Čo na zafarbené svetlé nohavice od odstraňovača škvŕn?

ivka206
30. júl 2014

ahojte, prosim poradte mi, co by mi pomohlo na svetle nohavice pofarbene-flakate od odstranovaca skvrn- Ariel. Nedavno som si konecne po dlhej dobe kupila svetle gate na leto za nie maly peniaz, par krat som ich ponosila, no minule zaprsalo, bola som zafrkana od dazda, tak som ich vyprala, niekde mi zostali cierne bodky, tak som.ich poliala Arielom a nechala som posobit. Po chvilke pridem a nohavice flakave, normalne mi vytiahlo farbu, som sklama take fajne gate a k tomu nove. Prosim poradte, co by sa dalo s tym robit. Dakujem za kazdu radu.

ichbinich
30. júl 2014

@ivka206:
Mozes skusit pridat ten odstranovac do pracky a vyprat ich este raz. Ale asi to moc nepomoze, lebo to nebude posobit tak koncentrovane ako ked si to poliala ☹ Ale za pokus to mozno stoji, ze to vytiahne viac farby a tym zmierni tie flaky...
Asi bude najlepsie kupit farbu a zafarbit ich doma, su aj farby, co sa farbi v pohode v pracke, ja som farbila a slo to super.
S reklamaciou ani u Arielu ani u vyrobcu gati nepochopdis, kedze Ariel urcite pise, ze si mas najprv vyskusat farbyodolnost na neviditelnom mieste. A v predajni ti povedia, ze si mala spravit to, co pise Ariel...

ivka206
autor
30. júl 2014

Dakujem za radu, tiez si myslim, ze s reklamaciou nepochodim a uvazujem o zafarbeni, ale bojim sa ci mi to dobre chyti :( to potom ich mozem uz len vyhodit, ale asi uz inu sancu ani nemam, hop alebo trop