• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo je pre vás klišé a čo gýč?

9. júna 2009 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
6. feb 2008 o 19:46 • monkula
bihan noo naaaaaaaahodou take hackovane decky sa mi pacia :grinning: :grinning: ale doma ich nemam ale ked je na to byt stvoreny tak sa mi to tam paci :wink:
6. feb 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkula, ty si zase koleduješ o výmaz :grinning: :grinning:

Yona, mne zase paličkovanie ako činnosť, ale ten výtvor.. blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hlavne, že si stihla...

Bihan, aj môj muž frfle na scrap, ale keď mu ukážem nejaké vaše :sweat_smile: :sweat_smile: dielka, tak sa mu to páči...
6. feb 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
6. feb 2008 o 19:51 • yonanevi
autor
nie len ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale keď sa s niekým vždy tak dobre rozkecám, a nie k téme, čo narobím?
6. feb 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2008 o 19:52 • neka
6. feb 2008 o 19:54 • monkula
no tak gýč je,ked má niekto tmavé tangáče pod bielymi nohavicami,podprsenku-ramienka zatiahnuté tak,že namiesto v strede chrbta ju má pomaly až na krku :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a trčí to z trička.
dalej modré tiene ala 80-te roky.
a babky s natupírovanými vlasmi, trvalou,farba mahagon a krikľavo-červený rúž. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MMB je tiež dobrý gýč :grinning: teda to, čo je v sekcii scrapbooku...
6. feb 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,s koro som si PC oprskala cajom :grinning:
6. feb 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj a ešte je gýč napr. namiesto christmas-xmas a všeliaké skratky ako mnamiesto určite-určo a pod.
myslím,že od istého veku sa to nehodí.
6. feb 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ella, k tým tangáčom ešte pridaj 20kg nadváhu, vykúkanie z nohavíc a obrázok je dokonalý :sweat_smile:
6. feb 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy ani to nie je treba.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak sa čudujem,kde tie baby berú sebadôveru. aj ja by som sa hanbila sa tak doobliekať.
6. feb 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru, vkus si za peniaze nekúpiš... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

MM takýmto ženám hovorí pretekárky, tu preteká, tam preteká... :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, dobra tema... monkula, to s tym vkusom mas svatu pravdu...
6. feb 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a super bolo,ked si moja teta dala spraviť navlas takú istú kúpelňu ako jej suseda-kamoška :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ešte neznášam,že všetci majú žlté domy.to iná farba nie je?!
6. feb 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella, zlte domy, keby len to, ale mne sa ani nepaci ten styl, ktory na SVK uz vladne peknych x rokov... neviem, z typickych katalogovych domov mi odjakziva naskakovala husia koza :astonished:
6. feb 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne.ja mám radšej modernú architektúru.ale všetci stavajú domy s výklenkami a na balkone záhony muškátov.
6. feb 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gyc je pre mna aj ked sa na sviatky zacnu hufne umyvat okna,robit poriadky a pretekat kto co uz ma stihnute a co este nestihol :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako keby to riadenie uz po sviatkoch nemalo svoj ucel :grinning:
6. feb 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takco-to je asi zvyk ešte z praveku :grinning: ale nie,ale napr. to má svoj význam,lebo sa mení vlastne slnovrat a tak,na jar začína nový život,tak symbolicky aj jarné upratovanie.
ale tiež to neznášam.
a viac-upratovacie soboty.
6. feb 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a davat detom peniaze ked ma pridu okupat,bo oni maju malo cokoladove vajicko :rolling_eyes: nechat sa oliat zbit a este sa tvarit stastne ako mi to urobilo dobre :grinning:
6. feb 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa robíme,že nie sme doma :grinning: neznášam veľkú noc! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tie hnusné veľkonočné voňavky! :angry:
6. feb 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velkonocna vonavka mojho muza ktoru mal asi 6 rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bol smrad
6. feb 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2008 o 21:20 • ella1
6. feb 2008 o 21:24 • takco
6. feb 2008 o 21:26 • ella1
čus holky zase jsem našla výborné téma :slight_smile:) díky za něj :wink:

tak pro mě je kýč cokoli co je ze zlata teď nemám na mysli šperky...ale třeba zlatý kohoutky v koupelně, zlaté rámy v oknech...zlaté kliky ....brbrbrbrbbrbr

růžový porcelán a cibuláky :wink:

pak souhlasím s Kristi že se mi nelíbí ty přeplácané fotečky co teď letí...já dávám přednost jednoduchosti :slight_smile:) a pletené věci na mimi mě taky neberou...ale když někdy ty babičky nedají pokoj :grinning:

no a pak by se ještě pár věcí našlo... :grinning: :sunglasses:
6. feb 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este povazujem za gyc citat zenske casaky co radia ako mame zit ,v com chodit a aku dietu prave drzat :unamused: :slight_smile:
6. feb 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co pridite do nemecka tam vam spadne sanka, ake sadielka su tu dievcata a co si na seba daju :grinning:
6. feb 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok