• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo je pre vás klišé a čo gýč?

9. júna 2009 
ale jo, jak jaký druh ... někdy hodně ... ale nechápu, že třeba malí prcky k nim prostě pustí někteří rodiče
jinak jo, jsou fajn :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo, kýčovitý jsou některý puzzle ... teď mě napadlo :grinning: :grinning:
20. okt 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
me treba prijde kycovite mit fotky deti ci manzela na hrnecku kalendaricku a vsude mozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody - jako že je pustí k nim do bazénu? Někde v delfináriu? :slight_smile: No je fakt, že jsem četla, že nějaký druh delfínů jsou pěkný bestie a zabijáci :zipper_mouth:

aponchie :grinning:
20. okt 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja delfiny miluju a tesim se az se s nema nekde setkam cumak v cumak :grinning: btw delfini umi zachranit cloveka pred zralokem..to sou bestie co? :grinning:
20. okt 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aponchie - to umí, to je známá věc :slight_smile: ale všechny druhy lidumilové nejsou a masí se i mezi sebou
20. okt 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsechny druhy ne to mas jak s lidma :grinning:
20. okt 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne samotný prehoz nevadí.. mme vadí taký ten chlpatý, čo sa volal leskymo...

ani ja neznášam jelení porcelán, ružový a pod... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

dalej neznášam tzv. "obyvačková stena" a pod.... proste také kusy nábytrku čo sa kupujú tak hromadne, že ked otvoríte byt tak netušíte či ste vo vlastnom či u susedov, lebo všetko všade rovanko :grinning: :grinning: :grinning:

A tiež neznášam tie foto z atelieru... gýčové "sladké" pozadie a vpredu dieťa na motorke plastovej.. alebo s tou polystyrenovou tortou, ktorá stojí na nevkusnej plastovej stoličke starej 30 rokov :rolling_eyes: fuj, fuj, fuj... alebo aj tie sladké svadobné foto... pri nejakom polystyrenovom stlpe v ateliery :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

A ešte fuj je na nových stavbách také biele akože starodávne zábradlie ... bééé.. .fuj...

No tých gýčov je koooopec...
20. okt 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jelikož jsme na stránkách pro rodiče, tak mě taky napadlo jedno velké klišé: že se u těhotné pozná pohlaví dítěte podle toho, jak vypadá /takové to, jsi ošklivá, tloustneš-holčička, jsi hezká, netloustneš-chlapec.../ To mi připadá jako nesmysl a není to pravda...fakt nevím, proč se tohle říká...jsem svědkem nespočet případů, kdy to bylo naopak...Je to klišé :wink:
20. okt 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kalo ,tak to ozaj a naozaj to dobre vplýva na psychiku tehotnej ,ktorá si aj tak pripadá ako vorvaň a ešte je jniekto povie, ty čakáš dievčatko? Lebo Ti ubralo krásu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. okt 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No :slight_smile: Ale ono to ve většině případů toto "pravidlo" neplatí...Já zase nebyla tak hnusná a tlustá, máme holku a všichni mě otravovali s tím, že to bude "jasný kluk". Má sestra zase naopak...vypadala v těhu mnohem hůř a hrozně nabrala a má chlapečka...
...Nechci popisovat konkrétní případy, kdo jaký byl, ale podle mě je to klišé, jak takto okolí hádá pohlaví dítěte podle vzhledu... :zipper_mouth: :dizzy_face:
20. okt 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kalo, no veď aj mne každý vravel, pri Jarkovi, že to bude dievča, boal som ale fakt strašná obluda, asi spálim fotky z toho obdobia :grinning: a vidíš, mám chlaapca....
a pri Chiarke, tiež prorokovali chlapca, lebo mi nebolo zle :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. okt 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula, no vidíš, ja som mala super pleť a vlasy mi nenormálne zhustli a mám 2 baby a sesterka , strašne pribrala a vyzerala fakt hrozne a má chlapca :grinning:
20. okt 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale to jsem zase přerušila rozhovor o delfínech :slight_smile: Což jsem nechtěla....

