa mi podarilo pribrat - klasika - prisla som na chut syrom a v kombinacii s bielym vinkom ani som sa nenazdala a mala som 10 kg naviac 😢 a takisto vselijake kolaciky chipsy atd. ale s tym je koniec. Uz jem iba maso ryzu zemiaky a ryby. 😀

terezka1947
3. jún 2013

aj ja chcem....od zajtra ...ja som mala pred tehu 53...po tehu 63 ☹ ...o 2mesiace ma caka jedna svadba a chcela by som 5 kil dole-resp.trocha upravit postavu,lebo som ziskala zenske krivky,co mi az tak nevadi 😀 konecne si mozem dovolit aj nejaky ten celkom schopny dekolt 😀

zvedavazalubena
3. jún 2013

Baby ja som nabrala na stehnach prve styri mesiace tehu, sa mi zda ze celu tehu vahu mam na zadku 🙂! Zacala som cvicit baby jogu a vecer uz ziadne sladke, manzel poschovaval aj vsetky bonboniery co som dostala k meninam 🙂

terezka1947
3. jún 2013

@zvedavazalubena ja som chcela cvicit,ale nejako sa neviem odhodlat....no najhorsia je u mna strasnaaaa chut na chlieb+sladkosti... 😖 aspon keby som vecer po siestej nejedla 😒

zvedavazalubena
3. jún 2013

@terezka1947 a co papavas na ranajky a obed?

terezka1947
3. jún 2013

@zvedavazalubena ovsene vlocky,jogurt,chlieb so sunkou...vela zeleniny sa snazim...vies,ale moj najvacsi problem je,ze tie ranajky este ok...ale potom kvoli drobcovi papam az neskoro poobede a vecer,no a ked pride manzel domov ..hnm,sem tam neodolam a zhresim aj s nim...takze keby som eliminovala neskore vecere o obmedyila chlieb-aspon vecer,mlsim,ze je to ok

zvedavazalubena
3. jún 2013

@terezka1947 aj ja mam problem vecer :( papam piate cez deviate a odkedy som tehu tak to mam aj ako ospravedlnenie..ten vecer je proste kriticky :-/

vanesa123
3. jún 2013

No...mam podobny problem....pred troma rokmi som mala o 10kg menej, brala som tie 3 roky HAK tak mozno za to..a mozno si to len nahovaram ze za to :/ neviem.... ale mozne je aj to ze malo jem. Kedysi som mmohla zjest aj o 12tej slaninu kks..a teraz jem velmi malo lebo nemam cas..tak asi aj za to. Ale podlo by zhodit tie kila.

terezka1947
4. jún 2013

@vanesa123 🙂 aj ja som par rokov dozadu dva dnie jedla menej a brucho mi zmizlo-dokonca som aj dieru mala,no ale teraz?stitna zlaza vymysla,nejem pravidelne,ale narazovo a najma vecer...ale dnes uz vecer po siestej nejem!!!!!
no,hm,neviem ci vydrzim,ale musim 😉

morskeprasiatko
autor
4. jún 2013

ahojte a vitam dalsie nove baby terezku a vanesku 🙂 tak co ako to dnes ude?ja necakam hned zazrakk tak zacinam pizvolna i s kuskom sladkeho ved neda sa hned vsetko prestat neni to podla mna dobre.viete ja uz som presla kazdym moznm sposobbom chudnutia i zakaz setkeho a hned a potom nervy ze som to nezvladla a tak to uz nechcem cize pozvolna sa snazit obmedzovat a jest zdravsie 🙂

terezka1947
4. jún 2013

@morskeprasiatko nooo,nehnevaj sa....ale ja mam pocit,ze opat nanovo zalozeny nick a ze je to opat zaneta...a zase zaneta....akurat,ze uy ina tema,ale clovek ten isty 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

morskeprasiatko
autor
4. jún 2013

terezka aka zaneta??vobec neviem kto to je!ja som tu nova a ine temy som ani necitala!mam 26r 165cm a 75kg takze neviem s kym si ma mylis..ale neobvinuj ma ja neviem kto je zaneta a co s nou mas alebo mate ci co..!

terezka1947
4. jún 2013

@morskeprasiatko tak ked nie si...prepac 😉
ak si tu nova,urcite sa s nou stretnes....bez toho to nejde...a co sa tyka podozrievania,pochopis casom,ked sem budes chodievat castejsie...takze vitaj na MK 😉

morskeprasiatko
autor
4. jún 2013

terezka nic sa nedeje nehnevam sa 🙂 a kto je ta zaneta?nejaka zaujimava osobka??a pisala si ze po siestej nechces jest ale to neni dobre.kedy chodis spavat?jest by si mala 2h pred spanim 🙂

terezka1947
4. jún 2013

@morskeprasiatko zistis aj sama kto to je 😉 a je pravda,ze by sa malo jest dve hodiny prd spanim...ale myslim,ze by som zvladla vydrzat od tej 18tej...joj,teda dufam....a ked,tak iba nieco supr zdrave,resp.nejaku zeleninu..prip.ovocie,hoci je to sladsie...a ty si sa preco rozhodla urobit radikalny rez a chudnut?

morskeprasiatko
autor
4. jún 2013

terezka to neni o tom vydrzat lebo tym si len spomalis metabolizmus vies?teri ja sa snazim chudnut uz dlho a nic..teda ano raz som schudla 5kg ale uz ich mam spat+uroky k tomu..skusala som to i nespravne a potom jojo..a ak som sla chudnut spravne tak zas nevdrzim a cakam hned vysledok ach jaj..

olika37
4. jún 2013

@morskeprasiatko tak ja som na tom ešte horšie, ako som prestala malého dojčiť( dojčilasom 10 mesiacov- maly ma teraz 3 roky) kg šli rapídne hore,,,teraz od januara som dala dole 8 kg, chcem ešte viac, ale drážala som sa z 88kg ☹..p40tke to ide ťažko a pomaly, tiež som kedysi mala 50 kg ...

terezka1947
4. jún 2013

@morskeprasiatko ved to,ze mas pravdu....vies,ja by som chcela vydrzat a nejest aspon klasicke fajnoty,co som jedla doteraz ....skusala som jest kazde tri hodiny...asi tyzden ma to drzalo..ale mam pocit,ze tento sposob nie je zly...samozrejme nie natlacit do seba 10kgjedla....a problem ma aj so stitnou zlazou,takze aj toto hra proti mne..ale dnes zacinam opat cez den jest kazde tri hodiny a vecer sa nechcem prezierat 😀

jaruska6
4. jún 2013

Ahoj kočky, tak aj ja sa pridávam, snažím sa schudnúť od jaunuára.Aj som dala dole 5 kg, ale krvopotne.Odnaučila som sa večer maškrtiť, už len sem tam sa mi stane, že niečo mlsám, ale len keď mám mať svoje dni, vtedy sa tomu nejak neviem vyhnúť. 😒 Ja mám problém hlavne sedavé zamestnanie, večer doháňam, domácnosť ...Aj som cvičila, ale čas mám len ráno, vstávala som o 5.30, aby som si ukradla pol hodinku, po 2 mesiacoch som zistila, že je to málo , aj som začala nazad priberať, a bola som strašne unavená, tak som prestala cvičiť, samozrejme metabolizmus sa spomalil, tak sa zas trápim 😖 , ak máte niektorá recept na chudnutie, dajte.Jem naozaj málo, možno 2 krát za týždeň si doprajem malú sladkosť, príp. slané tyčinky, ale váha sa nehýbe, už som z toho na prášky....Potrebovala by som dať dole ešte 5 kg, aby som sa citila ok, tak kde začneme kočeny? 🙂 😀

terezka1947
4. jún 2013

@jaruska6 tak ja dnes...som sa rozhodla zacat jest kazde tri hodiny,kamoska mi tak pekne schudla...aj ja som to skusala,ale nevydrzala...ale citila som sa lepsie...jasne,za tyzden nevidno vysledok,ale citila som na bruchu a v bruchu vooolnost 😉 vela casu na cvicenie nemam,skor narazovo...a viem,ze aj s obmedzovanim urciteho typu jedla mam problem...takze jedine mi vychadza,ze dodrzat tie tri hodiny..a vraj to pomaha nakopnut metabolizmus,lebo papa sa pravidelne.

jaruska6
4. jún 2013

Ja som to aj skúšla , ale u mňa som mala skôr pocit, že to pravidelné 3 hod. jedenie, skôr spôsobilo prírastok hmotnosti.Takže 3 krát za deň, zhruba v rovnakom intervale, bolo fajn a hlavne veľa vody, čajov piť, pitný režim, je neskutočne dôležitý.Každá z nás má iný organizmus, iný metabolizmus, takže nič iné, len skúšať, skúšať - čo zaberie.Držím palce! 🙂

morskeprasiatko
autor
4. jún 2013

olinka a jaruska vitajte!
jaruska tak napis co jedavas.podla mna jes malp a zas asi jes vela ked si sa snazila jest5x za den a pribrala si.napis ako jes ked chudnes 🙂 lebo ak jes fakt malo tak telo bude setrit a jasne ze neschudnes 🙂 baby i ja som pekne schudla ked som jedla 5-6x za den ale cakam hned extra vysledky takze pri nicom dlhodibo nevdrzim a uz si mussim vtlct do tej hlavy ze chudnutie neni zalezitost tyzdna ci mesiaca ale je to beh na dlhu trat ktora v podstate nikdy uz neskonci

blcha
4. jún 2013

ahojte babulky ked chcete schudnut natrvalo je dobre dat si vypracovat idividualny vyzivovy plan fakt to funguje precitajte si nieco o tom http://vyzivovestudio.sk/sluzby/individualny-vy...

morskeprasiatko
autor
5. jún 2013

no ahojte kocky ako to ide?u mna vcera docela dobre 🙂

vanesa123
5. jún 2013

No baby ako tak citam a aj sestra mi vravela..ze by som mohla mat problem so stitnou zlazou...to je take caste?:O ak pojdem na vysetrenie co mi budu robit?
__________________________________________________________________________________________
Inac s tym chudnutim, kks ja som sa tolko snazila mam prestudovane uz vsetko o tom o.o a moj problem je v tom ze nejem pavidelne..nestiham proste alebo som leniva privstat si a prichystat nieco na papanie ked cez den nebudem doma. Inac baby pitny rezim to je fakt brutalne dolezite. Neviem ci len u mna to fungovalo tak vtipne..ale mala som take dva dni ze som pila strasne vela vody a po tych dvoch dnoch som sa postavila na vahu a takmer o 2kg dole...no urcite to nebol tuk ale bol to fajn pocit...nastartuje vas to a nemate pocit hladu. Inac tie 2kg som podla mna vycikala...lebo dost som chodila na wc..co je samozrejme 🙂 dalej vam poradim...ked cvicite raz do tyzdna nic to s vami nespravi. Na to aby vase pocitovali aj nieco viac ako svalovku je potrebne cvicit kazde 2 maximalne 3 dni, inak si vase telo nepamata ze ste ho trenovali a akoby ste potom stale zacinali odznovu.