• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo je pre vás klišé a čo gýč?

9. júna 2009 
Ahojte babule, bola by som zvedavá, čo je pre vás gýčovité a čo zase totálne klišé...
Pre mňa je gýčom kytica červených ruží na sviatok, tak isto lupene ruží a zapálené sviečky a večera pre dvoch, som anti-romantic... :grinning: :grinning: :grinning: tak isto fotka zaľúbenej dvojice pri Eifelovej veži..

A čo je pre vás gýčom? Trpaslík na predzáhradke sa nepočíta... :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj monkula,super tema :grinning:Pre mna je gycom sviatok Valentin,celkovo,co vsetko gycove sa na Valentina predava v obchodoch a su toho plne regale. :grinning:
4. feb 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula: čau kočko :grinning: super téma..pro mě je klišé veškeré rodinné slavení čehokoliv....a kýč je Santa Claus a podobné motivy, které na nás svítí v předvánočním čase :zipper_mouth: blééé :sweat_smile:
4. feb 2008 o 20:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leva, podobne, keď vidím tie chlpaté srdiečka vo výkladoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
siss, ahoj :grinning:
4. feb 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JJ, Valentýn mi taky přijde kýč a hrůza.
4. feb 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
4. feb 2008 o 20:40 • lul
pro mě byl Valentýn kýč, když jsem nikoho neměla...ale jak jsem se zamilovala..tak to byl nejkrásnějsí svátek na světě..akorát to slavení nám vydrželo první rok..ted už neslavíme :sweat_smile:
4. feb 2008 o 20:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika,super téma :slight_smile:
-súhlasím s Vami-Santa Claus :angry: ,lacné valentínske srdiečka od Čínana,alebo z obchodu" vsetko za 39,-" :grinning:

Dalsie gýče: umelé kvety, sadrové sošky,lacné napodobeniny rôznych vecí,štyridsiatnička v handrách pre tínedžerky a brutálny krikľavý make-up :stuck_out_tongue_closed_eyes:

-určite ma napadne ešte veľa vecí :slight_smile:
4. feb 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lul, skús poňať tému s nadhľadom, a uvidíš, že nikto nikoho nejde urážať, ako si to kto vysvetlí, tak to aj vníma...
4. feb 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni celkom dobra tema :grinning:
veru veru ked vidim tie letaky plne valentiskych veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: my valentina moc nemusime :slight_smile:
4. feb 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ani my...Veď kto by to oslavoval po desiatich rokoch... :grinning: :grinning:
4. feb 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
-k tomu Valentínovi-my máme 21.2 výročie svadby,takže slavíme to akokeby "oneskorený Valentín"-ale pre nás ma predsa uplne iný význam :slight_smile:
Uz aj viem,co drahému k výrociu :slight_smile:
Valentína uplne nebojkotujem,lebo vime,ze niekto si na tento sviatok potrpí,takze drahemu,dcérke a rodičom stale kupim aspon sladke prekvapenie-to potesi hadam kazdeho :slight_smile:
4. feb 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak my tiež teda stále ohŕňame nos, že Valentín, ale čokoládku si podarujeme vždy :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
4. feb 2008 o 20:47 • sisstin
4. feb 2008 o 20:47 • monkula
4. feb 2008 o 20:48 • etuska
4. feb 2008 o 20:49 • dannynka
4. feb 2008 o 20:49 • etuska
4. feb 2008 o 20:49 • monkula
pre mna je Valentin jednoducho gyc. Kazdy mame iny vkus.
4. feb 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2008 o 20:49 • sisstin
4. feb 2008 o 20:50 • dannynka
no hodte este dalsie gýče :slight_smile:
4. feb 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2008 o 20:51 • etuska
4. feb 2008 o 20:52 • monkula
4. feb 2008 o 20:52 • olianko
autor
doniesť si z výletu do Paríža kľúčenku v tvare Eiffelovej veže :grinning: :grinning:
4. feb 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok