• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čím budú vaše deti, keď budú veľké?

10. júna 2009 
moje matka tvrdí, že Viktorie bude politik
10. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no kdybych nějaký děti měl, tak asi něco s uměním, ale spíš, co by chtěly ony ... ale nějakou kroužky (tanec, herectví, pohybový aktivity) by byly stopro
10. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dúfam že z nich budú slušní ľudia...profesiu nech si vyberú sami....filipko chce byť zatiaľ zubárom
10. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nasho zatial zaujimaju eura, papiere, knihy, pera a hudba..tak neviem, co mu vydrzi az do dospelosti..:grinning: zeby robil v banke?..:grinning: hlavne nech robi nieco, co ho bude bavit a tesit az do dochodku..:wink:
10. jún 2009 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
10. jún 2009 o 13:11 • krojnnovak
tak po dnešním dni bude Nikča asi judistka, :grinning: :sunglasses: , dneska si to zkusila na kamarádce, která jse stejně stará jako ona :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. jún 2009 o 21:49  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
náš malý bude motorkách, neviem síce, ako sa uživí, ale určite ho to bude baviť :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm - tak dnes večer to spíš vypadá, že náš starší syn bude asi obecním Otloukánkem :unamused: Vyšlo najevo, že mu už týden močí v šatně do boty a náš trouba si nebyl jistý, zda to není jen omylem. Oběť šikany... :frowning2: Doufám, že z toho pacifismu aspoň trošičku vyroste.
10. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok