Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo na vrásky - krém alebo kolagén?

nadaa1
4. jan 2020

Ahoj čo je podľa vas lepšie krem na vrasky alebo kolagen mam 26rokov a schudla s s stvare a robia sa mi male vrasky okolo oci a mam aj kruha strasne ma to hneva a som sklamana moja plet je ochabnuta a nemam uz taku pevnu plet co podla vas funguje lepsie mate skusenosti dakujem

eliska13
4. jan 2020

@nadaa1 nic to je daň za schudnutie, pi veľa vody zdravo sa stravuj pleť starne nič s tým nespravis.Niekto má pleť peknú aj v 30, 40 tke veľa záleží aj akú pleť má mama.Plet starne po 25tke kolagen ubúda....krémy a séra sú slabá náplasť to by všetky ženy boli krasne

seahorse27
4. jan 2020

Po schudnuti sa to stava. Kolagenove serum sluzi na hydrataciu, ja odporucam skor nejake hyaluronove - instantne vypne plet. Na to este nejaky hydratacny krem alebo olej podla typu pleti. Na rozjasnenie pleti mozes vyskusat nejake serum s vitaminom C. Ja mam velmi dobre skusenosti s kolagenom, ale vnutorne - prasok rozpustis vo vode a vypijes. Da sa kupit aj v tekutej forme. Bezne kapsule z lekarne su malo ucinne. A treba vela pit.

nikol955
14. feb 2020

najlepsie je uzivat kolagen vnutorne, ja som spokojna s amitamin® Collagen System
je vo forme prasku, lepsie sa vstrebava, vyhladili sa mi jemne mimicke , krem je malo iba na tvar davat

Tu začni písať odpoveď...

Odošli