Čo pomôže na zafarbené prádlo?

16. januára 2017 
Baby potrebujem poradit dnes som si nechtiac od domestosu zaspinila nohavice hnede mate skusenoss zafarbenim a piradte mi kde to kupit ,to je asi jedina moznost zafarbit ich
24. máj 2014 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oblečenie zafarbiť asi jedine batikovaciou farbou.Kamarátka si pravidelne prefarbuje veci,ale neviem ,či by to pomohlo aj na flak.Dajú sa kúpiť v každej drogérii
25. máj 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pomoooc.dala som prat biele veci a dalasom tam zltu tasku v domienke ze nepusti farbu.omyl.vsetko je zlte.skusila som odfarbovac,savo na biele pradlo,obycajne savo a nic.vsetko mam zlte a flakate.pomoze soda alebo prasok do pecenia?alebo rovno kupit farbu na textil a zafarbit to.boli to vsetko oblubene nohavice a tricka.pomooooc.
14. jún 2014 o 10:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daasa co tak mydlo ,,LANZA,, alebo este to ,,stare mydlo, ak sa este vyraba, si neviem spomenut na nazov... , alebo vanish...
14. jún 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vanisu velmi nedoverujem a lanzu pouzivam ale neviem ci by tovybielilo,ked to nevybielilo savo?ale dakujem za radu.skusit to mozem
15. jún 2014 o 20:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som použila opakovane prípravok kupený v DM La nave na omylom zafarbené prádlo a je naozaj učinný a čo už nezvladol on, dokoncilo Savo perex:)))ďakujem za rady
3. júl 2014 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Poliala som si nechtiac modrú sukňu savom a nevšimla som si to, až po chvíli som zbadala, že sa mi urobili fľaky. Čo mám robiť?
3. aug 2014 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,chcela by som sa spytat, zafarbila som bielu bluzku a potrebujem ju vybielit,citala som tu o tej sode bicarbone a tak ale ta bluzka ma taky cerveny lem aca chcela by som aby ten zostal cerveny,mozem to aj tak v tom vyprat ? Nemate s tym niekto skuenost ? Dakujem
18. sep 2014 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja použivam na zafarbene oblecenie bud savo, ked je biele, alebo na farebne farbu na textil Iberia, daju sa kupit rôzne odtiene a daju sa pouzit na farbenie v pracke alebo rucne farbenie.Daju sa zohnat na stranke http://www.animas.eu/c/farby-a-kontury/farby-na-textil/iberia
19. sep 2014 o 12:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Ja som dnes prala čierno biele tričká s čiernymi nohavicami a zafarbili sa mi tričká
Gate nepúšťali no dnes svine pustili a tak mám tričká zosednute a sem tam čierny fľak
Poraďte mi prosím ako to oprat a zbaviť sa tej šedej farby a flakov
Ďakujem moooc za každú odpoveď
21. okt 2014 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, potrebovala by som poradit. Mam cervenu mikinu s bielym napisom. Cervena farba mi vsak pustila do bieleho napisu a neviem to odstranit. dakujem
22. nov 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím o radu. Oprala som mužovu bežovú vetrovku zimnú s dcérinou ružovo-bielou. Netušila som, že vetrovka môže pustiť farby, keď sa nosia aj v daždi. Jeho vetrovka je bledoružová. Muž ma zabije. Dala som ju ešte raz s kapsulou Ariel na biele prádlo, lebo iné nemám. Ak to nepomôže, v čom by som to ešte mala vyprať ? Ďakujem za rady.
12. jan 2015 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super a kto poradí mne?Požičala som nové plesové šaty bordovej farby s bielou kombinované-saténové,no pani ktorej som ich požičala mi ich vrátila na zaplakanie hodné,proste pod pazuchami celá biela látka je zafarbená tou bordovou a tak som ich skúsila vyprať na 20 stup. a pridala som len ocot a celú bielu látku zafarbilo na ružovú,potrebujem radu ako to odfarbiť,ale aby som nepokazila tú bordovú.
27. jan 2015 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. feb 2015 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosim vas poradi mi niekdo?
Včera som pral a nevsimol som si ze mam v pracke červenu osusku!
Mokinu mam cervenu bola biela a ryfle mam namesto modrej fialove ako to mam odfarbit?
Bol som aj v obchodoch a aj v drogerii a nemaju tu nic aby som to mohol zachranit!
Za pomoc vam dekuji
14. feb 2015 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetci:DPotrebujem pomoc od vas prosim!Dala som prat ruzovy sveter s tmavymi riflami a pustili asi farbu lebo su tam flaky!Bud to je od rifiel,alebo z tekuteho prasku!Ako to odstranim neviete mi poradit?dakujeeeem:D
10. apr 2015 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iva2905 dobry den ja mam taky isty problem len bielo cierne saty satenove a ta biela sa sfarbila do svetllomodra uz sa vam to podarilo odfarbit?
24. jún 2015 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@playgirl5987 -Dobrý deň! nie nepodarilo ale zmiernila som to žlčovým mydlom.
25. jún 2015 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem vyskúšať, podarilo sa mi všetko zafarbiť na bledomodro... dám vedieť, či pomohlo
31. júl 2015 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dala prat čierne šaty s bielimi pruhmi A tá čierna mi totálne pustila.. Neviem čo mám robiť.. Keby som savo perex alebo niečo tak by mi zase nevitiahlo tu čiernu?
8. okt 2015 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosiim pomooc kupila som si koselu a mala som ju oblecenu jeden krat a takto sa mi zafarbila pod pazuchami ako to odstranim? Prosimm. Dakujem za rady
9. jan 2016 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, potrebovala by som radu, predvčerom som prala bielizeň a niečo mi zafarbilo iba niektoré biele veci na bledo modrú farbu :( Kúpila som Savo Perex a čítam na fľaši, že ho treba pridať do práčky (tam kde je miesto na predpranie) a nastaviť práci program s predpranim. Mala by som to urobiť tak? Lebo tu som sa nedocitala také, iba že ste to niektoré dali namacat a až potom do práčky? Ďakujem za každú radu :/
21. feb 2016 o 09:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misica79 Ahoj, sa ti to podarilo vyprat? Ja som mala zafarbene biele podprsenky a bielu pyzamu na bledo modro... Pouzila som na to Savo Perex bielydlo a vyslo to, vsetko je pekne biele (pyzama mala aj ruzovu fotku, ta zostala neposkodena).
22. feb 2016 o 12:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka_9.
@janie9481 hej to som pouzila aj ja raz a uplne pekne to zislo.. som sa najprv bala ale bola som v soku ze to zmyzlo uplne
22. feb 2016 o 14:05  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka118
Prave sa mi stalo to iste so suborovou suknou. Da sa to nejako napravit?
16. mar 2016 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolko toho prasku alebo sody na jednu omylom zafarbenu bielu suknu s cervenymi kvetmi? Uz vopred dakujem za rady.
16. mar 2016 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim poradte mi niekto ako dam toto prec?
Dakujem vopred za rady
1. apr 2016 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misica79 mne pomaha ked si urobim kasicku z pracieho prasku a vriacej vody a kasickou potriem flak ktory este predtym namocim do horucej vody. Nechaj cez noc posobit a ked ju potom hodis do pracky tak uz by tam nemali byt flaky
9. apr 2016 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , dcera dnes hodila prať asi troje parov tenisiek čo sa však stalo? Úplne najlacnejšie zafarbili tue najdrahšie skoro 70 eciek drahé tenisky -vzor je celý do modra . ..hodila som ich ešte raz prat s praskom a praskom do peciva a nic ...dcéra nešťastná , myslíte že ten pripravok na omylom zafarbené to zachráni. ..???
8. máj 2016 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. máj 2016 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok