• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo je pre vás klišé a čo gýč?

9. júna 2009 
pre mňa bol minule gýč: golfové palice drahé jak sviňa a v nich dieťa v 20 ročnom fusaku
Ale aj niektorá móda je dosť gýčová a toho je veľa, tetovania na niektorých moc viditeľných miestach/aj keď ja tetovanie mám, ale nikto ho neuvidí :grinning: /
4. feb 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas jasne vede Santa Claus a Valentyna taky nemusime. proste hlavne takovy ty marketingovy americky vymysly..
etuska no este aj tie valentinske programy akcie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pro mě je neskutenej kýč..ty vánoční a jiný oblečky pro mimča :zipper_mouth: mi v tom přijdou jak šašové :unamused:
4. feb 2008 o 20:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
4. feb 2008 o 20:54 • monkula
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
4. feb 2008 o 20:54 • dannynka
mne sa tiez nepacia sadrove postavicky. ale romantik som a taky vylet vo dvojici na eifelovku by som brala. inak o gycoch je viac aj tu http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThreadID=43369&vGroupOffset=0
4. feb 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siss, myslíš ja som malý mikuláš? :astonished: :astonished: :grinning: :grinning:
4. feb 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sadrové panenky Márie :slight_smile: Ja som tiez veriaca,ale páči sa mi iba jednoduchý drevený krížik a nie "domáce oltáriky" :slight_smile:
4. feb 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni haluz téma :grinning: :grinning:
4. feb 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2008 o 20:56 • monkula
monkula: mělo to tu hodně holek..takže je to populární..ale chudák dítě si nevybere, co má na sobě :sweat_smile:
4. feb 2008 o 20:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2008 o 20:57 • monkula
4. feb 2008 o 20:57 • dannynka
4. feb 2008 o 20:58 • lul
nedavno jsme videli moooc hezky kyc: rodinny domek v modernim stylu a pred vhodem dva anticke sloupy. no a na zahrade takove ty fontanky a sochy...
4. feb 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pro me je zase klise veta: Jsme spolu stastni a nepotrebujeme na to zadnej papir. Tim nechci urazit zadny nesezdany pary!

A kycem jsou pro me jednoznacne napodobeniny kabelek LV atd.
4. feb 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2008 o 20:59 • etuska
4. feb 2008 o 20:59 • martinadt
4. feb 2008 o 20:59 • monkula
anatanka: no to já říkám taky..páč si mě nechce vzít..to je jen obrana.hahahahaha :sweat_smile:
4. feb 2008 o 21:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2008 o 21:01 • monkula
no ja budem opakovať, tiež Santa Claus, hlavne taký, čo visí z okna, ešte možno na dome to ujde, toto ale bolo na paneláku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a všetky veci čo sa perdávajú v číňakoch :grinning: tam sú riadne "klenoty" :grinning: á spomenula som si na tie perleťové sošky - delfíny s ružičkami atď. :grinning:
4. feb 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem,ci to patrí ku gýčom,no neznášam u chlapov v rokoch tzv.prehadzovacku/par pramenov vlasov,kt. zakrývaju plešinu/ :wink:
Ted jsem docetla i druhou stranku diskuze... Ehm... Tetovani a tu zmenseninu Eiffelovky mam taky :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
kýč je dle estetiky všechno líbivé, vše co se líbí většině a tím pádem ani nemusí být ošklivé ani urážející. takže kýč je např. obrázek zapadajícího slunce...
4. feb 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2008 o 21:02 • monkula
4. feb 2008 o 21:02 • dannynka
Pyramídy z umelej hmoty
4. feb 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok