Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Čo nestíhate?

katarinamarkova
9. máj 2016

Ďakujem za každú odpoveď.
- čo nestíhate a chceli by ste stíhať?
- ktoré činnosti vás oberajú o čas, ktorý by ste napr. radi strávili relaxom, s deťmi, vzdelávaním......?
- čo sa vám ale vôôôôbec nechce robiť, a robíte, lebo to treba?
- ktoré domáce práce by ste najradšej zrušili? 🙂
- akú pomoc - s hocičím - by ste uvítali?

monicm
9. máj 2016

Riadne vyumývať okná, ale že tak extra, to sa mi nechce

A nemá čas si riadne vyčistiť kúpeľňu a kuchyňu, myslím obkladačky a riadne vydrhnúť podlahu (teraz myslím zájdenú špárovku). A k tomu sa neviem dokopať utrieť prach na linke. Pri predstave toho, čo tam je................. sa mi do toho nechce.

sissy27
9. máj 2016

Čas by aj bol, ale taaaaaaaak sa mi nechce umyť okná a žehliť že to robím len naozaj v absolútne nevyhnutných prípadoch😅 A všetky domáce práce robím len z povinnosti, ani o jednej sa nedá povedať, žeby ma bavila, takže občas si s radosťou zaplatím za to, že to niekto spraví za mňa 😀

misel0806
9. máj 2016

Niekedy mam tolko prace ze nestiham ist ani na wc,ani vody sa napit robota dieta... Ktore prace by som zrusila? Zehlenie to nerada robim aj ked musim☺☺

mimla
10. máj 2016

Nestíham žehlenie. A tak nežehlím, okrem košiel a niektorých nohavíc nič. Čo sa mi nechce robiť? V poslednej dobe nič, ale tak zase nenechám si to padnúť na hlavu. A vôbec netuším ako je to možné, ale stále zápasím s kuchynskpu linkou. Nie je veľká ale stále je rozhádzaná a stále ju upratujem. Pri prvom dieťati sa nedalo ísť ani na WC. Skrátka sa nedalo. Teraz to nie je až také náročné.

terezka1947
10. máj 2016

ja odpoviem takto=vsetko sa zvladnut nejako da,nemam ani prace,kt.mam extra nerada,aj sa snazim stihat vela veci,akurat,casto to bohuzial robim tak narazovo a rozhodli sme sa opravovat nieco na dome,takze toto mi pride tak trosku luto,ze je to na ukor casu s detmi

ALE,najviac ma hneva,rozlutosti a aj komplikuje vela veci fakt,ze okrem manzela nemam komu dat deti aspon na jeden den do mesiaca...vsade ideme bud s oboma detmi alebo aspon s jednym...alebo ostane doma mannzel,alebo ja s nimi...skratka,ani nepamatam,kedy sme boli my IBA dvaja niekdy spolu....tuzim dat deti na chvilu niekeomu,bez toho,aby som sa musela bat a drzat telefon v ruke,ze musim ist pre ne,ze,ze,ze...no ale taky je zivot,nelutujem to,ze ich mam,len niekedy to pride cloveku luto a najma,potrebovali by sme s manzelom aj klud na par minut do mesiaca.
no...ale deti podrastu a uz to bude lepsie.

andrejka1974
10. máj 2016

treba robit len to najnutnejsie, navarit, oprat, nieco spratat, ja uz roky nezehlim netreba velka strata casu a pri mojich 5 detoch nemozne, radsej idem s detmi von, venujem sa im a okna dokial je cez ne vidno staci umyt 2 krat do roka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adeli79
10. máj 2016

nestíham chodiť cvičiť 😝 😝 😝 😝 😝

natalym
10. máj 2016

Mala by som cvičiť, resp. viac sa pohybovať a vymýšľam si, že nestíham. Ale keby chcem tak stíham.

patricia_bohenova
10. máj 2016

Všetko je to podľa mňa o hlave, keď si niekto povie že to nestihne tak to proste nestihne, ale dá sa všetko pekne stíhať. Treba si len vedieť rozvrhnúť čas správne 🙂

stastnablcha
10. máj 2016

ja mam ocit ze nestiham nic ☹ kym prideme z kruzkov ( pri viacerych dtoch sa to strasne kryje ) ... ale asi to je zlym nacasovanim, asi by som si mala urobit nejaky casovy harmonogram 😀 veru neviem ako to robia ostatne maminy ze maju aj upratane, aj ozehlene, aj sa venuje sebe ... ja mam par konickov a to som rada ked sa dostanem napriklad k hačkovanie aspon vecer ked deti spia.. a idem si zabehat ked behaju aj krpci po ihrisku - uz som pochodpila ze take ako dat si sluchadla na usi a ist po lese bude az o par rokov... tak aspon na nahanky sa hrame 🙂
chcela by som stihat ist si vecer zacvicit ... ale to treba deti ukladat :(
neznasam zehlenie... a robenie v zahrade...
pomoc - keby mi niekto vzal deti na aspon jeden den a my by sme s muzom vybeli na nejaky kopec sami a potom nebodaj aj na veceru s kinom 😝 .. ale to je čista fatamorgana

lucijana2
10. máj 2016

To cvicenie je asi najtazsie sa donutit. Ked mam aj nejaku hodinku cas tak radsej si nachvilku sadnem pred telku a oddychnem si ako sa donutit ist cvicit. A ma to zacina hnevat :/

mima4
10. máj 2016

nestiham domace prace

áno, som bezdetná, ale proste svoj volny cas chcem travit inak, ako upratovanim. Chcem byt s ludmi, priatelmi, citat si, relaxovat.....

a nejako sa tam to upratovanie nedostane 😀 😀 😀

mamica
10. máj 2016

Ja som bezdetna zatial, ale aj tak niekedy mam pocit, ze nic nestiham.. Bude to asi tym, ze rada lenosim 🙂 uz mnohokrat som si povedala, ze si zacnem uzivat zivot, ze nejaky prach pod sedackou ma nedonuti sediet cez vikend doma a upratovat.. A kazdy vikend co pride ma to upratovanie do seba nejako vcucne, ze nemam cas si nikam vyrazit :(

weroncek
10. máj 2016

@monicm hlavne ze mas cas na ine hluposti popri troch detoch. Ako napriklad mudrovat v 3000 prispevkoch 😉 Skus sa venovat zivotu vo vasej rodine. Sirsom kruhu myslim.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli