• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čím obdariť drahých na Valentína?

12. februára 2015 
a spanieli tiez,portugalci, afrosi,a z kazdeho naroda si vybrali len to najhorsie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sweat_smile:
27. jan 2009 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuuuha ale sme zašli od valentína k zemepisu :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
všetk oso všetkým súvisí :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
27. jan 2009 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
valentin nieje americky,no mne je fuk koho je -nezaujima ma :grinning: my sa doma milujeme cely rok a aj kvetinky dostavam ked si priatel spomenie a ma na to chut mi ju kupit a nie ked je to v kalendari
5. feb 2009 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kazdy vecer sa obdaruvame :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my aj rano no nie kazde :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my a jcez deň sem sa zvykli obdarovať ,ael odkedy máme zhmotnené darček ,ta ksa nedá :grinning: :grinning: :sweat_smile:
5. feb 2009 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nás tiež len spomíname na staré dobré časy,už to neni to čo byvalo...nech už môžme dať na prazdniny, to bude valentínov :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my si dame cokoladku..a kedze nas krpec ma narodky, tak bude oslava :slight_smile:
5. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A H O J T E
5. feb 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...pred 3 rokmi som zacaal na Valentina privadzat ten najkrajsi darcek...ktory xcel byt "in"...a potiahol si to do 15.2. :wink: :grinning:
...takze kazdy rok mame o "Valentina" postarane :grinning:
5. feb 2009 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no... ja som MM kupila kvalitne boxerky so srdcom na zadku... :grinning:
10. feb 2009 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na valentina nič,neuznávam niečo čo je viac pre obchod ako pre city. ľudia čo sa majú vzájomne radi, nepotrebujú niečo také nato,aby prejavili svoje city. u nás je sviatok vždy,ked dostanem kvety bud od muža,alebo od chlapcov a to je vzácnejšie ako dar ku ktorému by ich dotlačilo niečo čo počuvajú kam sa pohnú mesiac dopredu,aby obchod profitoval.

k tomu aby sme si preukázali svoju lásku,podporu a vieru jeden v druhého nepotrebujeme nejaký sviatok,je to bežné
10. feb 2009 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: ... baby... tu je tolko negatívnych reakcií na Valentína, že sa tuším ostatné boja napísať, čím v tento deň chcú svoje polovičky prekvapiť..
10. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vsak sa nebojte :wink: :grinning:
10. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa valentin paci,preco nie?kupime si nejaku malu pozornost a je to :wink: aj ked laska sa ma prejavovat stale,valentin mi pride taky mily sviatok,ako su aj meninky,vianoce,narodky alebo aj vianoce
10. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pre mňa osobne je od minulého roku tento deň dosť smutný.
Presne pred rokom, 11.2.2008 mi zomrela babka, ktorú som mala veľmi rada a v detstve u nej trávila každé prázdniny a 14.2.2008 mala pohreb.
Takže ja s manželom, pôjdem v tento deň, namiesto romantickej večere, na cintorín zapáliť sviečku a spomínať na pekné chvíle prežité s babkou.
10. feb 2009 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
sendi: aj mne sa Valentin paci :wink: ...
moja polovicka mi prezradila, ze uz ma druhy rok chcel uniest do Benatok na vikend.. ale vlanisom uz bola tehotna a byvalo mi zleee a teraz mame drobca... :wink: takze mozno o rok ked uz bude moct maly ist ku rodicom.... ale milo ma prekvapil vobec s napadom, lebo moja polovicka dost zabuda na sviatky :wink: ..
10. feb 2009 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mi sme si uz dnes spravili valentin.kupili sme si spolocne deku valentinsku na postel.ostatok az v sobotu
10. feb 2009 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamartinka - tak potom napíš... :wink:
10. feb 2009 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
10. feb 2009 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja som si valentína urobila už v pondelok. kupila som si paradne prestieranie do jedalne k tomu tacku a podložky pod pohare všetko s rovnakým motývom... tak sa vytešujem. dcerke som kupila chodiacu babiku a manželovi kupim parfem a 14.2. ideme na ples... :slight_smile:
10. feb 2009 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som od manzelky asi cca 2000 km tak som jej aspon poslal toto

http://www.milkaamor.sk/index.php?id=bc5089d2eb8b zapni zvuk

a este som jej dal poslat kyticu tak dufam ze jej ju donesu :slight_smile:
10. feb 2009 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dufam ze to nenajde chtro to treba tu zapisat :grinning: :grinning:
10. feb 2009 o 23:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa nebojím jednoducho niečo takéto neuznávam.ja mám valentína vždy,ked dostanem kyticu alebo hocičo iné ale neplánované a nie srdiečkové pradlo a pod.to by som ani nekúpila nikomu,ani by som nechcela dostať. viacej si vážim tichú pozornosť neplánovane,ako humbuk raz do roka
11. feb 2009 o 07:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocurik16 - prečítala som si všetky príspevky k tejto téme a nikto tu nespomínal, že si prejavuje so svojou polovičkou takúto pozornosť (malé darčeky, kytice, pusinky, pohladenia, pohľady plné lásky, slovné a iné prejavy lásky...) raz do roka... :confused:
11. feb 2009 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocurik16 - určite budeš súhlasiť so mnou, že napríklad taká pamiatka zosnulých je v podstate tiež dobrý biznis (kytice, sviečky...), no nikto nepredpokladá, že tí, čo prišli práve v tomto období na cintorín navštíviť svojich zosnulých, sa za nich nemodlia, nespomínajú na nich a nechodia za nimi na miesto odpočinku kedykoľvek počas roka... :pensive:
11. feb 2009 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MDD, deň matiek, deň otcov... detto...
... tiež si na nich nespomíname len v tento deň a aký majú dobrý obrat napríklad v hračkárstvach, všakže?...
11. feb 2009 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoja drahá polovička by mala veľké námietky, keby si sa dokonca AJ na Valentína obliekla do pekného prádielka a sexi mu zatancovala pred krásnym milovaním?... :wink:
11. feb 2009 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok