Čo mám s počítačom?

15. jún 2023

Ahoj, prosím vás asi pred hodinou som si na ňom robila veci do práce , úplne v poriadku fungoval (je nový kupovaný teraz nedávno)a neviem prečo ale keď ho zapnem ,tak mi ukazuje len pozadie (uzamknuté obrázovka )a nič iné, žiadnu pracovnú plochu s priečinkami,neviem či len tak blbne a za pár hodin bude v poriadku alebo je to niečo vážne,ale aj sa mi tam sem tam ukazuje čas ale nedá sa mi zatiaľ dostať do pracovnej plochy (posledné dni som na ňom hodiny pracovala )

stellarstar
15. jún 2023

Reštartuj

divokykonik
15. jún 2023

Však si hod do Googlu problém a skúšaj návody.

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bloger
15. jún 2023

Skús reštartovať a predtým si nič nezadávala napríklad heslo? Alebo netreba to otvoriť nejakým znakom? Tak ako na telefonoch. Proste predtým si to iba zapla a išlo všetko?

bloger
15. jún 2023

@oonnaganamakusai Aký ľudia čo tým chceš povedať? To sa môže stať každému. Ona za to nemôže slušne sa pýtala.

mpg
15. jún 2023

Obyčajne sa pri prvom nastavovaní počítača zadá heslo a potom ho treba vždy zadávať, aby sa otvoril.

olimuc
15. jún 2023

Odpojit od nabijacky ak je mozne aj By-pass na baterku … 10 sec s tlacit na on/off gombik (nie dlhsie!) a zapojit nabijacku a mal by sa zobudit. Asi hybernuje … obcas sa zasekne Win a nevie sa preco .. ak nevies odpojit baterku .. tak skus bez odpojenia … nabijacku v kazdom pripade odpojit

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bloger
15. jún 2023

@oonnaganamakusai Tak ale napadne ťa to vždy. Prepáč ona nie je ITčkárka. Nie každý má vedomosti v tejto oblasti ako ty. A ked vieš prečo si jej nedala konkrétnu radu?

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milanemila
15. jún 2023

@oonnaganamakusai takze ked si neviem opravit auto, tak ani za volant nepatrim? 🤷🏼‍♀️

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milanemila
15. jún 2023

@oonnaganamakusai vacsiu blbost som uz davno necitala ;)

annm81
15. jún 2023

@oonnaganamakusai Dúfam, že žiješ zo vzduchu, nie že niečo jedávaš, ak nie si schopný/á si odoperovať ani takú banalitu ako "slepák".

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annm81
15. jún 2023

@oonnaganamakusai Čiastočne, lebo aj on potreboval asistenciu. Ale tak povedzme, že prižmúrime očko a povieme, že to spravil takmer úplne sám a teda podľa tvojej "logiky" má jediný právo konzumovať nejakú stravu.

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laila22
15. jún 2023

@oonnaganamakusai ja na Pc pracujem denne a neinstalujem m si do neho nic, ani neviem aké má špecifikácie. Je tam na to človek ak je nejaký problém, vyrieši to... Dám krk na to, že on o mojej práci nemá ani páru, ani by ju nevedel urobiť... Tak nerozumiem tomu znevažovaniu.

laila22
15. jún 2023

@oonnaganamakusai a aké sú základy opravy, čo si treba vedieť opraviť na aute?

bylinka25
15. jún 2023

Neodhlasila si sa? Lebo ak áno, stačí sa prihlásiť a malo by to byť v poriadku.