• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo je pre vás klišé a čo gýč?

9. júna 2009 
..Mojsejovci sú už aj Česku známi ?? :grinning: :sweat_smile: :confused:
5. feb 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo, mojsejovci, to je ine kafe... ja ich normalne nemozem pozerat, bo mi je zle od zaludka :slight_smile:)))
5. feb 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe no jo...pronikli už i k nám :grinning: :grinning:
5. feb 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pridu neskutocne gycovi mojseovci i ked sa niekedy stotoznujem s ich nazormi ten ich style je hruza a este mi pride gycove ked si nieka moletka da nieco sexy obtiahnute na seba :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. feb 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Medvedik, nikto nikoho neodsúdil, len so mchcela včas stopnúť práve takéto ty ma odsudzuješ, a ty si taká a onaká...
A zase sa mi potvrdila veta z prvej strany... Ale už sa nebudem opakovať, zapadnúť sa dá aj vtipom a milotou... :wink: :wink:
5. feb 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a malý psík v kabelke zavesenaj na pleci s copíkom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na každém prstě dva zlaté prsteny a když si žena se silnými stehny vezme skládanou kostkovanou minisukni
5. feb 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie speky so zarezanymi tangacmi, co vyliezaju s bedrovych dzinsov :slight_smile:))
5. feb 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě jsem si vzpomněla na hrůzu,ketrou často vídám..takový tystarý ženský-diblíci.....uf to je moc i na mě...a já zkousnu dost ... :grinning: :grinning:
6. feb 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neka to mas pravdu :grinning: mala som kamosku mali pekny novy dom boli tri deti ale nemali ani jednu detsku izbu,zato mali dve obyvacky jednu bielu s leskymom a indickymi taburetkami ,druhu dennu hnedu s televizorom,potom mali slovensku izbu tam boli drevenne stolicky pec a vyrezavane crpaky :grinning: spalnu v ktorej nespali bo bola paradna na ukazku a v suterene mali jednu spalnu a kuchynu zdrziavali sa tam :grinning: tomu hovorim gyyc po slovensky :grinning:
6. feb 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem si musela ty Mojsejovce najít, vo co jako jde :confused: a už vím, viděla jsem je v telce - ten jejich celý dům, to je kýč na entou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako klise mi pripada davat detom "nezvycajne" mena, ktore ma dnes pomaly kazde druhe dieta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. feb 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna je gyc v dnesnej dobe pre mna nepochopitelne spravanie ludi, egoisti, pesimisti, nafukanci a ti co kazdeho odsudia zato ze maju svoj osobny styl. Pre mna smutny gyc :frowning2:
6. feb 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke, máš pravdu, mená detí, ktoré sa absolútne nehodia ku priezvisku :sweat_smile: tých detí mi je vtedy fakt ľúto
Mojsejovcov som chcela napísať už dávno, ale vravím si, že nejdem rýpať :grinning:
a tiež "celebrity" ktoré nič nedosiahli, akurát nejakým trápnym škandálom :rolling_eyes:

monkula, riadne to tu mažú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. feb 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak nepisete k teme, mazu... :wink: :sweat_smile:
6. feb 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veď vymazali len jednu stranu :grinning: :grinning:

Ikke, aj moja dcérka má nezvyčajné meno a nepripadám si gýčová...
Podľa mňa je gýčovité, keď na zavolanie Vikinka, Simonka, Emmk,a Sofinka ,pribehne celé pieskovisko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. feb 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takco, to ako by som videla rodicovsky dom svojej sesternici :grinning: :grinning: :grinning: , snad nepiseme o tej istej kocke :sweat_smile:
6. feb 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to by bola fakt sranda..
6. feb 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neka takych domov je na SR este stale dost a teraz v novom tisicroci pribudaju aj ine rarity gycove sak sa rozhliadni po cukrikovo farebnych domoch s fontanikmy a drevennymi zvieratkami vseho druhu a ploty styl antika :grinning:
6. feb 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a poltonové klopadlo na dverách... :grinning: :grinning:
6. feb 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne se teda bytostne nelibi ty scrappbooky a vsechny tyhle upraveny fotky :unamused: jo a taky nenavidim pleteny soupravicky na deti
6. feb 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
6. feb 2008 o 19:36 • monkula
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
6. feb 2008 o 19:37 • kristi
6. feb 2008 o 19:39 • monkula
pre mna je gyc, ked si zena na seba da cele zlatnictvo :grinning:a muz ukazujuci svoju muznost hrubou retazou na krku :wink:
6. feb 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2008 o 19:42 • monkula
6. feb 2008 o 19:43 • yonanevi
6. feb 2008 o 19:45 • monkula
6. feb 2008 o 19:45 • yonanevi
kua, nechajte nám náš scrapbook :sweat_smile: :grinning: S hačkovanými dečkami sa to nedá porovnávať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inak zlato na deťoch je fakt sila... myslím retiazky, náramky.. načo? :zipper_mouth:
6. feb 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok