Chýba mi kamarátka

lauriinkaa
16. okt 2018

Ach baby smutno mi je, pristahovana v inom meste, kamošky majú chlapov s ktorými sú konečné šťastné tak už za nami tak často nechodia, cítim sa tu úplne sama 😂 ja človek mimoriadne spoločenský a všade sama s malou, na zblaznenie niekedy 😁 potrebovala som sa postažovať 😁

sims4
16. okt 2018

Ono sú to také začiatky, no ak si taká ako si sa opísala, podľa mňa nebudeš mať nejaký problém si nájsť aj nové kamošky. Možno ak by si si aj tu skúsila dať kvázy taký inzerátik na spoločné koíkovanie, tak by sa isto nejaká ,, kamoška,, našla .

lauriinkaa
autor
16. okt 2018

@sims4 už som dávala, nejaké baby na občasné kocikovanie sa našli, len tiež nie priamo z mojej dediny tak tiež to nie je na časté zabitie nudy ☺️☺️

dankanka
16. okt 2018

@lauriinkaa mam to podobne.. Treba sa na dedine prihovoriť.. V obchode, na prechádzke.. Zistila som ze takmer všetky maminy sú dostahovane a vďačne ze som sa prihovorila.. Určite dáku susedu aj u pediatra stretneš aj to je super príležitosť..

lauriinkaa
autor
16. okt 2018

@dankanka aj som sa, je tu jedna jediná, len jej teraz malý nastúpil do školky a sú nonstop chori, inak je to dedina resp prímestská časť kde už nie je kde stavať a bývajú tu sami povodní obyvatelia no 😁

dankanka
16. okt 2018

@lauriinkaa no.. Tak potom si treba už len povedať ze je asi všetko ako ma a nájsť si niečo, čo ti ten čas trosku skráti. Prácu na doma, alebo hobby dáke.. Idu Vianoce, bude sa robiť výzdoba,domace vence a tak.. Ale viem presne, chýbajú to proste ľudia.. Par dni do týždňa vyjdu za nimi ty, alebo pozvi.. Píšeš ze v priľahlom meste už dakoho poznáš.. Ďalšie dni sa zamestnaj sama.. V knižnici už si prihlásená? Co mestská plaváreň?