Chýba mi kamoška
Ahojte kočky, tak mi je smutno. Nemám žiadnu blízku kamarátku a neviem ani kde ju mám nájsť. Chýbajú mi také tie babské kecy, rozhovory o všetkom a zároveň o ničom. Mám len muža, ktorému keď niečo hovorím, tak nemá moc náladu počúvať, takže je to väčšinou len taký môj monológ. To som dopadla :D
Napíš do skupiny svojho mesta, možno sa tam nájde nejaká spriaznená duša na kávu 🙂
@cibulka79 žijem v Bratislave 🙂 je tu milion ľudí, ale častokrát mám pocit, že som úplne sama.
@sofia1 mám dcérku malú. Ale chýba mi také porozprávanie sa, pochopenie niekoho, nejaká rada sem tam.
Tato tema sa tu objavuje tak casto ze som az zhrozeny sucasnou ludskou neschopnostostou nadvazovat osobne kontakty. Boze ludia chodte trosku von a usmejte sa . Viem ze to zakladatelke nijak zvlast nepomoze ale musel som vyjadrit svoj nazor a nemyslim to v zlom.
@romcici_romcici Samozrejme ak ti to aspon ciastocne pomoze kludne napis aj mne . Kavu si sice nedame ale pokecat mozeme.
@17juraj17 Bohužiaľ je to tak ako píšeš. Ale aj napriek tomu je ťažké to zmeniť. A ďakujem za názor. Každý je dobrý 🙂
@17juraj17 podla nicku sudim, ze si chlap, a vies pramalo ake je to byt doma s dietatom na materskej. Ak nemam pravdu, prepac. Len sa chcem vyjadrit, ze byt sama doma s dietatom je taky zahul na psychiku, ze kazde mile slovo potesi. Ked je zena cele dni sama doma s dietatom, vsetky socialne kontakty, ktore fungovali predtym sa vacsinou popretrhali. Je jednoduche povedat, chod von, ale ked mas dieta chore, nezmozes nic, ja som kvoli synovej chorobe nebola vonku 3 mesiace teraz a bolo to o drzku. Tiez som pristahovana na dedinu kde nikoho nepoznam, aj sa prihovorim, aj usmejem, ale to uz je aj na tych ostatnych ako sa chcu s cudzimi kamaratit. a tiez to nie je jednoduche, co mam prist na ihrisko kde sa maminy vsetky poznaju, priskocit k nim ako srnka a "caute, podte sa so mnou kamaratit" :D
@romcici_romcici nie som sice z BA, ale ked chces napis, uplne ta chapem 🙂
@veuska2 Pravdu mas, chlapec som. Matersku som sice nezazil no choroby som s detmi doma odsedel. Ale taktiez od malicka aj von s nimi chodil a popravde nijak lepsie sa kontakty nenadvazuju ako s dietatom po ruke😉 . Skoro vzdy som si na ihriskách s niekym pokecal. Ono sa staci opytat. To je vase dieta ? Krasne tricko ma. Odkial ho mate....
Na dedine to mas iste trosku tazsie . Tam velmi zalezi aka je tam komunita ale tak cez plot so susedom sa vzdy da pokecat. Tym sa spravy rozssiria po dedine a neskor sa uz prihovoria aj sami ludia...
@17juraj17 to áno, na ihrisku stretneš len mamičky a len oteckov. A baviť sa o deťoch sa mi fakt nechce nakoľko od rána do večera na MD máme na krku len to naše dieťatko. Takže ono by to prave chcelo niečo úplne iné a to sa už potom ťažko hľadá.
@romcici_romcici a v ktorej casti ba byvas? Kam chodis na ihriska? Moja ma 3 a tiez by sa(aj)jej hodila partacka 🙂
@romcici_romcici Jasne ze neustale bavenie o detoch moze byt otravne ale treba niecim zacat a to je prva spolocna tema.... Nemozes zacat debatu na ihrisku tym ze mas tetovanie na zadku alebo peercing v radavke 😀
Taktiež odporúčam napísať do skupiny a možno sa nejaká mamička nájde, ktorá bude tiež potrebovať kamarátku 🙂 Držím palce, aby si nejakú spriaznenú dušu našla 🙂

@romcici_romcici ahoj a odkial si?