Čo je pre vás klišé a čo gýč?

monkula
4. feb 2008

Ahojte babule, bola by som zvedavá, čo je pre vás gýčovité a čo zase totálne klišé...
Pre mňa je gýčom kytica červených ruží na sviatok, tak isto lupene ruží a zapálené sviečky a večera pre dvoch, som anti-romantic... 😀 😀 😀 tak isto fotka zaľúbenej dvojice pri Eifelovej veži..

A čo je pre vás gýčom? Trpaslík na predzáhradke sa nepočíta... 😀 😀 😀

sisstin
21. okt 2008

jo..a nedávno jsem viděla ve zprávách, jak se množí právě tahle neobvykla jména..a ptali se dětí ve školce, jak se jmenují..a děcka to ani neuměla vyslovit 😅

monkula
autor
21. okt 2008

a práve preto sme nechceli dať meno Alexander... lebo sa mi nepáči domáca podoba Šaňo... prepáčte, ale znie mi fakt sedliacky... 😖 😖

A prišla som na jeden gýč z rána...
Ak niekto namiesto citoslovca radosti huráá, áánooo, používa slovo Yesss 😝 😝

slnieckova
21. okt 2008

gyc? Mozno makemebabies...

sisstin
21. okt 2008

mon: no Šano se používá jenom u vás..u nás to je bud Saša nebo Alex 😉

sisstin
21. okt 2008

no..ale tohle je spíš do tématu o jménech 😉

monkula
autor
21. okt 2008

makemababies je otras... 😝 😝

no veď to je strašné.... sisstin

slnieckova
21. okt 2008

monkula prva zhoda? 😀 😝 nevravim, ze som si to nevyskusala aj ja 😀 zo zvedavosti 😅 , ale verit, ze takto bude raz vyzerat moje babo 😕 😀

sisstin
21. okt 2008

makemababies..co co co to jeeeeeeee? 😅

monkula
autor
21. okt 2008

ako humanoid... 😅
mne to pre zmenu nešlo... 😅

slnieckova
21. okt 2008

sisstin zadas tam fotky: svoju, mazelovu a vytvori 😅 ti obraz dietatka... vasho 🙄 😅

sisstin
21. okt 2008

jéééé..holky..dejte link 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jabber
21. okt 2008

siss - je to tady o pár stránek dřív 😉 Můžeš si 'udělat dítě' s Michaelem Jacksonem 😀 😝 třeba

monkula
autor
21. okt 2008
sisstin
21. okt 2008
jabber
21. okt 2008

siss 😀 no vidíš

sisstin
21. okt 2008

tak to Tygrovi moc podobný nejni 😅

monkula
autor
21. okt 2008

hovadina, čo?
a mne to nejde a nejde... asi som ozaj trúbka... 😀

zanett
21. okt 2008

sis 😀 Peta na tom fotu tam vypada jako holcicka 😀 Jinak, jeste se ve zkratce (a naposledy) vratim k tem jmenum, kdyz uz jsem to tady rozproudila: mne osobne ani tak nepripada kycovity to mit cizi jmeno a cesky prijmeni (ve smyslu esteticna; tzn. zda to zni dobre, nebo blbe), mne spis pripada kycovita ta snaha rodicu dat cizi jmeno, protoze ted se to muze (driv nemohlo) a nedivaji se dal, nybrz vidi jen to jmeno. Ja vidim jmeno predevsim jako 'ukazatel' puvodu - coz je pro me o to 'viditelnejsi',ze bydlim v cizine a tady lidi podle jmena odhadujou puvod....proste nechapu, proc davaji lidi (Cesi) cizi jmena, pokud k nim (ci jazyku, ze ktereho to jmeno je) nemaji absolutne zadny vztah 😕 Aby me nesepsul nekdo, kdo se chyta za slovicka: ja myslim opravdu cizi jmena, ne pocestela s cizim puvodem 😝 Proste mi to prijde jako kyc, jakoby se rodice snazili, aby jejich dite bylo 'svetovy' a odlisilo se od ostatnich obyc. deti ve skole, ci co....

lukin
21. okt 2008

Mě připadá jako gýč plastové hračky, fuj. Myslím tím takové ty velké.

aponchie
21. okt 2008

me zase plysaci v aute povesene na zrcatku na palubovce 😀

monkula
autor
21. okt 2008

zanett.. ale veď ja nechcem byť svetová..... mne sa meno Chiara proste páčilo asi od trinástich rokov...
Videla som film, s herečkou barbarou de Rossi, volal sa Príbeh Chiary a v skratke to bolo asi o tom, že boal soc. kurátorka a raz je jzavolala 13 ročné dievčatko ,že ich niekto napadol v byte atď a ona bojovala o to, aby si ju mohla nechať a boal neuveriteľne silná, bojovná a prito mtak strašne materinská a krehká.... pret osa mi to meno zapáčilo...
No a moja Chiarka si už jedno veľké víťazstvo vybojovala: svoj život... 😉

aponchie
21. okt 2008

juj a jeste ty fotecky v kulatem vystrizku,kudrlinky a jine blbosti na fotkach proste sprznene fotky 😀

aponchie
21. okt 2008

doufam,ze se nenastve,ale dam priklad neumim to vysvetlit: 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

zanett
21. okt 2008

ach jo 😝 Ja neco napisu --> kritika od tech, co nesouhlasi, tak napisu vysvetleni --> smete me kritika predchozi kritiku + dalsich; takze ja vysvetluju a argumentuju a nekteri ostatni se mnou nesouhlasi a snazi se me prevest na 'viru pravou' 😝 Tedy, monkulo, ja jsem netvrdila, ze konkretne TY se snazis byt svetova 🙄 Proste vetsinu lidi, kterych se to tyka, co znam bud osobne ci z doslechu mi takovi prijdou. Ja nechapu, proc tady na Konovi kazdy hned vsechno bere osobne, proboha, ja jsem prece neutocila na nikoho konkretniho! Ja jsem teda vubec neutocila, jen jsem vysvetlila, co MNE OSOBNE pripada kycovite, ale tady je to nekdy jak v Detskem klubu 😝 Bez urazky; nekdy mi to prijde, ze nektery matky tady travi tolik casu s deckama, ze se samy zacinaji chovat jako deti a neumeji se nad veci povznest a berou vsechno prilis osobne 🙄 (jen pro uplnost; monkulo, ty posledni vety nebyly urceny predevsim tobe, to jsem myslela obecne)

monkula
autor
21. okt 2008

zanett, IP...

najjulinka
21. okt 2008

tak práve som videla Noriku Mojsejovú v telke a to je gýč sám o sebe... 😀 😀 😀 A všetko okolo nej... 😀 Samozrejem okrem peňazí.. .Peniaze nie sú gýč 😀 😀 😀 😀

ikke
21. okt 2008

nas kedysi sudruzka vychovavatelka (ano, to preto zabijam vsetku "demokraciu" na tomto fore 😀 ) naucila jednu "krasnu", takmer gycovu vetu:

vIdim vIsiet vItaza ... 😉

monkula
autor
21. okt 2008

ale tá honba za nimi gýč je 😀

achalteke
21. okt 2008

Paris Hilton, Michal David, Ilona Csáková,.....a stovky dalších rádobyumělců 😀

nobody
21. okt 2008

S Paris souhlasím a Ilonou taky 😀 😀 😀