A ještě jedna věc mě napadla....Takové ty dekorační "kýče" fakt doma nemám a nemám je ráda (stačí mi jich pár u mých rodičů)...ale nedávno jsme byli u známých v Itálii (kamarádka si vzala Itala a bydlí ve společném domě jeho rodičů)...Měli starý dům a neuvěřitelně splácanou výzdobu (typ-duhové obrazy, kýčovité sošky...) Ale mě to tam k těm vzorovaným perským kobercům, vzorovaným tapetám a vzorovanému gauči nijak nevadilo :grinning: Prostě v celém domě bylo tolik nevkusných věci, které já bych doma nesnesla. Jenže tam v tom starém přímořském městečku mě to nijak neuráželo..prostě jiný styl :slight_smile:
20. okt 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napadly mě velký umělohmotný jabka,konferenční stůl z kachliček a velké kovové hodiny ve tvaru náramkových na zdi blééé :cry:
20. okt 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kalo, delfíni už byli probráni myslím :grinning: :slight_smile:

achalteke .... joo, ty hodiny jsou supr :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj tie hodiny... béééé. to je ukážkový gýč
20. okt 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ešte mi príde straaašne gýčovitá scéna z amerických filmov, keĎ dievča samozrejme najobľúbenejšie sa na večierku opije a začne baliť nejakého chlapca, samozrejme "šprta" a ten sa trasie, kokce, všetko zhadzuje a je nervózny, potom mu oina začne rozopínať rázporok so slovami užiješ si a chlapec už pomaly zbúra celý dom, ako je nešikovný... no hrôza
a vôbec mi príde strašne gýčovité to americké delenie na obľúbený, neobľúbený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nonono, na hodiny mi nesahejte :angry: :grinning: Ty jsem měla (ne kovové, ale umělohmotné) a strašně se mi líbily :grinning: Na svou obranu uvádím, že mi bylo šest :grinning:
20. okt 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gtver, si omluvená :grinning:
20. okt 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gtver --- škoda, že v nich došly baterky co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji a slibuji, že se to víckrát nestane :pensive: :grinning:
20. okt 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo "živió, živió...!" to je tiež dobrý gýč :sweat_smile:

a tak isto mi príde hrozné klišé, že chlapci dostávajú ako darčeky vojačikov, meče a autíčka a dievčatá kočíky a upratovacie sady.. je mi z toho na grc.
20. okt 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bihan ,delenie úloh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody - Nedošly, přestěhovali jsme se :grinning:
20. okt 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak k tomu se přidám...to je hrozné!!! Moje kamarádka má 3 letou holčičku a když jsem vešla do jejího pokojíčku, tak mě tohle napadlo....měla tam jako hračku malé žehlící prkno a plastovou žehličku!!! Děsná hračka :grinning: Si vemte, že by tuto hračku někdo koupil synkovi..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: Najdou se výjimky - já dostala k asi čtvrtým nebo pátým narozkám OBROVSKÝ tank :grinning: a samopal, který po zmáčknutí spouště nádherně rachtal a blýskalo se v něm :grinning: Patrně to na mně žádné velké následky nezanechalo - nepřipadám si extrémně krvežíznivá :grinning:
20. okt 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkula, tak s tým choď vieš kam :sweat_smile: :grinning: Vždy som túžila po vláčikovej dráhe a nikdy mi ju naši nedali, lebo je to vraj pre chlapcov :angry:
20. okt 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bihaaan ,veĎ ja so mto napísala ironicky.... :frowning2:
Môj jarko chcel strašne bábiku na Vianoce, keď mal tri roky.... Ta ksom išla do Billy a dodatočne som mu ju kúpila v Bille a predavačka, že jeej a ty s idostala dodatočný darček? (Jarko vyzeral ako dievčatko :dizzy_face: ) a ja že to je chlapec a ona na mňa vybafla ,že aprečo mu kupujem bábiku.... :angry: a je že, lebo ju chce :sunglasses:
20. okt 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já chtěl vždycky barbínu :grinning:
20. okt 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak si ju kúp, si už dospelý... :grinning:
20. okt 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok