• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo je pre vás klišé a čo gýč?

9. júna 2009 
ponozky v sandalech - to mi skor pride ako klise, ze je to klise :sweat_smile: osobne - spinava, zanedbana muzska noha s dlhymi nechtami v sandaloch bez ponozky mi pride znacne nechutnejsia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tie crossky, to je hnuuus.. chápem, ako tak, keď sú ľudia na pláži... ale do mesta? :astonished:
My sme boli u nás na kúpalisku a vždy keď zafúkal vietor, tak taký divný smrad nás ovanul, už som aj Chiaru (vieem, som gýčovitá trúbka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )podozrievala, že nadelila do plienky a zrazu mi zrak padol na 4 páry crossiek, t;o vám bol smrad dievčatá a nobody, že dovi... :grinning:
ikke, súhlas.... a tie dlhé čierne chlpy na prstoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody: odpověď na Tvoji životní otázku zní.........Horymír
19. okt 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze MM ma chlpy na prstoch,to si ich ma holit??? :grinning:

crossky neznasam aj ja
19. okt 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leish, no môže... :grinning:
19. okt 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on ma pekne chlpy! :grinning:
19. okt 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cross? Já myslela, že to jsou Crocs... začátkem roku 2007 jsem byla v USA a už ani tam nebyly moderní :stuck_out_tongue_closed_eyes: lup, a o rok pozdějc se z nich může pořtverečkovat střední Evropa :wink: Já ještě tak "chápu", když si v tom ničí nohy dospělí, ale když to koupí dětem, to mi fakt hlava nebere...
20. okt 2008 o 06:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám crocsy na záhradu, na leto..mne to vyhovuje, dobre sa mi v nich chodí..a teda že by mi bolo cítiť nožky tak to sa nedá povedať :sweat_smile:

von by som v nich ale určite nešla :grinning: :grinning:
20. okt 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Crocsy letěly v Kanadě v roce 2006 a taky jsem si je odtamtud přivezla, jsou super :grinning: . Jsou tak ošklivý, až jsou roztomilý. Tady u nás se ale prodávají samé vietnamské napodobeniny :rolling_eyes: :wink: , které jsou úplně někde jinde a gumou smrdí už na dálku :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Nedá se to vůbec srovnat. Crocsy mají v pár obchodech, třeba v Rockpointu a stojí 1200,-.
20. okt 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a abych nezapomněla - jsou ortopedicky tvarované, takže nikomu nohu neničí :wink:
20. okt 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gyc? digiscrap :stuck_out_tongue_closed_eyes: a klise "ten bude asi futbalista, ked tak kope" (v bruchu) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulik
joooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning:
20. okt 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulik suhlas :rolling_eyes:
20. okt 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
crocs boty jsou zdravotní, nohy neničí a pro děti dokonce doporučovány!!! ale souhlasím s tím, že velmi ošklivé :unamused:
20. okt 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám originál crocsy samozrejme, super sa mi v nich chodí, nebolí ma chrbát :wink: a nech vyzerajú ako chcú, na záhrade mi je to fakt jedno..okukala som ich od segry, v NL ich nosia tiež už dlho..
20. okt 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj priateľ miluje gýče..na neviem aký sviatok som dostala 3 obrazy s tématikou pyramíd, ťavy s jazdcom a zahalenej egypťanky - len oči trčia :confounded: otrasné..no a ja človek úprimný - nedokázala som sa pretvarovať a tešiť sa z toho.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

perleťové delfíny, obrazy rôznych motívov,čo hrajú dúhovými farbami :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mosadzné miniatúry :stuck_out_tongue_closed_eyes: rôzne nevkusné fotorámiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nanyka tak to Tě lituji za takové dary!!
20. okt 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanyka, môj ex mal tiež gýče rád (aj keď občas sa prekonal), tak keď som sa od neho sťahovala, tak som mu ich nechala :sweat_smile:
20. okt 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj manžel je poliak... Takže Polský vkus...
Inak dostali sme už aj suveniri z dovoleniek - také magnetky... Co už darček, tak som nevyhodila, ale sú tak zboku chladničky, nech ich nie je vidieť...
A neznášam krížiky s ježišom... neznášam.. .je to choré, ak niekto potrebuje ab mu na stene viseli mrtvoly... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemám nič proti vkusnému krížiku,a le ježiško na ňom... :cry: Nechápem či to ludom robí dobre sa denodenne pozerať na to ako niekto trpel alebo čo... :unamused: :cry: Zvrátené... Aj krížik sme s Ježškom už dostali... A ešte ked nam ho darovali, tak, že ked si ho nezavesíme, tak sa urazí... Nevisí a neurazila sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najjulinka - tak s těma mrtvolama - tos mi připomněla - nesnáším restaurace, kde na stěnách visí různé lebky zvířat, celé vycpané hlavy a vycpaná zvířata :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Nesnáším vůbec vycpaná zvířata - nechápu, jak si to může někdo někam pověsit :sweat_smile: . A nemám kvůli tomuhle ani ráda zámek Konopiště :unamused:
20. okt 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypchané kedysi živé tvory tiež nemusím...
Inak deti asi vedia čo žilo... Moj synovec, boli dakde na chate a tam kožušina z medveda... A on ju hladkal, že maco ma bibinko...
No ale čo je sranda tak náš Kristián na návšteve chytal tiež kožušinku čo mali na zemi... Normálne tak opatrne ako u našich mačky, si myslela, že sa to pohne... :grinning: :grinning: :grinning:
a neznášam a neznášla som nikdy leskymá na gaučoch... my sme to nemali, ale všade kam sme prišli na návštevu tak to bolo... A nič iné sa s tým nerobilo, len naprávalo, lebo sa to šmýkalo po tých gaučoch... :unamused:
20. okt 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré téma. :wink:
Co se týká mě,nesnesla bych doma v obýváku za vitrínou takový ten porcelánový servis s mysliveckými motivy,jako je tetřev,bažant,srnky a podobná zvířena.Bývá to většinou na kávových servisech vyobrazeno ve zlatě. :confused:
A ještě takové to sousoší,jak psi honí jelena,jmenuje se to Štvanice.Prostě příšernýýýý !!!!! :grinning:
20. okt 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak mne prijde taky jako hardcore kyc fotka z atelieru k prvnim (a dalsim) narozeninam - dite s gumovym dortem :slight_smile:. Hlavne kdyz maj pak ve vyloze atelieru slavnostne deset ruznych deti se stejnym gumovym dortem a plysovym medvedem :slight_smile:
20. okt 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jé Gedren a já takovou fotku hnědo-bílou mám když mi byly dva roky, ale svíčky zapálili opravdový, takže jak jsem se k tomu dortu tulila tak mi v tom ateliéru chytly vlasy, který jsem měla do půl zad.
20. okt 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najjulinka, presne, vysiace mŕtvoly, aj keď teda len vymodelované :stuck_out_tongue_closed_eyes: , som to pred nedávnom niekomu hovorila, lebo to ich rodičia mali doma, že mi to príde choré.
20. okt 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najjulinka, to je dobré, že bibinko :grinning: :grinning: :grinning:
čo je to leskymá? myslíš tým prehoz? my máme tiež, ale preto, lebo ten gauč je s mikrovlákna a je to síce jemné a tak, ale ako je to mikro, tak na tom je cítiť každú omrvinku a to bolo fakt príšerné. Teraz ho máme prikrytí hlavne ako ochrana na grcanie.
20. okt 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gtver .. ooo, děkuji :slight_smile: :grinning:

jabber .... všechno, co je z Kanady, tak není kýč .... třeba plejváci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nějakej kýč se tam určitě taky najde :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a plejtváci - viděls je už? :slight_smile:
20. okt 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myšoky ne :slight_smile: ale já si je vychutnám :grinning:
je divný, že nemám rád delfíny moc? :grinning:
20. okt 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavně, že je máš rád trošku :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok