Čím obdariť drahých na Valentína?

melania85
26. jan 2009

Ahojte babusky,
rozmyslali ste uz, cim obdarite svojich drahych na Valentina??

roasha
27. jan 2009

a spanieli tiez,portugalci, afrosi,a z kazdeho naroda si vybrali len to najhorsie... 😝 😔 😅

aniratak696
27. jan 2009

fuuuha ale sme zašli od valentína k zemepisu 😀 😀 😀

monkula
27. jan 2009

všetk oso všetkým súvisí 😎 😎 😀

titkovamiriam
5. feb 2009

valentin nieje americky,no mne je fuk koho je -nezaujima ma 😀 my sa doma milujeme cely rok a aj kvetinky dostavam ked si priatel spomenie a ma na to chut mi ju kupit a nie ked je to v kalendari

emogeon
5. feb 2009

kazdy vecer sa obdaruvame 😀 😀

titkovamiriam
5. feb 2009

my aj rano no nie kazde 😀 😀 😀

monkula
5. feb 2009

my a jcez deň sem sa zvykli obdarovať ,ael odkedy máme zhmotnené darček ,ta ksa nedá 😀 😀 😅

mikalove
5. feb 2009

u nás tiež len spomíname na staré dobré časy,už to neni to čo byvalo...nech už môžme dať na prazdniny, to bude valentínov 😀 😀

cuchre
5. feb 2009

my si dame cokoladku..a kedze nas krpec ma narodky, tak bude oslava 🙂

viva13
5. feb 2009

A H O J T E

expertka8
5. feb 2009

...pred 3 rokmi som zacaal na Valentina privadzat ten najkrajsi darcek...ktory xcel byt "in"...a potiahol si to do 15.2. 😉 😀
...takze kazdy rok mame o "Valentina" postarane 😀

sasanka78
10. feb 2009

no... ja som MM kupila kvalitne boxerky so srdcom na zadku... 😀

kocurik16
10. feb 2009

na valentina nič,neuznávam niečo čo je viac pre obchod ako pre city. ľudia čo sa majú vzájomne radi, nepotrebujú niečo také nato,aby prejavili svoje city. u nás je sviatok vždy,ked dostanem kvety bud od muža,alebo od chlapcov a to je vzácnejšie ako dar ku ktorému by ich dotlačilo niečo čo počuvajú kam sa pohnú mesiac dopredu,aby obchod profitoval.

k tomu aby sme si preukázali svoju lásku,podporu a vieru jeden v druhého nepotrebujeme nejaký sviatok,je to bežné

sasanka78
10. feb 2009

😀 ... baby... tu je tolko negatívnych reakcií na Valentína, že sa tuším ostatné boja napísať, čím v tento deň chcú svoje polovičky prekvapiť..

roasha
10. feb 2009

vsak sa nebojte 😉 😀

sendi
10. feb 2009

mne sa valentin paci,preco nie?kupime si nejaku malu pozornost a je to 😉 aj ked laska sa ma prejavovat stale,valentin mi pride taky mily sviatok,ako su aj meninky,vianoce,narodky alebo aj vianoce

monika131
10. feb 2009

Pre mňa osobne je od minulého roku tento deň dosť smutný.
Presne pred rokom, 11.2.2008 mi zomrela babka, ktorú som mala veľmi rada a v detstve u nej trávila každé prázdniny a 14.2.2008 mala pohreb.
Takže ja s manželom, pôjdem v tento deň, namiesto romantickej večere, na cintorín zapáliť sviečku a spomínať na pekné chvíle prežité s babkou.

daskak
10. feb 2009

ahojte,
sendi: aj mne sa Valentin paci 😉 ...
moja polovicka mi prezradila, ze uz ma druhy rok chcel uniest do Benatok na vikend.. ale vlanisom uz bola tehotna a byvalo mi zleee a teraz mame drobca... 😉 takze mozno o rok ked uz bude moct maly ist ku rodicom.... ale milo ma prekvapil vobec s napadom, lebo moja polovicka dost zabuda na sviatky 😉 ..

mamartinka
10. feb 2009

no mi sme si uz dnes spravili valentin.kupili sme si spolocne deku valentinsku na postel.ostatok az v sobotu

sasanka78
10. feb 2009

mamartinka - tak potom napíš... 😉

mamartinka
10. feb 2009

o.k.

jahodas01
10. feb 2009

tak ja som si valentína urobila už v pondelok. kupila som si paradne prestieranie do jedalne k tomu tacku a podložky pod pohare všetko s rovnakým motývom... tak sa vytešujem. dcerke som kupila chodiacu babiku a manželovi kupim parfem a 14.2. ideme na ples... 🙂

krasuliak
10. feb 2009

ja som od manzelky asi cca 2000 km tak som jej aspon poslal toto

http://www.milkaamor.sk/index.php?id=bc5089d2eb8b zapni zvuk

a este som jej dal poslat kyticu tak dufam ze jej ju donesu 🙂

krasuliak
10. feb 2009

dufam ze to nenajde chtro to treba tu zapisat 😀 😀

kocurik16
11. feb 2009

ja sa nebojím jednoducho niečo takéto neuznávam.ja mám valentína vždy,ked dostanem kyticu alebo hocičo iné ale neplánované a nie srdiečkové pradlo a pod.to by som ani nekúpila nikomu,ani by som nechcela dostať. viacej si vážim tichú pozornosť neplánovane,ako humbuk raz do roka

sasanka78
11. feb 2009

kocurik16 - prečítala som si všetky príspevky k tejto téme a nikto tu nespomínal, že si prejavuje so svojou polovičkou takúto pozornosť (malé darčeky, kytice, pusinky, pohladenia, pohľady plné lásky, slovné a iné prejavy lásky...) raz do roka... 😕

sasanka78
11. feb 2009

kocurik16 - určite budeš súhlasiť so mnou, že napríklad taká pamiatka zosnulých je v podstate tiež dobrý biznis (kytice, sviečky...), no nikto nepredpokladá, že tí, čo prišli práve v tomto období na cintorín navštíviť svojich zosnulých, sa za nich nemodlia, nespomínajú na nich a nechodia za nimi na miesto odpočinku kedykoľvek počas roka... 😔

sasanka78
11. feb 2009

MDD, deň matiek, deň otcov... detto...
... tiež si na nich nespomíname len v tento deň a aký majú dobrý obrat napríklad v hračkárstvach, všakže?...

sasanka78
11. feb 2009

Tvoja drahá polovička by mala veľké námietky, keby si sa dokonca AJ na Valentína obliekla do pekného prádielka a sexi mu zatancovala pred krásnym milovaním?... 😉