Článok na SME

29. aug 2023

Ak si chcem prečítať zamknuty článok, ozaj musím zaplatiť minimálne 4€?

deti95060810
29. aug 2023

ak nemáš predplatené tak neprečítaš... odomkne ti niekto aj tu na mk...

autor
29. aug 2023

@deti95060810 minimálne predplatné je 4€

bloger
29. aug 2023

no smutné

ivka225
29. aug 2023

@bloger Co je smutne? Ze za pracu (a praca nie je iba s lopatou) treba platit?

bloger
29. aug 2023

@ivka225 Ja si myslím, že majú peňazí dosť. Nemuseli by ešte takto žobrať. Aktuality vedia aj za menej otvoriť článok. Zaujímavé nie?

autor
29. aug 2023

@bloger presne,to je smutné. Že človek má dať 4€ za jeden článok

angela85
29. aug 2023

To máš to isté ako si zaplatiť noviny v stánku. Ľudia už prestávajú kupovať noviny,tak si chcú zarobiť takto. Máte to skoro so všetkými novinami

zuzanka.zuzu
29. aug 2023

a ty si sa teraz zobudila do tohto sveta? 😀 alebo vôbec nečítaš tak až teraz si prišla na to, že články sa platia? lebo to je smutné, nie 4e za predplatné, ale že ľudia nečítajú...

triss83
29. aug 2023

Tiež nechápem tomuto zamykaniu článkov. Buď chcete, aby sa ľudia dozvedeli informácie, a prečítali si to čo, ich zaujíma, alebo teda otázka znie, načo sú nám novinári, ktorý si zamykajú články🤦🤔. Nuž nanič😉. Sloboda slova a dostupnosť informácií, nie je pre ľudí?

zuzanka.zuzu
29. aug 2023

@triss83 napíš rovno že si lakomá a netrep o slobode slova, keď ani nepoznáš význam 😀 vieš čo znamená sloboda slova? že si mohla napísať aj tento koment a nie či si niekto zamkne článok 😀 susedov chlieb nechceš? veď si hladná! zazvoň a zober si 😉

ježiši ľudia sú strašne sprostí.... och

bloger
29. aug 2023

@zuzanka.zuzu Všetci sú sprostí len ty si lietadlo. Tieto denníky majú aj iné zdroje. Hádam mi nechceš tvrdiť, že doteraz fungovali len na základe toho, že si niekto otvoril článok za 4 eurá. Majú obrovské zisky.

lukbe
29. aug 2023

@bloger ale tu ide o princíp. Chceš si prečítať článok,kupis si noviny je jedno ci elektronické ci papierové. Chces jest rožky,kupis si ich,či ti ich len tak niekto podaruje v pekarni? Alebo si ich napec, alebo si vyhľadaj všetky informacie a napíš článok,potom nemusíš kupovat noviny.

zuzanka.zuzu
29. aug 2023

@bloger no a čo? veď sú súkromné, keď chceš správy, otvor si RTVS - verejne dostupne PRE VŠETKYCH, keď chceš čítať SME tak si ZAPLAŤ - už chápeš? 😀

ukulela
29. aug 2023

@bloger 4 eura nie je za 1 clanok, ale snad na nejaku dobu predplatne. Ci?

stanulienkat
29. aug 2023

@bloger ty robis zadarmo?

autor
29. aug 2023

@ukulela 1€ na týždeň a musíš si zaplatiť minimálne 4. Ale teda aj keď chceš len ten jeden článok, musíš teda zaplatiť minimálne tie 4€

stanulienkat
29. aug 2023

4e ta nezabiju a budes stale cerstve informacie. A nebudu typu Novy cas.

angela85
29. aug 2023

@stanulienkat veď to a Nový čas stojí 0,85€ a žiadna výpovedná hodnota. Pritom tu si môžeš vybrať čo chces čítať

bloger
29. aug 2023

@stanulienkat A tebe platia za to koľko ľudí tu zhejtuješ?

triss83
29. aug 2023

@zuzanka.zuzu písať články a poskytovať informácie je predsa práca novinárov. Platí ich predsa denník, v ktorom pracujú. Keď si chcú zamykať články, tak nech si píšu a zamykajú svoje rozumy do šuplíka. Tu uniká rovnocennosť možností dostať sa k informáciám. Je to doslova nenažranosť mainstreamových médií. To je taká ,, novinárska česť,, 🤦. O chvíľu tu budeme,ako za komunizmu, keď sa na tajnáša počúvala Slobodná Európa.
Denník Sme má výpovednú hodnotu nula.

zuzanka.zuzu
29. aug 2023

@triss83 whaaat? rovnocennosť možností dostať sa k informáciám 😂

stanulienkat
29. aug 2023

@triss83 novinarov plati dennik. A dennik ma odkial peniaze?🤣🤣 Keď spomínaš mainstream, tak ty si tu už úplne jasná. #soros, Caputova, antivax, pracujuca chudoba..atd🤣🤣 a este socialny stat, socialne davky a osloboditel Putin. Teba som si už všimla v inych diskusiách. Ty si úplne mimo čo sa tyka svetoveho diania a ekonomiky. Vsetko zadarmo. Budicek. Uz nie je socializmus.

stanulienkat
29. aug 2023

@bloger Aký hejt je to, keď sa ťa opýtam, či ty pracuješ zadarmo? Pekár ti dáva rožky zadarmo? Masiar dáva maso zadarmo, keď si hladný, krajčírka ti zadarmo ušije, keď si nahy? Preco by noviny mali davat zadarmo? Ani za sociku neboli noviny zadarmo.

zooeynka
29. aug 2023

Tieto media su plne reklam z ktorych ziju. Reklamu v konecnom dosledku plati kto? Spotrebitel. Cize je naozaj smutne, ze clovek plati za internet a nedostane sa k clankom, ktore ho zujimaju. Za mna je to vyzirkovstvo a nech ma preto niekto nazve lakoma, seriem na to. Proste neodomknem, nezaplatim za niekoho podsunute nazory a s velkou pravdepodobnostou poohybane informacie.

stanulienkat
29. aug 2023

@zooeynka mozes citat Pravdu. Ta je zadarmo. Az na ti, ze leze do riti rusofilom, Ficovi a je pre velmi jednoduchych ludi.

ivka225
29. aug 2023

@zooeynka Len tak na okraj, neviem ako je to so SME, ale ak si predplatis Dennik N, mas ho bez reklam.

zooeynka
29. aug 2023

@ivka225 ved toto je smutne, ze az ked zaplatis tak to mas bez reklam....ako aj youtube a kopec dalsich.

zooeynka
29. aug 2023

@stanulienkat ved nech kazdy cita co chce. Ja pisem, ze ak platim internet mozem okaslat este aj platene clanky. Autori clankov nie su chudacikovia co cakaju na moje 4 €. Plateni su aj bez toho, to len na margo komentaru ze co vsetko by sme nechceli"zadarmo".

zuzanka.zuzu
29. aug 2023

@zooeynka " clovek plati za internet a nedostane sa k clankom" čtjb 🙈 toto tu začína byť lepšie a lepšie 😂😂😂

triss83
29. aug 2023

@stanulienkat zabudla si si dať tabletky? Urážky si nechaj pre seba a tvoj fanklub