• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo chcete ochutnať na dovolenke?

12. júna 2008 
jj, to budu ja.....zase si privezu par kg domu..... :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak ja ti odkývam od vedľajšieho stola :grinning:
domov vláčiť tony jedla budem aj ja. :grinning:
ozaj,môže sa vlastne lietadlom prevážať jedlo?a koľko? :confused:
11. jún 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula, a co su to tie grissiny?
11. jún 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam jedete??? jidlo muzes vezt zpatky domu, v kufru, myslim,ze kolik chces, kdyz se vejdes do vahoveho limitu
11. jún 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik také "tyčinky" s bieleho pečiva, bývajú hrubšie a tenšie a sú také dlhé a sú fakt mňam, bývajú aj s príchuťami. Oregano, bazalka, rozmarín...
11. jún 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ešte nevieme presne,chceme trafiť nejaký dobrý last minute,hlavne za dobrú cenu,lebo strášne drahé je grécko teraz.pre nás troch tak cca 60 tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže pozerám na nete,hľadám.....
a vy kam idete?
fúha,no do váhového limitu sa hádam ani s oblečením nevojdem :grinning:
11. jún 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak by sa tema volala, co nechcete uz jest na dovolenke, tak poviem kuskus v tunisku :grinning:
inca: existuje nieco pod. aj tu? musime to v italy vyskusat :slight_smile:
sorry, ivca :slight_smile:
ella: my ideme do Italy-budeme mat apartmany-ja, manzel, moja mama a mala-a samot. apart. bez stravy stoja okolo 25000 kc+cesta+strava+vstupne-tiez sa to vysplha aj na 50-60 tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella, no to jsme za nas 3 taky dali..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,len ked si to vezmeš,za tie peniaze nič moc,3* hotel,polpenzia.......u nás sú drahé dovolenky.

susik,tam sme boli vlani,tiež bez stravy v apartmáne,vyšlo nás to určite menej.a to sme nešetrili.
11. jún 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, myslím že by sa to dalo kúpiť aj tu, som to ale nejako extra nehladala, lebo máme zásoby :grinning: :grinning: Ale marí sa mi, že som to videla na nejakom letáku, neviem či nie v Lidli :wink:
Hviezdička, ja som kuskus jedla pripravený moslimom ale bol dobrý, teda mne chutil, ale neviem, neviem či by som to vedela urobiť :grinning:
11. jún 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca82-myslíte tie pizza chlebíky?
susik-dostať to aj u nás v pizzeriach,je to dobré.
11. jún 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella: no, my ideme aj na 2 celodenne vylety: 1. Benatky, 2. Lago di Garda...
11. jún 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella: a vola sa to tiez tak, al. len pizza chlieb?
11. jún 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella, mame 4,5* hotel s all inclusive na 12 dni :slight_smile: chces ho poslat do IP? a z Bratislavy mate levnejsi
11. jún 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volá sa to tuším pizza chlebíky.aspoň ked ja som bola v reštike,tak to bolo tak napísané.

v benátkach sme boli,mňa teda neoslovili.akože pekné,ale čakala som viac.a idete lietadlom,busom alebo autom?
11. jún 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella nie, ale pizza-chlebík s cesnačikom mňa mňam :dizzy_face: nech už sme tam :grinning: Toto sú také tyčinky balené väčsinou po pár kusov. Mávajú ich na stole tam v reštikách skoro všade. také dlhé
11. jún 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella: autom v noci-mala zvykne v noci v aute spat :slight_smile:
tiez mame 5* apartmany, vyzera to dobre, vonku je bazen aj virivka :slight_smile:
11. jún 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som bola v Benatkach, aj sme prespali v hoteli. vsetko sa mi zdalo ponicene tymi povodnami, vela holubov na nam. san marco...ale strasne sa mi tam pacilo v noci-krasne to tam vsetko vonalo morom, obchody otvorene dlho do noci a dali sme si vinko vonku v restike pri vode :slight_smile: a este sme tam mali tiez super zmrzku a pizzu.Co sa mi najvciac pacilo-to bola jazda na vaporette po mori-bolo horuco a ked sme jazdili, ovieval nas super vanok :dizzy_face:
11. jún 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca, ved aj ja som ho jedla pripraveny original od nich, ale mne to nechutilo... bol to taky tradicny obed u nich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
o dva tyzdne ideme na kretu.. co by som mala ochutnat tam?? :confused:
11. jún 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak neviem ako vám, ale mne v Benátkach nechutila ani len tá minerálka :grinning: asi preto, že som bola v tehu a bolel ma celý človek od tolkých schodov a chodenia :grinning: :grinning:
11. jún 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,tak to je super kristi.no pošli,pozrem čo to je. :wink:
ivca,no ved vravím pizza chlebík.u nás to tiež býva.dávajú to ku šalátu.také tyčinky z pizza cesta.

susik my sme tiež boli autom,sami sme išli do benátok,tie sú malé z jedného konca na druhý si za chvíľu.aj tak ideš uličkami a okrem domov nič nevidíš.jedine pri vode.
pravda,že my sme nemali5* apartmán.ani neviem aký bol.ale asi 3*.
11. jún 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez mali asi dokonca len 2* :sunglasses:
ten 5* mame v bibione :wink:
11. jún 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ella, nejdem sa hádať ani nič podobné, ale grissini a pizza chlebík chutia rozdielne. Môže byť, že sú zložením dosť podobné.. a chutia mi obidve :wink:
11. jún 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca-ja som myslela že je reč o pizza chlebíku :sweat_smile:
susik-bibione,no tam ma už nik nedostane.plno ľudí na pláži a dostali sme lehátka a slnečník niekde v zadnom rade(a že ich tam je veľa),tak nič moc. a ja mám radšej také prírodné prostredie,bobione mi pripadalo také umelo vytvorené mestečko.
ale bolo dobre,malinká sa ti vyhrá v piesku.
11. jún 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella: to je vela letovisk tak umelo vytvor.-aj hurghada v egypte :sunglasses:
my zatial hladame dovcu, kde sa da prezit aj s malou...sami by sme chceli ist niek. na turistiku do Svajc. Alp :wink:
11. jún 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné.(v egypte som tiež ešte nebola)
ale mne sa viac páčilo v chorv. také domáckejšie mi to prišlo.
do Álp.nooo.......ja by som celkom išla do škandinávie.vraj je tam krásne.
11. jún 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne se nejvic libilo na Ibize
11. jún 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ked som sla 1.krat k moru,chcela som ochutnat tu morsku vodu,ci je fakt slana :grinning: a ona bola a riadne :grinning:
11. jún 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok